[GORĄCY PIĄTEK] Była dziewczyna Piotra Zelta rozebrała się dla "Playboya". Internautom bardzo się podoba: Super sesja [18+]

Monika Ordowska, była dziewczyna Piotra Zelta, wzięła udział w rozbieranej sesji dla "Playboya". Jest bardzo dumna ze współpracy z magazynem i na Instagramie pochwaliła się efektami. Kobieta nigdy nie miała problemu z pokazywaniem ciała i chętnie eksponuje swoje wdzięki. Zobaczcie jej odważne zdjęcia.
Monika Ordowska w 'Playboyu' Monika Ordowska w 'Playboyu' Instagram.com/ playboy_polska

Monika Ordowska w "Playboyu"

Monika Ordowska nie pierwszy raz rozebrała się w magazynie dla panów. Jest dumna ze swojego ciała, które chętnie eksponuje w odważnych sesjach. Pod jej zdjęciem z 'Playboya' pojawiło się wiele komentarzy. Użytkownicy Instagrama chwalą jej urodę i ciało. Zapewniają też, że jej sesja przekonała ich do kupna numeru.

Piękna i seksowna.

Przekonałaś mnie do zakupu.

Jesteś tym, co przyciąga mój wzrok.

Super sesja, pani Moniko - piszą.

Monika Ordowska w 'Playboyu' Monika Ordowska w 'Playboyu' Instagram.com/ monikaordowska

Monika Ordowska rozebrała się

Jednak niektórzy zwrócili uwagę na hasztag #natural, który umieściła pod spodem. Komentują, że trochę przesadziła, gdyż mając sztuczny biust, nie powinna pisać takich rzeczy.

Dodawanie hashtagu #natural pomimo dokonanej operacji piersi, jest po prostu bardzo słabe - napisał jeden z internautów.

Była dziewczyna Piotra Zelta powiększyła piersi w 2016 roku.

Monika Ordowska Monika Ordowska Playboy

Ordowska i rozbierane sesje

Ordowska po raz pierwszy rozebrała się w 2012 roku. 23-latka znalazła się na okładce kwietniowego numeru magazynu 'Playboy'. Czytelnicy pisma mogli podziwiać niczym niezasłonięte wdzięki seksownej ówczesnej partnerki Piotra Zelta.

Było wyjątkowo zimno. Zdjęcia robiliśmy nad morzem, w listopadzie. Pogoda była straszna, bardzo wiało. Czego nie robi się, żeby sesja wyszła pięknie - mówiła w wywiadzie.

Monika Ordowska Monika Ordowska Mat. prasowe

Monika Ordowska i problemy ze strony mężczyzn

W wywiadzie dla magazynu mówiła także o problemach, z jakimi spotykała się, gdy pracowała jako prezenterka call tv.

Kiedyś zadzwonił do mnie pan i powiedział: 'Poru**amy się?'. Został błyskawicznie rozłączony. Szkoda, może 'Dziewczyny z fortuną' zamieniłyby się na moment w sekstelefon i byłoby śmiesznie - zdradziła Ordowska.

Monika Ordowska Monika Ordowska Instagram.com/ monikaordowska

Monika Ordowska - kim w ogóle jest?

Monika Ordowska od kilku lat próbuje swoich sił w show-biznesie. Jednak największą sławę zyskała w 2011 roku, kiedy zaczęła spotykać się ze starszym o 21 lat aktorem, Piotrem Zeltem. Aktor był wtedy w trakcie rozwodu ze swoją żoną, z którą był 13 lat. Niecały rok po pierwszym spotkaniu, Ordowska zaszła w ciążę.

Piotr Zelt i Monika Krawczyk
Kapif

Monika Ordowska Monika Ordowska Instagram.com/ monikaordowska

Ordowska - dążenie do sławy

Monika już jako licealistka zaczęła robić wszystko, by stać się sławną. Zaczęła od modelingu.

Często nie było jej w szkole. Widać było, że ma parcie na szkło, ale pozostawała przy tym koleżeńska i sympatyczna - zdradził nam jeden ze szkolnych kolegów Ordowskiej, absolwent warszawskiego LO im. Ruy Barbosy.

Brała udział w sesjach zdjęciowych i sporadycznie pojawiała się w serialowych epizodach. Jednym z pierwszych pism, które opublikowały zdjęcia nastolatki, była "Tina".

Monika Ordowska Monika Ordowska Instagrac.com/ monikaordowska

Ordowska - drzwi do show-biznesu

Zmiana w jej życiu nastąpiła, kiedy wygrała wybory "Miss Warszawy". Od tej pory zaczęto ją zasypywać propozycjami współpracy. Pojawiała się w reklamach telewizyjnych i kolorowych magazynach. W 2009 roku pozowała m.in. do kalendarza "Fujifilm" z Rafałem Maserakiem. Zagrała też w reklamach telewizyjnych "Almi Decor" i proszku "E".

Monika Ordonowska Monika Ordonowska Instagram.com/ monikaordowska

Ordowska - odważne zdjęcia

Kobieta uwielbia eksponować swoje ciało. Na jej Instagramie znajduje się mnóstwo odważnych zdjęć m.in. topless i w skąpej bieliźnie. Oto kilka z nich.

Monika Ordonowska
Instagram.com/ monikaordowska

Monika Ordonowska Monika Ordonowska Instagram.com/ monikaordowska

Monika Ordonowska

Monika Ordonowska