Seksmasterka tak dobrze jeszcze nie wyglądała. Jej metamorfoza robi piorunujące wrażenie: Ale ty schudłaś

Sexmasterka powróciła! Zobaczymy ją podczas gali FAMME MMA 4, gdzie będzie walczyć z Martą Linkiewicz. Nie da się nie zwrócić uwagi na to, że przeszła metamorfozę. Choć nigdy nie należała do osób otyłych, to patrząc na jej najnowsze zdjęcia, widać, że sporo schudła.
Sexmasterka Sexmasterka Facebook / Sexmasterka

Sexmasterka

Kto z was jeszcze nie wie, kim jest Sexmasterka, spieszymy z wytłumaczeniem. Aniela Bogusz to postać, która podejmowała już parę prób zaistnienia w show-biznesie. Wraz z siostrą, Adą, prowadziła bloga FitDevAngel, na którym duet dawał porady żywieniowe i chwalił się stylizacjami. Dla bardziej kontrowersyjnej siostry było to jednak za mało, dlatego dwa lata temu założyła na YouTube'ie konto o nazwie 'SexMasterka', na którym zaczęła umieszczać filmiki o tematyce mocno seksualnej.

Opowiada na nim o swoich erotycznych przygodach, zabawkach i oczywiście wszelkich sztuczkach.

Sexmasterka w teledysku 'Poka sowe' Sexmasterka w teledysku 'Poka sowe' YouTube / Sexmasterka

Sexmasterka

Przełom jej kanału nastąpił, gdy zadebiutowała w nowej roli 'nowoczesnej nauczycielki EDUKACJI SEKSUALNEJ dla osób w każdym wieku'. Utwór 'Poka sowę' jest kwintesencją jej wizerunku.

Sexmasterka schudła 7 kilogramów Sexmasterka schudła 7 kilogramów Screen / Facebook / Sexmasterka

Sexmasterka schudła 7 kilogramów

Aniela Bogusz nigdy nie miała problemów z wagą. Zawsze była dość zgrabna. Jednak w zeszłym roku sporo schudła. Straciła aż 7 kilogramów, czym pochwaliła się wtedy na Facebooku.

Kiedy chudniesz 7 kg, a ludzie piszą, że wciągasz brzuch - napisała pod nowym zdjęciem.

Hmm... przecież różnica jest naprawdę zauważalna!

Seksmasterka Seksmasterka Instagram.com/ lilmasti

Sexmasterka aktualnie

Seksmasterka na jakiś czas zniknęła z show-biznesu. W tym czasie na pewno nie próżnowała. Na zdjęciach, jakie pojawiły się z okazji jej udziału w FAMME MMA 4, widać, że mocno pracowała nad sylwetką.

Seksmasterka
Instagram.com/ lilmasti

Seksmasterka Seksmasterka Instagram.com/ lilmasti

Sexmasterka aktualnie

Internauci są pod wrażeniem jej nowego wyglądu. W komentarzach zostawiają wiele miłych słów pod jej adresem.

Ale ty schudłaś.
Chudzina.
Jaka piękna figura. Te nogi! - komentują.

Niektórzy jednak uważają, że jest już za chuda i powinna trochę przytyć. Jak widać, zawsze znajdą się tacy, którym coś nie będzie pasować...

Ada i Aniela Bogusz Ada i Aniela Bogusz Screen z Facebook.com/fitdevangel

Sexmasterka

Bez wątpienia Marta Linkiewicz ma się czego obawiać. Aniela kilka lat temu była specjalistką od bikini fitness i trenowała sporty sylwetkowe.

Seksmasterka Seksmasterka Instagram.com/ lilmasti

Sexmasterka aktualnie

Seksmasterka zrezygnowała także z doczepianych włosów. Nosi teraz krótszą fryzurę, jednak nie zrezygnowała z ulubionego blondu. Widać też, że chętnie korzysta z zabiegów medycyny estetycznej.

Seksmasterka Seksmasterka Screen z Instagram.com/ lilmasti

Sexmasterka aktualnie

Aniela powiększa usta oraz prawdopodobnie zrobiła coś z żuchwą. Jednak teraz najwidoczniej dobrze się czuje sama ze sobą, gdyż na Instagramie chętnie pokazuje się bez makijażu.

Seksmasterka
Instagram.com/ lilmasti

Seksmasterka
Instagram.com/ lilmasti

Zmieniła też styl ubierania się. Na pewno jest mniej tandetna.

Sexmasterka przed i po operacji plastycznej nosa Sexmasterka przed i po operacji plastycznej nosa Facebook / Sexmasterka

Sexmasterka a operacja nosa

Waga i fryzura to jednak nie jedyne rzeczy, które uległy zmianie w jej wyglądzie. Jej metamorfoza to także spora zasługa chirurgów plastycznych, z czym Bogusz wcale się nie kryje. Pod koniec 2016 roku poddała się m.in. operacji nosa, o czym informowała z radością na Facebooku.