Dziś jest Międzynarodowy Dzień Bez Stanika! Oto najlepsze piersi w polskim show-biznesie [18+]

30 maja obchodzimy Międzynarodowy Dzień Bez Stanika. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was galerię z najpiękniejszymi (naszym zdaniem) piersiami polskiego show-biznesu. To, jak wygląda biust Dody czy Agnieszki Włodarczyk, wiemy wszyscy. A czy wiedzieliście, że niegdyś rozebrała się także Monika Mrozowska? Nago wygląda obłędnie.
Anna Mucha Anna Mucha Playboy

Anna Mucha

Anna Mucha rozebrała się dla "Playboya" w 2009 roku. Trzeba przyznać, że to jedna z najlepszych sesji tego magazynu, prawda?

Joanna Kulig Joanna Kulig sceen/'Sponsoring'

Joanna Kulig

Joanna Kulig zupełnie nie wstydzi się pokazywać nago. W filmie 'Sponsoring' całkowicie obnażyła się przed widzami. Sceny z jej udziałem są wyjątkowo odważne. Mocne, ale piękne! Bowiem aktorka... naprawdę ma się czym pochwalić.

Anja Rubik Anja Rubik Vogue Espania

Anja Rubik

Anja Rubik nie bez przyczyny uznawana jest za jedną z najlepszych polskich modelek. Perfekcyjna sylwetka, niebotyczne długie nogi i rysy twarzy, które zagwarantowały jej współpracę z najlepszymi markami i prestiżowymi magazynami. Do tego całkiem całkiem spory kształtny biust, który w świecie modelingu nie jest codziennością.

Doda Doda Okładka 'Playboya', październik 2007 rok

Doda

Biust Dody... Sztuczny, ale piękny!

Monika Mrozowska Monika Mrozowska Playboy

Monika Mrozowska

Monika Mrozowska w 2004 roku zaskoczyła chyba każdego przechodnia. W kioskowych witrynach prezentował się nowy numer "Playboya" z nią w roli głównej. Ostra i drapieżna. A przecież znaliśmy ją przede wszystkim z roli pogodnej Majki z "Rodziny Zastępczej".

"Cicha woda brzegi rwie" - aż chciało się krzyczeć.

Agnieszka Włodarczyk Agnieszka Włodarczyk 'Playboy'

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk od zawsze była odważna. Chyba wszyscy pamiętamy jej rolę u boku Bogusława Lindy w filmie "Sara". 

Agnieszka Włodarczyk, Bogusław Linda
screen/'Sara'

Następnie Włodarczyk chętnie eksponowała swoje ciało na okładkach magazynów dla panów. 

Agnieszka Włodarczyk
'Playboy'

Anna Wendzikowska nago Anna Wendzikowska nago Screen z filmów 'Show' reż. Maciej Ślesicki z 2003 roku i 'Nienasycenie' reż. Wiktor Grodecki z 2003 roku

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska zanim została dziennikarką, próbowała swoich sił w aktorstwie i niechętnie opowiada o początkach w show-biznesie. W sumie nie ma się co dziwić, bo jako początkująca celebrytka nie odmawiała udziału w odważnych scenach. Dziś próżno szukać jej nagich zdjęć, jednak fani jej urody mogą podziwiać jej wdzięki w filmie 'Nienasycenie', gdzie w 2003 roku zagrała pielęgniarkę.

Dziennikarka ciało obnażyła także w tym samym roku w produkcji 'Show'. Scena, w której Wendzikowska bierze prysznic, do dziś rozpala męską część widzów.

Joanna Krupa Joanna Krupa FHM

Joanna Krupa

Joanna Krupa chętnie eksponuje swoje wdzięki w rozbieranych i bardzo pikantnych sesjach zdjęciowych. Efekty zawsze zapierają dech w piersiach. 

Joanna Krupa w sesji dla magazynu 'Maxim'
Fot. Alessandra Fiorini, 'Maxim'

Więcej o: