Kochanki, przemoc domowa, "sekstaśmy". Nie tylko Żyłowie nie potrafili rozstać się "normalnie"

Medialny konflikt Justyny i Piotra Żyłów trwa od miesięcy. Zaczęło się od informacji na Instagramie o rozpadzie ich małżeństwa. Skończyło się na sesji w "Playboyu" i pozwie rozwodowym. Ale to nie tylko oni wywlekają "brudy" do mediów. Pamiętacie te historie?
Justyna Żyła, Piotr Żyła Justyna Żyła, Piotr Żyła MACIEJ GILLERT SE / EAST NEWS

Piotr i Justyna Żyłowie

Od kilku miesięcy polski show-biznes żyje rozstaniem Piotra i Justyny Żyłów. Wszystko zaczęło się od serii emocjonalnych wpisów, w których żona skoczka oznajmiła, że została porzucona przez męża.

Tak, to prawda, ten Wasz wspaniały Piotr Żyła zostawił mnie, dzieci, bo nie potrafi żyć w rodzinie. Połowa winy po mojej stronie, kiedy wyrzuciłam go z domu, jak mnie uprzejmie poinformował, że ma kochankę. Nie mam zamiaru już kłamać - napisała na Instagramie Justyna.

Post szybko zniknął z jej Instagrama, ale to był dopiero początek medialnej przepychanki między Żyłami. Niedługo później pojawiły się kolejne zwierzenia - czy to na Instagramie, czy w rozmowach z tabloidami.

Piotrek wyprowadził się z domu w czerwcu. Gdyby chodziło tylko o rolę męża, może byłoby to do przeżycia. Mamy jednak dwójkę dzieci. Dlatego mój wpis, bo oszukał nie tylko mnie, ale i dzieci. Wiem, że nie powinnam reagować tak emocjonalnie, ale coś we mnie pękło. Nie chciałam burzyć cudownego obrazu Piotrka, jaki jest dla kibiców. Nie chciałam wzbudzać sensacji. Chcę jednak dla moich dzieci jak najlepiej - wyznała w rozmowie z 'Faktem'.

Na słowa żony skoczek nie pozostał obojętny. Na Facebooku także opublikował obszerne oświadczenie.

Po serii wpisów na Instagramie nadszedł moment, którego chyba nikt się nie spodziewał - Justyna Żyła rozebrała się dla 'Playboya'. Na okładce pozowała w samych kabaretkach, a obok widniał wymowny napis 'Góralu, czy ci nie żal?'. W końcu Piotr Żyła skierował do sądu pozew rozwodowy, o czym Justyna dowiedziała się dopiero z mediów. Skoczek chce, żeby Justyna Żyła spłaciła pieniądze, które on włożył w budowę ich domu w Wiśle.

Ale to nie wszystko. W tegoroczny Dzień Ojca, Justyna Żyła dodała na Instastory film, w którym wbija swojemu - jeszcze - mężowi niezłą szpilę. Na nagraniu widać skoczka, który zabiera swoje rzeczy z ich wspólnego domu.

Pakowanko - podpisała wideo Justyna.

Warto przypomnieć, że Justyna Żyła (wcześniej Lazar) jest siostrą cioteczną Adama Małysza. Z Piotrem Żyłą wzięła ślub w 2006 roku. Mają dwoje dzieci: Jakuba (11 lat) i Karolinę (6 lat).

Kazimierz Marcinkiewicz, Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz Kazimierz Marcinkiewicz, Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz East News

Izabela i Kazimierz Marcinkiewiczowie

Związek Izabeli i Kazimierza Marcinkiewiczów to prawdziwa opera mydlana. To był jeden z najgłośniej komentowanych w mediach rozwodów. Kontrowersje wzbudzali już na samym początku, w 2008 roku, kiedy to jeszcze żonaty były premier nawiązał romans z młodziutką (młodszą od siebie o 22 lata) Isabel.

Wówczas byli w sobie tak zakochani, że pobrali się zaledwie rok później. Kryzys pojawił się w 2013 roku, gdy Marcinkiewicz stracił pracę w banku Goldman Sachs. 

Isabel napisała o byłym mężu książkę, w której nie szczędziła mu gorzkich słów. Teraz o byłej żonie polityka znów zrobiło się głośno. A wszystko z powodu nagrania, na którym widzimy i słyszymy, jak jej były mąż krzyczy z łazienki do żony, aby wzięła się za pracę. Widzieliście to?

Para kłóci się też o zaległe alimenty. Marcinkiewicz ma być winny Izabeli 80 tys. złotych. Część długu już jej przekazał, chociaż metoda była dosyć nietypowa.

Dał mi trzy tysiące, wrzucił je w kopercie do skrzynki na listy. Ale zaznaczył, że jeśli chcę otrzymywać pieniądze w miarę regularnie, to muszę odblokować jego konta, bo nie ma zamiaru płacić komornikom. Wciąż chce mną dyrygować! - wyznała na łamach 'Twojego Imperium'.

W związku z tym, że z alimentów uzbierała się duża suma, sprawa została skierowana do windykacji, jednak komornicy nie są w stanie ściągnąć pieniędzy, bo nie mogą ustalić aktualnego adresu byłego premiera.

W jednym z wywiadów Isabel wyznała też, że Marcinkiewicz nęka ją SMS-ami. Prosi w nich, żeby kobieta przestała go straszyć komornikiem.

