GORĄCY PIĄTEK. Magdalena Boczarska zagrała nago w wielu scenach. Tego nie zobaczycie w gazetach dla panów

Magdalena Boczarska doskonale wie, że aktorka pracuje swoim ciałem. Ma tak doskonałą figurę, że często dostaje propozycje udziału w rozbieranych scenach. Mimo to odmówiła rozbieranej sesji w ''Playboyu'' czy ''CKM''.
Magdalena Boczarska w 'Różyczce' Magdalena Boczarska w 'Różyczce' Kadry z 'Różyczki'

Gorący Piątek. Magdalena Boczarska w filmie ''Różyczka''

Magdalena Boczarska swojego ciała się nie wstydzi. Nie odrzuca też propozycji filmowych, gdzie proponuje jej się całkowicie nagie sceny. Z zupełnym spokojem bierze w nich udział i prezentuje swoje wdzięki. A należy jej oddać, że ma doskonałą figurę. Aktorka jednak nieustannie odrzuca propozycje udziału w rozbieranych sesjach dla gazet typu ''świerszczyk''.

Magdalena Boczarska w 'Sztuce kochania' Magdalena Boczarska w 'Sztuce kochania' Screen z Youtube.com/NEXTFILMPL

Gorący Piątek. Magdalena Boczarska w filmie ''Sztuka kochania''

Magdalena Boczarska w filmie ''Sztuka kochania'' o Michalinie Wisłockiej pokazała wszystkie swoje wdzięki. Niejednokrotnie podkreślała, że nie rozbiera się bez powodu. Podkreśla, że takie sceny są w filmach potrzebne i czemuś służą. Po premierze filmu mówiła: 

Po co mi rozbierane sesja, jak ja wolę dużo bardziej swoją nagość na scenie, czy w filmie? Kiedy znam realny kontekst i powód artystyczny. 
Magdalena Boczarska w 'Idealnym facecie dla mojej dziewczyny' Magdalena Boczarska w 'Idealnym facecie dla mojej dziewczyny' Kadr z 'Idealnego faceta dla mojej dziewczyny'

Gorący Piątek. Magdalena Boczarska w filmie ''Idealny facet dla mojej dziewczyny''

Kiedy Boczarska kręciła film z Marcinem Dorocińskim i Izą Kuną miała sceny rozbierane z kobietami i mężczyznami. Zresztą jeszcze na plakacie było widać, że będzie gorąco:


Materiały prasowe

Mimo, że Boczarska ma do tego predyspozycje i plakatowe doświadczenie, nie chce rozebrać się dla żadnego z magazynów dla panów. Tłumaczyła "Gali":

Nie rozbieram się bez powodu, dlatego odmówiłam sesji i okładki w "Playboyu" i "CKM". Plakat, który wisi teraz w całej Polsce, jest kreacją, elementem aktorstwa, a dziewczyna na nim to Luna - bohaterka "Idealnego faceta", a nie Magda Boczarska. Magda Boczarska rozbiera się wyłącznie dla wybranych. 
Magdalena Boczarska w 'Futrze' Magdalena Boczarska w 'Futrze' Kadry z 'Różyczki'

Gorący Piątek. Magdalena Boczarska w filmie ''Różyczka''

W sieci można znaleźć zestawienie aktorek, które mają na koncie najwięcej rozbieranych scen. Z tego rankingu wynika, że Magdalena Boczarska zrobiła ich około 30, co czyni z niej liderkę młodego pokolenia polskich aktorek. 

#me ???? #new #cover @kmag_magazine @adamplu2 #photography @dawid_wolinski ??

Post udostępniony przez Magda Boczarska (@magda_boczarska) Sie 6, 2017 o 8:12 PDT

Magdalena Boczarska we 'W ukryciu' Magdalena Boczarska we 'W ukryciu' Kadry z 'W ukryciu'

Gorący Piątek. Magdalena Boczarska w filmie ''W ukryciu''

Niby film się nazywał ''W ukryciu'', ale pani Magda nic nie chowała. To się nazywa odwaga. 

Magdalena Boczarska w 'Futrze' Magdalena Boczarska w 'Futrze' Kadr z 'Futra'

Gorący Piątek. Magdalena Boczarska w filmie ''Futro''

W filmie ''Futro'' Magdalena Boczarska miała gorącą scenę erotyczną pod prysznicem. Mamy nadzieję, że nie zmarzła w trakcie jej kręcenia. 

Magdalena Boczarska Magdalena Boczarska ''Idealny facet dla mojej dziewczyny''

Gorący Piątek. Magdalena Boczarska w filmie ''Idealny facet dla mojej dziewczyny''

Nie mam problemów z pokazywaniem ciała, jeśli wymaga tego rola - powiedziała aktorka w rozmowie z "Galą" swego czasu. Widzimy!

Więcej o: