Gorący Piątek: Ola Szwed dziś jest oddaną matką, ale w przeszłości nie wstydziła się pokazywać ciała [18+]

Cudowna, piękna, idealna - takie komplementy najczęściej pojawiają się pod zdjęciami Aleksandry Szwed. I nic dziwnego. 27-letnia aktorka ma boskie ciało i oryginalną urodę. W przeszłości lubiła pokazywać ciało, wzięła udział w rozbieranych sesjach. Ale to nie wszystko. Zobaczcie, jakie jeszcze zdjęcia ma na swoim koncie.
Aleksandra Szwed Aleksandra Szwed Instagram.com/ aleksandra_szwed

Aleksandra Szwed

Aleksandry Szwed chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Ci, co oglądali serial "Rodzina zastępcza" doskonale znają ją z roli Elizy. Na ekranie pojawiła się jako ośmiolatka w 1998 roku i została na 11 lat. To właśnie udział w serialu otworzył jej drzwi do kariery i na stałe zagościła w polskim show-biznesie.

Aleksandra Szwed Aleksandra Szwed Instagram.com/ aleksandra_szwed

Teatr

Wtedy też Szwed zaczęła występować na deskach warszawskich teatrów, m.in. pojawiła się w Teatrze Rampa oraz w dziecięcym Teatrzyku Lusterko. Gdy ukończyła 18 lat, zaczęła pojawiać się w popularnych programach rozrywkowych różnych stacji.

Aleksandra Szwed Aleksandra Szwed Instagram.com/ aleksandra_szwed

"Gwiazdy Tańczą na Lodzie"

W 2008 roku pojawiła się w programie TVP2 "Gwiazdy Tańczą na Lodzie". Widzowie miażdżącą większością głosów wybrali Olę i to jej przypadło zwycięstwo w drugiej edycji oraz tytuł i statuetka Brylantowej pary. W jednym z odcinków doszło do wpadki, kiedy to można było zobaczyć obnażoną pierś aktorki.


Screen z TVP2

#Taniec z Gwiazdami XI edycja odc.5 #Taniec z Gwiazdami XI edycja odc.5 KAPIF.pl

"Taniec z Gwiazdami"

Dwa lata później wzięła udział w "Tańcu z Gwiazdami". W 11. edycji tańczyła z Robertem Rowińskim, jednak odpadli już w 5. odcinku. Podczas przygody z programem nie oszczędzali widzów, którym dostarczali wiele emocji. Aktorka nawet pojawiła się w bieliźnie.

0Szwed Ola Aleksandra, Rowinski Robert 2010-04-04
KAPIF.pl

Viva Comet 2011 Viva Comet 2011 KAPIF.pl

Seksowny taniec

Umiejętności zdobyte na parkiecie "TzG" przydały się jej podczas występu na Viva Comet 2011. Pojawiła się w kusej stylizacji, a jej zmysłowy taniec rozgrzał zwłaszcza męską część publiczności.

Szwed Ola Aleksandra 2011-02-24
KAPIF.pl

Aleksandra Szwed Aleksandra Szwed Mat. prasowe

Playboy

Jednak najbardziej odważne jej zdjęcia pochodzą z sesji dla magazynu Playboy. Aktorka po raz pierwszy rozebrała się w 2010 roku, w wieku 20 lat.


Mat. prasowe

Aleksandra Szwed Aleksandra Szwed Mat. prasowe

Drugi raz

W wieku 22 lat ponownie pojawiła się w magazynie dla panów.

- Mam wiele bliskich osób, których pasją jest muzyka - komponują, piszą testy, śpiewają, grają. Zarażenie się tym "bakcylem" było nieuniknione. (...) W końcu zaczęłam się zastanawiać "Dlaczego nie spróbować czegoś więcej, skoro sprawia mi to taką wielką frajdę" - powiedziała w wywiadzie dla Playboya.

Na kilku zdjęciach serialowa Eliza osłaniała się gitarą lub też naga i wyprężona na łóżku, z wyrazem ekstazy na twarzy, słuchała muzyki ze słuchawek.


Mat. prasowe

Aleksandra Szwed Aleksandra Szwed Screen z 'Barw Szczęścia'

Scena w bikini

Aleksandra Szwed rozebrała się także w serialu "Barwy szczęścia", gdzie wcieliła się w striptizerkę. Jej bohaterka, Liliana dorabiała w klubie go-go. Aktorka odegrała nawet scenę, w której tańczyła na rurze.


Mat. prasowe


Mat. prasowe

Pokaz mody ślubnej firmy Angel Pokaz mody ślubnej firmy Angel KAPIF.pl

Seksowny dekolt

Seksowny dekolt zaprezentowała podczas pokazu mody ślubnej. Trzeba przyznać, że aktorka ma świetną figurę, więc nic dziwnego, że nie wstydzi się pokazywać swoich walorów, prawda?

Szwed Ola Aleksandra 2014-01-12
KAPIF.pl

Aleksandra Szwed z synem Aleksandra Szwed z synem Facebook.com/ Aleksandra Szwed/ Screen

Mama

W 2015 roku Aleksandra Szwed została mamą. Na świecie pojawiło się jej pierwsze dziecko, syn Borys. Od tego momentu rzadziej możemy oglądać ją w odważnych scenach i nie pojawia się w magazynach dla panów.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.