Jego SMS-y mają wzbudzić we mnie strach, ale na mnie to nie działa. Będę upubliczniać jego poczynania, bowiem Kazimierz łamie prawo, a to już nie jest sprawa prywatna - powiedziała.
Michał Wójcik z byłą żoną (2006 rok) Michał Wójcik z byłą żoną (2006 rok) KAPIF Michał Wójcik z byłą żoną (2006 rok)

Michał Wójcik i Agnieszka Kałuża

Kilka lat temu polskimi mediami wstrząsnęła historia rozwodu Michała Wójcika z Agnieszką Kałużą. Wyszło wtedy na jaw, że znany z kabaretu 'Ani Mru Mru' komik przez lata zdradzał swoją żonę. W tym czasie zdążył spłodzić troje nieślubnych dzieci. Mało tego, Wójcik lubił nagrywać swoje zdrady. Znalezione 'sekstaśmy' Kałuża wykorzystała podczas sprawy rozwodowej, wobec czego sąd orzekł rozwód z wyłącznej winy kabareciarza.

Mimo że para nie doczekała się potomstwa, wyrokiem sądu Wójcik musi płacić byłej małżonce 5 tysięcy złotych miesięcznie. Dodatkowo został zobowiązany do zapłaty zaległych alimentów za cztery lata, podczas których toczył się ich proces rozwodowy.

Kabareciarz  przez dwa lata migał się od płacenia. Na szczęście, jak dowiedział się 'Fakt', skuteczny okazał się być komornik.

Mój były mąż ma ciągle komornika. Wreszcie od jakiegoś czasu odzyskuję dzięki niemu pieniądze, które mi się należą. Egzekwuję je z opóźnieniem, ale dobre i to - opowiadała w 'Fakcie' Kałuża. 

Jednak na zgodę z byłym mężem nie ma na co liczyć.

Dążyłam do ugody wiele razy. Niestety tylko po mojej stronie były takie chęci - mówiła. 

Mimo trudnego małżeństwa, Agnieszka Kałuża nie przestała wierzyć w miłość.

Było ciężko, ale wreszcie jestem bardzo szczęśliwa. Mam nadzieję, że znajdę jeszcze miłość - mężczyznę dojrzałego i innego od byłego męża. Ale nic na siłę. Na razie cenię sobie swój spokój i fakt, że jestem singielką. Spełniam się zawodowo i próbuję przekuć rozwód w sukces - wyznała w 'Fakcie'.
Dariusz Michalczewski z żoną Dariusz Michalczewski z żoną KAPIF.pl

Dariusz Michalczewski i Barbara Imos

Dariusz Michalczewski żenił się cztery razy, w tym dwukrotnie z Dorotą Chwaszczyńską. Jego żoną była również Patrycja Ossowska, a obecnie były bokser jest w związku małżeńskim z Barbarą Imos. Pięściarz, jak sam wyznawał, zawsze zdradzał swoje kobiety, czego dziś się wstydzi.

Jednak bez skandalu nie obyło się także w przypadku jego obecnego związku. W grudniu 2016 roku Michalczewski został aresztowany ze względu na wszczynanie awantur. Policję wezwała jego żona, Barbara. Na nieszczęście boksera, znaleziono przy nim narkotyki.

Choć żona Michalczewskiego początkowo wyznała, że mąż stosuje wobec niej przemoc od co najmniej siedmiu lat, po godzinie wycofała się z tego stwierdzenia mówiąc w 'Fakcie':

W naszym małżeństwie jest wszystko w porządku, nic się nie stało.

Można się pogubić.

Krzysztof Włodarczyk i Małgorzata Babilońska. Krzysztof Włodarczyk i Małgorzata Babilońska. kapif

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk i Małgorzata Babilońska

Krzysztof 'Diablo' Włodarczyk w 2011 roku trafił do szpitala, po tym jak targnął się na swoje życie. Bokser połknął 30 tabletek antydepresyjnych. Wpływ na jego zachowanie miała decyzja żony, która postanowiła go zostawić. Małgorzata Babilońska miała już dosyć zdrad męża. Swoją decyzję przekazała mu telefonicznie, przebywając na wakacjach w Hiszpanii. 'Diablo' wściekł się i pojechał prosto na lotnisko.

'Diablo' dotarł do hotelu, w którym zatrzymała się jego żona. Ona jednak nie chciała go wpuścić do pokoju. To rozwścieczyło boksera tak bardzo, że wszedł... razem z drzwiami, zniszczył także kilka sprzętów w pokoju hotelowym. Potem doszło do wielkiej kłótni - informowały media.

Po tym jak 'Diablo' zrobił żonie awanturę, wrócił do Polski, gdzie połknął tabletki. Włodarczyk nie widzi w swoim zachowaniu nic niestosownego.

Nie zrobiłem niczego wyjątkowo idiotycznego. Cóż, po prostu drzwi się zacięły, a kiedy się nimi zająłem, przestały stawiać opór. Więcej o całej tej sprawie nie powiem ani teraz, ani nigdy. Chciałbym namówić Gosię na wspólny wyjazd gdzieś daleko. Tak daleko, żeby nikt nam nie przeszkadzał i żebyśmy mogli spokojnie porozmawiać i wszystko naprawić. Na pewno nie polecimy do Hiszpanii, raczej nie wybieram się tam przez najbliższych kilka lat. Było, minęło. Cała ta sytuacja na pewno mnie wzmocni, skoro mnie nie zabiła. Teraz trzeba zap... na treningach, budować formę i lać kolejnych rywali! - wyznał wówczas sportowiec.

Przerażające, prawda?