GORĄCY PIĄTEK. Anna Dereszowska pokazała seksowne zdjęcie. Fani komplementują: Piękna kobieta pełna zmysłowości [18+] Ale ma jeszcze odważniejsze!

Anna Dereszowska na Instagramie pokazała zmysłowe zdjęcie w bieliźnie. Aktorka nie raz udowodniła, że nie wstydzi się swojego ciała i chętnie je pokazuje. Najbardziej odważna była w filmie "Ixjana. Z piekła rodem", gdzie miała sceny seksu. Zobaczcie naszą galerię.
Anna Dereszowska Anna Dereszowska Fot. Marlena Bielińska, Instagram.com/ dereszowska

Anna Dereszowska

Anna Dereszowska ma 37 lat i jest pewną siebie kobietą. Takiej sylwetki, jaką ma aktorka, może pozazdrościć jej niejedna nastolatka. Na ostatnim zdjęciu autorstwa Marleny Bielińskiej, które umieściła na Instagramie, jest niezwykle seksowna. Nic dziwnego, że internauci zostawili wiele miłych słów.

Przepiękna Ty i to zdjęcie!

Piękna kobieta pełna zmysłowości...

Piękności! Cudownie - piszą.

Anna Dereszowska Anna Dereszowska Instagram.com/ dereszowska

Anna Dereszowska - zdjęcie w bikini

Anna Dereszowska niedawno była na wakacjach i pokazała zdjęcia w bikini. Jedna z internautek z żalem stwierdziła, że zazdrości jej brzucha.

Dlaczego ja nie mam taaakiego brzuch?! - napisała. 

Inni komentują jej cudowną figurę.

Jaka figurka.

Super wyglądasz - czytamy pod zdjęciem.


Instagram.com/ dereszowska

Anna Dereszowska Anna Dereszowska 'Twój Styl' 2011 rok

Anna Dereszowska - nago na okładce

Anna Dereszowska w 2011 roku pojawiła się na okładce miesięcznika "Twój Styl", gdzie pozowała topless. Mówiła wtedy, że nie chce poprawiać chirurgicznie urody i przyznała, że lubi swój wygląd oraz większy brzuch.

Na pewno nie chcę na razie "tuningować" się chirurgicznie. Unikam botoksu, bo uważam, że zmarszczki od śmiechu wokół oczu pokazują że kobieta jest szczęśliwa. Ingerencje? Wybieliłam zęby. (...) Gdybym nie czuła się kochana, pożądana, być może odchudzałabym się, myśląc: jestem samotna, bo nie jestem dość zgrabna. Czasem słyszę komentarz w stylu: "Dereszowska znowu w ciąży, skąd ten brzuszek?". Irytuje mnie to. Kurczę, lubię swoje fałdki i nie chcę gonić za cudzymi ideałami! - wyznała wtedy.

Anna Dereszowska Anna Dereszowska 'Twój Styl' 2011 rok

Anna Dereszowska - anoreksja

Dereszowska wyznała wtedy, że w przeszłości otarła się o anoreksję.

W liceum jadłam pół jabłka dziennie. Schudłam do 46 kg i na pół roku straciłam miesiączkę. Opamiętałam się, gdy tata - lekarz - w końcu zaczął coś podejrzewać. Dostałam tabletki hormonalne. Nie wiem, czy to przez leki, czy pracę w restauracji w Austrii pół roku później byłam "sobą" - powiedziała.

Anna Dereszowska i Sambor Czarnota Anna Dereszowska i Sambor Czarnota Screen z filmu 'Ixjana', reż. bracia Skolimowscy z 2012 roku

Anna Dereszowska i scena seksu

Anna Dereszowska w 2012 roku zagrała najodważniejsze sceny w swojej karierze. Z Samborem Czarnotą uprawiała seks w filmie "Ixjana" Michała Skolimowskiego. Aktorka wstydzi się tego. Myślała, że bierze udział w ambitnej produkcji, ale okazało się, że film był bardzo słaby.

Anna Dereszowska Anna Dereszowska Screen z filmu 'Ixjana', reż. bracia Skolimowscy z 2012 roku

Anna Dereszowska i rozbierane sceny

Jak przyznała po latach, był to jedyny moment, kiedy chciała zrezygnować z kariery.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.