Dawno nie widzieliśmy Zawadzkiej w tak infantylnym stroju. Jednak przebiła ją inna gwiazda TVP. Ta sukienka to koszmar

W czwartek odbyła się jesienna ramówka TVP. Przez czerwony dywan przeszła plejada gwiazd związanych ze stacją. Choć każda z gwiazd z całą pewnością chciała wyglądać doskonale, to nie wszystkim się udało. Jak to bywa przy takich imprezach, nie zabrakło modowych wpadek.
Marcelina Zawadzka Marcelina Zawadzka KAPIF

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka wybrała komplet od Joanny Muzyk. Różowy kolor i falbany sprawiły, że całość prezentowała się słodko i infantylnie. Poza tym, naszym zdaniem zwiewny strój bardziej nadawałby się na jakiś nadmorski festiwal, a nie na prezentację oferty programowej. Na szczęście modelka nie eksperymentowała już z fryzurą i dodatkami. Obroniła się swoją urodą.  

Marcelina Zawadzka
KAPIF

Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan KAPIF

Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan

Barbara Kurdej-Szatan pojawiła się w towarzystwie męża. Kolorystycznie ona i Rafał Szatan świetnie się dopasowali. Niestety, to tyle plusów. Choć zdawać by się mogło, że klasyczne kolory zawsze się bronią, to w tym przypadku tak nie było. Bluza z kapturem, na to długa kamizelka w asymetryczne wzory - całość wyglądała, jak strój przeciwdeszczowy. A dopełnieniem stylizacji, była torebka w kształcie głowy jednej z Atomówek...Ten element zdecydowanie pogorszył efekt. 

Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan
KAPIF

Agnieszka Kaczorowska Agnieszka Kaczorowska KAPIF

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska zdecydowała się na sukienkę w panterkę. Zestawiła ją z czarnymi, klasycznymi szpilkami i torebką w tym samym kolorze. Niestety, ten wzór na mini nie wyglądał elegancko. Cała stylizacja prezentowała się po prostu tanio. Wam się podoba?

Agnieszka Kaczorowska
KAPIF

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.