Instagram vs rzeczywistość. Bielik w social mediach ma niewiarygodne wcięcie w talii. Jak wygląda na agencyjnych zdjęciach? Jest różnica

Photoshop to zapewne zbawienie dla wielu osób, zwłaszcza gwiazd i celebrytów. Dzięki obróbce zdjęć w tym programie w kilka chwil możemy uzyskać wymarzony wygląd. Niestety, niektórych ponosi aż za bardzo. Często zdjęcia z Instagrama mają naprawdę niewiele wspólnego z rzeczywistym wizerunkiem danej osoby.
Pośladki Veroniki Bielik Pośladki Veroniki Bielik fot. instagram.com/veronicabielik

Weronika Bielik

Weronika Bielik bez wątpienia podbiła Instagram. Jej profil obserwuje aż milion użytkowników! Nic dziwnego, patrzenie na takie ciało to przyjemność. Jej figura jest bajeczna i docenia to wielu, wielu mężczyzn.

Trzeba jednak zauważyć, że na zdjęciach agencyjnych prezentuje się inaczej niż na tych z Instagrama. Mniejsze wcięcie w talii, mniejszy biust, rzadsze włosy...

Weronika Bielik na Instagramie i w rzeczywistości
Screen / Instagram / Weronika Bielik / EastNews

Myślicie, że majstruje przy talii w PhotoShopie czy może to po prostu kwestia doboru korzystnego zdjęcia? Co o tym sądzicie?

Madonna Madonna Instagram/madonna

Madonna

Jednym z lepszych przykładów na dowody, że gwiazdy udoskonalają się na zdjęciach jest Madonna. Nie trzeba nikogo długo przekonywać, że fotografie, które publikuje w mediach społecznościowych, nie odzwierciedlają jej rzeczywistego wyglądu. 

Madonna
FORUM/Instagram/madonna

Pociągła twarz, perfekcyjna cera i zero zmarszczek - takie fotki dodaje wokalistka. Paparazzi są jednak bezlitośni. Jak jest rzeczywiście? Opuchnięta twarz, świecąca cera, worki pod oczami. 

Madonna
Forum Gwiazd/Instagram/madonna

Naprawdę ktoś jeszcze się nabiera, że tak może wyglądać przeciętna 60-letnia kobieta?

Madonna
Instagram/madonna

Klaudia Halejcio Klaudia Halejcio Instagram.com/klaudiahalejcio/?hl=pl

Klaudia Halejcio

Oprócz zmiany wyglądu twarzy można też zmienić figurę. Tak też kilka razy zrobiła Klaudia Halejcio. Chociaż zarzucono jej, że dorysowała sobie mięśnie brzucha, ona szła w zaparte i wszystkiemu zaprzeczała.

Klaudia Halejcio
Instagram.com/klaudiahalejcio/

Innym razem chyba ciężko było wytłumaczyć wpadkę. Na InstaStory Halejcio ukazały się dwie takie niemal identyczne fotografie. Różnił je jeden szczegół. Na jednym ze zdjęć aktorka ma fałdkę na brzuchu, na drugim nie. Chyba zdjęcie z lewej strony nie miało ujrzeć światła dziennego.

klaudia halejcio wpadka
Screen z Instagram.com/klaudiahalejcio

Maffashion Maffashion Kapif

Maffashion

Instagramowy profil Maffashion obserwuje ponad milion użytkowników. Nic dziwnego, że blogerka chce tam wrzucać tylko idealne zdjęcia. Ale po co tak kłamać i pozować, jeśli prawda szybko wychodzi na jaw?

Maffashion
KAPIF/Instagram/maffashion_official

Julia Kuczyńska Maffashion na pokazie Victoria
Instagram.com/maffashion_official

Wyszczuplanie twarzy, wydłużanie nóg? Maffashion jest w tym specjalistką. Szkoda, że przez zabawę z programem graficznym często wygląda karykaturalnie

Julia Kuczyńska Maffashion na Różach Gali 2015
Kapif.pl / Instagram.com/maffashion_official

Kylie Jenner Kylie Jenner Instagram/kyliejenner

Kylie Jenner

Pośladki sióstr Kardashian nie potrzebują przeróbek w Photoshopie. Bez tego też wyglądają nienaturalnie. One jednak i tak nadal kombinują i dodają sobie jeszcze więcej kobiecych kształtów. Okazuje się, że na żywo ich pośladki nie wyglądają już tak 'imponująco'.

Kylie Jenner
Instagram/kyliejenner/East News

Deynn Deynn Instagram/deynn

Deynn

Deynn przeszła ogromną metamorfozę i może się pochwalić świetną figurą. Jednak jakiś czas temu sieć obiegło zdjęcie, na którym jej pupa prezentuje się zupełnie inaczej niż na zdjęciach wrzucanych przez nią na profil.

Deynn
Screen z Instagram.com/Deynn

Ona jednak przyznaje się tylko do powiększania biustu i ust. Twierdzi, że reszta jej ciała to efekt ciężkiej pracy na siłowni. Wiadomo, że to też kwestia ustawienia się do zdjęcia, ale... trzeba przyznać, że coś dziwnego się tu zadziało.

Deynn
screen/Facebook/DEYNN

Deynn
Instagram/deynn

Esmeralda Godlewska Esmeralda Godlewska Instagram.com/ esmeralda_godlewska

Esmeralda Godlewska

Esmeralda Godlewska również należy do osób, które przesadnie przerabiają swoje zdjęcia.

Esmeralda Godlewska
Instagram/esmeralda_godlewska

Niestety, w rzeczywistości nie ma tak wąskiej talii. 

Esmeralda Godlewska
Instagram/deynnps__

Jej biust też pozostawia wiele do życzenia.

siostry Godlewskie
Instagram

Ewelina z 'Warsaw Shore' Ewelina z 'Warsaw Shore' Instagram.com/ewel0na

Ewelina z "Warsaw Shore"

Ewelina znacznie zmieniła się odkąd pojawiła się w programie 'Warsaw Shore'. Dziewczyna nie ukrywa swojej miłości do poprawiania urody. W jej przypadku naprawdę ciężko uwierzyć, że na poniższych zdjęciach to nadal ta sama osoba. 


Instagram.com/ ewel0na

Ewelina z
Instagram.com/ewel0na

Ewelina z
Instagram/deynnps__

Ewelina z
Instagram/deynnps__

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.