GORĄCY PIĄTEK: Sylwia Gliwa lubi opalać się topless. Gwiazda ''Na Wspólnej'' pokazała swoje atuty

Sylwia Gliwa to aktorka, która nie boi nagością - zarówno na planie zdjęciowym, jak i w życiu prywatnym. Niedawno fotograf przyłapał ją na plaży w Juracie, kiedy opalała się bez górnej części bikini. Ma się czym pochwalić!
Sylwia Gliwa topless w Jastarni Sylwia Gliwa topless w Jastarni fot. ''Super Express''

Sylwia Gliwa opala się topless w Jastarni

Sylwia Gliwa to piękna kobieta, która nie ma nic przeciwko eksponowaniu swojej figury. Aktorka nawet na urlopie opala się topless. Trafiła nawet z tej okazji na okładkę '"Super Expressu'' . Jak widać, nie lubi mieć śladów od stroju kąpielowego po opalaniu - jesteśmy w stanie to zrozumieć.


''Super Express''

Okładka. Materiały prasowe Okładka. Materiały prasowe ''Playboy''

Sylwia Gliwa w ''Playboyu''

Sylwia Gliwa w przeszłości też miała sesję w magazynie dla panów. ''Playboy'' zaprosił ją do współpracy w 2011 roku, a ona z tej okazji skorzystała. Na tamtej okładce zaprezentowała się  w koronkowym staniku na czerwonym fotelu. Bez majtek.

Sylwia Gliwa. Sylwia Gliwa. Playboy

Sylwia Gliwa - tylko dla dorosłych panów

Za to na rozkładówce pokazała już dużo więcej! Czytelnicy tamtego numeru mogli zobaczyć ją w pełnej okazałości.

Sylwia Gliwa
fot. Irek Kielczyk | ''Playboy ' | Materiały prasoweSylwia Gliwa Sylwia Gliwa x-news

Sylwia Gliwa - ''Na Wspólnej''

W filmach też nie zabrakło gorących scen! Tak np. bohaterka Sylwii Gliwy w serialu ''Na wspólnej'' została w jednym z odcinków gwiazdą kampanii reklamowej i miała nawet własny bilboard. W takiej seksownej koronkowej bieliźnie.

Sylwia Gliwa Sylwia Gliwa KAPIF.pl

Sylwia Gliwa - negliż w teatrze

Sylwia Gliwa w samej bieliźnie wystąpiła w spektaklu "Kontrabanda" granym na na deskach warszawskiego Teatru Komedia. Aktorka zagrała postać, którą wszystkich zaskoczyła:

Wcielę się w kobietę, która jest bardzo zasadnicza i chce doprowadzić do aresztowania zbiega - śpiewającego francuskiego kucharza - mówiła o swojej roli.


Sylwia Gliwa Sylwia Gliwa 'Pierwsza miłość' , 2010 | KADR

Łóżkowe sceny Sylwii Gliwy

Sylwia Gliwa ma na koncie liczne łóżkowe sceny. Widzowie ''Pierwszej miłości'' mogli ją zobaczyć w atłasowej pościeli jeszcze w 2010 roku.

Sylwia Gliwa Sylwia Gliwa ''Dzisiaj jest piątek'' / 2006 / kadr

Sylwia Gliwa - ''Dzisiaj jest piątek''

Aktorka zagrała w filmie ''Dzisiaj jest piątek'' w 2006 roku. Tam miała łóżkową scenę z Marcinem Dorocińskim. Ona zagrała Helenę, on Mańka. Zazdrościmy jej takiej współpracy. 

Sylwia Gliwa, Marcin Dorociński Sylwia Gliwa, Marcin Dorociński ''Dzisiaj jest piątek'' / 2006 / Kadr

Sylwia Gliwa i Marcin Dorociński

Sylwia Gliwa i Marcin Dorociński zagrali w klasycznej scenie, gdzie po tym, jak się kochali, palą razem papierosy. Nago oczywiście. 

Sylwia Gliwa Sylwia Gliwa ''Doręczyciel'' / 2008 / kadr

Sylwia Gliwa rzuciła się na Artura Barcisia

Marcin Dorociński to nie jedyny partner filmowy Sylwii Gliwy. W 2008 roku aktorka zagrała w jednym z odcinków serialu '"Doręczyciel''. Tam jej bohaterka Justi ściągając bluzkę rzuca na łóżko Janka, granego przez Artura Barcisia. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.