Julia z "Project Lady" na okładce erotycznego pisma. "Zdjęcia oddają sensualność". SERIO?! "Najbardziej obciachowy magazyn"

Julia Jaroszewska z "Project Lady" pochwaliła się na Instagramie, że pojawi się na okładce magazynu dla panów "Twój Weekend". Numer z nią 20 grudnia trafi do sprzedaży. Nie da się ukryć, że zdjęcia w tym magazynie nie należą do najbardziej subtelnych, nierzadko są dość wulgarne. Zobaczcie, kto jeszcze wziął udział w dość żenujących sesjach.
Julia Jaroszewska na okładce 'Twojego weekendu' Julia Jaroszewska na okładce 'Twojego weekendu' fot.Instagram/juliasara93

Julia Jaroszewska

Julia Jaroszewska przyznała na Instagramie, że długo zastanawiała się, czy przyjąć tę propozycję. Przekonało ją to, że redaktorzy zgodzili się na jej wizję sesji. Zdjęcia - jak zapewnia - oddają sensualność oraz pokazują kobiecość i seksapil.

Oczywiście bardzo długo myślałam, czy wziąć udział w sesji. Zawsze tego typu magazyny kojarzyły mi się dwuznacznie - nic bardziej mylnego. Redaktorzy zgodzili się na moją koncepcję zdjęć i byli otwarci na propozycję. Sławek pięknie oddał sensualność, którą mam nadzieję zobaczycie w środku magazynu. Starałam się, by pokazać kobiecość, seksapil, namiętność, ale też nutę pikanterii. Mam nadzieję, że spodoba się Wam nasza wspólna praca - napisała pod zdjęciem w bieliźnie.

Julia Jaroszewska
Instagram.com/ juliasara93

Jej fani nie mogą doczekać się efektów sesji, jednak są i tacy, którzy uważają, że 'ten magazyn jest najbardziej obciachowy ze wszystkich tego typu gazet'.

Justyna Żyła Justyna Żyła fot.Instagram/playboy_polska

Justyna Żyła

O tym wydaniu magazynu 'Playboy' rozpisywały się wszystkie plotkarskie media. Justyna Żyła po jakże głośnym rozstaniu ze skoczkiem, Piotrem Żyłą, zaskoczyła wszystkich i rozebrała się w piśmie dla panów.

Na okładce pozowała w samych kabaretkach. Całość wyszła nieco przaśnie, aniżeli sensualnie... jednak najgorszy był lead. 

Góralu, czy ci nie żal? - 'krzyczał' nagłówek okładki. 
Kasia Moś Kasia Moś fot.Playboy

Kasia Moś

Kasia Moś tłumaczyła, że rozebrała się 'dla zwierząt'. Serio? Tylko dla zwierząt?

Sylwia Nowak Sylwia Nowak fot.Instagram/ckmpolska

Sylwia Nowak

Natomiast Sylwia Nowak na okładce 'CKM-u' pieściła saksofon. Hot or not? Naszym zdaniem... not.

Viola Kołakowska na okładce magazynu 'Playboy' Viola Kołakowska na okładce magazynu 'Playboy' Mat. prasowe 'Playboy'

Viola Kołakowska

W tym przypadku komentarz wydaje się być zbędny.

Joanna Brodzik Joanna Brodzik fot. Playboy

Joanna Brodziki

Kiczowata pościel, fatalne tło... A może to kwestia lat 90.? W końcu Joanna Brodzik zapozowała dla 'Playboya' w 1999 roku.

Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk fot.Instagram/ckmpolska

Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk

W majowym numerze 'CKM-u' pierwszy raz na okładce zagościł mężczyzna. Artur Szpilka nie pojawił się jednak sam, a ze swoją partnerką, Kamilą Wybrańczyk. Bokser zasłaniał rękawicami nagie piersi swojej narzeczonej.

Gdzie estetyka, wyczucie smaku ?

No cóż. Faktycznie, wyszło ordynarnie.

Martyna Wojciechowska Martyna Wojciechowska fot.Instagram/ ckmpolska

Martyna Wojciechowska

Dziś Martyna Wojciechowska chyba nikomu nie kojarzy się z tak odważnymi okładkami. To zapalona podróżniczka, świetna dziennikarka i oddana mama. Jednak kilka lat temu wzięła udział w dość ryzykownej sesji dla magazynu 'Playboy'.

Po latach żałuje tej decyzji.

Gdy zaczęłam pracować w telewizji, szukałam swojej drogi, a nie miałam w tej kwestii najlepszych doradców. Wtedy też w dosyć wypaczony sposób rozumiałam kobiecość. Wydało mi się, że podkreślenie cielesności jest wyrazem siły, niezależności. Aktem odwagi i bezczelności. Przejrzałam się w oczach mężczyzn, zaspokoiłam swoją próżność. Ale szybko zrozumiałam, że nie tędy droga. Że prawdziwa kobiecość nie wyraża się poprzez męskie fantazje, tylko w postawie życiowej. Dziś bym tej sesji nie zrobiła - wyznała w 'Vivie!'.
Klaudia Wiśniowska na okładce CKM Klaudia Wiśniowska na okładce CKM fot.CKM

Klaudia Wiśniowska

Klaudia Wiśniowska pokazała swoje wdzięki na łamach 'CKM' w 2015 roku. W środku wydania można było obejrzeć przejażdżkę quadami, na którą celebrytka wybrała się całkiem nago.

Joanna Majstrak Joanna Majstrak fot.CKM

Joanna Majstrak

Joanna Majstrak to epizodyczna aktorka, ale tak naprawdę mało kto ją kojarzy z telewizji. Głównie jest obecna w mediach z racji częstego pojawiania się na czerwonym dywanie oraz ze związku z Hubertem Urbańskim. A jej okładka dla 'CKM-u'... jedyne słowa, jakie przychodzą nam do głowy to kicz i wyuzdanie.