GORĄCY PIĄTEK: Maja Sablewska lubi pokazywać odważne zdjęcia. Sesja w "Playboyu" może się schować

Maja Sablewska chętnie wrzuca na Instagram swoje seksowne zdjęcia. I nie ma czemu się dziwić. W końcu stylistka jest piękną kobietą i ma ciało, którego można jej pozazdrościć. Wybraliśmy dla Was najseksowniejsze zdjęcia Mai. Oj, robi się gorąco od samego patrzenia.
Maja Sablewska Maja Sablewska fot.sablewska

Maja Sablewska

Co jakiś czas Instagram Mai Sablewskiej jest wzbogacony o kolejne, gorące zdjęcie stylistki. Niedawno gwiazda opublikowała subtelną fotografię, na której widzimy Maję leżącą w łóżku... I to zupełnie topless!

Taka dygresja... nie można się porównywać do innych i nie można się niczego bać.
Życie pisze różne scenariusze i nigdy nie wiesz, kiedy spotka Cię szczęście o którym nawet nie marzyłaś. Ktoś mógłby powiedzieć, łatwo napisać - gorzej wykonać. Otóż... pewnie, ale warto spróbować. Praca nad sobą, nad swoją świadomością to najlepsza inwestycja jaką poczyniłem i inwestuje dalej, bo wierzę że niemożliwe nie istnieje. Wierze w siebie i w pracę z sensem nie tylko dla... siebie.- napisała

Bo postem od razu posypały się komentarze.

Piękne zdjęcie!

Jesteś bardzo fotogeniczna :)

Piękna inteligentna ciepła sympatyczna kobieta.

Maja Sablewska Maja Sablewska fot.sablewska

Problemy z odżywianiem

Maja jest ogromną fanką zdrowego odżywiania. Stylistka namawia też innych, aby zamieniali "białe na zielone". Jednak gwiazda nie zawsze była fanką fit posiłków.

Kiedy przeprowadziłam się do Warszawy, musiałam pożegnać się z "obiadkami mamusi", które zastąpiło śmieciowe jedzenie. Codziennie zamiast obiadu fundowałam sobie baton, a najczęściej dwa. Cały dzień mogłam jeść tylko słodycze. Popijałam je oczywiście kawą - hektolitrami kawy! W pracy bywało trochę stresu, więc po powrocie do domu otwierałam lodówkę i zajadałam się na noc wszystkim, co w niej było. Uwielbiałam jeść- czytamy w jej książce "Sposoby na zdrowy styl życia według Mai Sablewskiej".

Maja Sablewska Maja Sablewska fot.sablewska

Kompleksy

Choć trudno w to dzisiaj uwierzyć, kompleksem Mai była kiedyś oponka na brzuchu.

Oponkę na brzuchu zakrywałam duuuużymi bluzkami, więc się nią nie przejmowałam. Było mi wszystko jedno. Ale pewnego dnia, w czasach kiedy pracowałam z Dodą jako jej menedżerka, w samochodzie wyciągnęłam kolejny baton, bo oczywiście od rana nic nie jadłam. Doda wtedy spytała: "Wiesz, że każdy taki baton, najmniejszy jego kawałek, odkłada się w tkankę tłuszczową, której się nigdy nie pozbędziesz?". Te słowa dotarły do mnie skutecznie, wiedziałam, że muszę coś z sobą zrobić...

Maja Sablewska Maja Sablewska fot.sablewska

Sesja w Playboyu

Dzisiaj nie ma już śladu po dawnej Mai i oponce wokół brzucha. Jest za to seksowna, pewna siebie kobieta, która w 2015 roku zdecydowała się wziąć udział w sesji dla magazynu Playboy.

Kobiety i mężczyźni reagowali na tę sesję. Nawet powiem szczerze, że dostałam wiele propozycji od kobiet, co było dla mnie niesamowite! Często kobiety myślą, że "Playboy" to pokazywanie tyłka. Nie! Ja na tej sesji przeżyłam coś więcej. - powiedziała zapytana o rozbieraną sesję.

Maja Sablewska Maja Sablewska fot.sablewska

Pomaga innym kobietom

Metamorfoza, jaką przeszła Maja, nauczyła jej pomagać także innym kobietom. Dlatego też od 2013 roku gwiazda przeprowadza metamorfozy Polek na łamach programu "Sablewskiej sposób na modę", później "Sablewskiej sposób na..." i w końcu "SOS: Sablewska od stylu".

Przede wszystkim dlatego, że w moim programie nie stawiam na show, nie stawiam na to, aby kogoś krytykować, kogoś oceniać, ja pomagam ludziom i szukam rozwiązań, taki jest mój cel, to wynika ze mnie. - powiedziała jakiś czas temu.

Maja Sablewska Maja Sablewska fot.sablewska

Maja Sablewska i mężczyźni

Czy w życiu Mai jest teraz obecny mężczyzna? Trudno powiedzieć. Jej Instagram na to nie wskazuje, a na tzw "salony" stylistka przychodzi sama.

Rok temu przekonywała jednak, że znalazła nową miłość po rozstaniu z Wojtkiem Mazolewskim.

Tak, jestem w nowym związku. On doskonale mnie rozumie i ogromnie wspiera w przemianie. Niech mój ukochany pozostanie tylko mój. - powiedziała dla Jastrzabpost

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.