Nagie sesje, odważne sceny i eksperymenty z wyglądem. Jak zmieniała się Agnieszka Włodarczyk?

Agnieszka Włodarczyk wczoraj obchodziła swoje 37. urodziny. Od czasu jej medialnego debiutu minęło ponad 20 lat. Aktorka zadebiutowała w filmie "Sara". Później wielokrotnie pojawiała się w serialach, programach rozrywkowych czy na okładkach magazynów dla panów. Jak aktorka wyglądała w różnych okresach swojej kariery i jaką metamorfozę przeszła? Zobaczcie!
Agnieszka Włodarczyk w konkursie Miss Polski Nastolatek / w teledysku 'Reklama' K.A.S.Y. Agnieszka Włodarczyk w konkursie Miss Polski Nastolatek / w teledysku 'Reklama' K.A.S.Y. Forum / screen z YouTube

Debiut - Miss Polski Nastolatek, Studio Buffo i teledysk

Agnieszka Włodarczyk swoją medialną przygodę rozpoczęła w 1995 roku, jako 15-latka, kiedy to wzięła udział w konkursie Miss Polski Nastolatek. Rok później zadebiutowała na deskach Studio Buffo w spektaklu Janusza Józefowicza, 'Tyle miłości'. Tam zagrała też w kultowym musicalu 'Metro'. W tym samym roku wystąpiła w teledysku K.A.S.Y. do piosenki 'Reklama'.

Jednak prawdziwą popularność przyniosła jej tytułowa rola w filmie 'Sara' z 1997 roku, która była jej debiutem na wielkim ekranie.

Agnieszka Włodarczyk i Bogusław Linda w filmie 'Sara' Agnieszka Włodarczyk i Bogusław Linda w filmie 'Sara' mat. prasowe

Odważny debiut - "Sara"

Film Macieja Ślesickiego wywołał spore kontrowersje, głównie ze względu na nagie sceny zaledwie 16-letniej Włodarczyk. Aktorka potrzebowała zgody matki, która zachęcała córkę do przyjęcia roli, co ona przez długi czas miała jej za złe.

Niechętnie rozmawiam o 'Sarze' i rozbieraniu się na ekranie. To było niepotrzebne, za bardzo to przeżywałam. Z drugiej strony, gdybym nie zagrała w 'Sarze', moja kariera nie potoczyłaby się tak szybko - powiedziała w jednym z wywiadów.
Agnieszka Włodarczyk w '13 posterunku' (po lewej, 2002) oraz 'Plebanii' (po prawej, 2005) Agnieszka Włodarczyk w '13 posterunku' (po lewej, 2002) oraz 'Plebanii' (po prawej, 2005) AKPA

Włodarczyk w serialach

Na przestrzeni lat Włodarczyk zagrała w kilku popularnych serialach. W 1997-2000 wcielała się w rolę Agnieszki w '13 posterunku'. Zagrała też jedną z głównych postaci w 'Zostać miss'.

Agnieszka Włodarczyk w
Screeny z ipla.tv

Gościnnie pojawiła się też w takich serialach jak 'Świat według Kiepskich', 'Na dobre i na złe' czy 'Kryminalnych'.

Jednak jej najdłuższą serialową rolą była Wiktoria Potoczny w 'Plebanii'. Została do niej zaangażowana w 2001 roku i grała z przerwami aż do zakończenia produkcji w 2012.

Agnieszka Włodarczyk w filmie 'Poranek Kojota' (2001) i 'E=mc2' (2004) Agnieszka Włodarczyk w filmie 'Poranek Kojota' (2001) i 'E=mc2' (2004) mat. prasowe

Inne role kinowe

'Sara' nie była jej jedyną rolą na wielkim ekranie. W 2001 Włodarczyk zagrała niewielką rolę w 'Poranku kojota' a rok później została obsadzona jako jedna z głównych postaci w 'E=mc?'.

W 2004 wcieliła się w rolę Joli w hicie 'Nigdy w życiu!'.

Agnieszka Włodarczyk i Katarzyna Skrzynecka ('Taniec z gwiazdami') i Agnieszka Włodarczyk w 'Gwiazdy tańczą na lodzie' Agnieszka Włodarczyk i Katarzyna Skrzynecka ('Taniec z gwiazdami') i Agnieszka Włodarczyk w 'Gwiazdy tańczą na lodzie' KAPIF

"Taniec z gwiazdami" i inne programy telewizyjne

Włodarczyk była bardzo lubiana przez widzów, dlatego była częstym wyborem producentów programów rozrywkowych. W 2005 roku wzięła udział w pierwszej edycji 'Twoja twarz brzmi znajomo', gdzie zajęła drugie miejsce, przegrywając z Katarzyną Skrzynecką.

W tym samym roku brała udział w 'Tańcu z gwiazdami', gdzie w parze z Michałem Skawińskim zajęła 7., przedostatnie miejsce.

Trzy lata później w programie 'Gwiazdy tańczą na lodzie' poszło jej trochę lepiej - zajęła drugie miejsce.

Agnieszka Włodarczyk w 'Jak oni śpiewają' Agnieszka Włodarczyk w 'Jak oni śpiewają' KAPIF

"Jak oni śpiewają" i kariera muzyczna

Jednym z ważniejszych programów w karierze Włodarczyk wydaje się być 'Jak oni śpiewają' na antenie Polsatu. Aktorka wygrała pierwszą edycję, pokonując faworytkę programu, Nataszę Urbańską. Dzięki temu podbiła serca widzów i otrzymała kontrakt na nagranie własnej płyty

Jej debiutancki album, 'Nie dla oka', mimo mieszanego odbioru, zyskał status złotej płyty. Ciekawostką jest, że była to pierwsza polska płytą oficjalnie wydana w Stanach Zjednoczonych.

#10lat #odpremierymojejautorskiejpłyty #niedlaoka #kiedytominęło #lubięją #dotejpory #photo @mateusz.stankiewicz #??

Post udostępniony przez Agnieszka Włodarczyk (@agnieszkawlodarczykofficial) 30 Lis, 2017 o 12:14 PST

Za udział w programie otrzymała nominacje do Róż Gali w kategorii 'Piękne debiuty' oraz do Wiktorów w kategorii 'Największe odkrycie telewizyjne'.

Agnieszka Włodarczyk na okładce 'CKM' (1999) i 'Playboya' (2002) Agnieszka Włodarczyk na okładce 'CKM' (1999) i 'Playboya' (2002) 'CKM' / 'Playboy'

Bardzo odważne sesje

Włodarczyk nie wstydziła się swojego ciała i podczas swojej kariery kilkukrotnie pojawiła się na okładkach pism dla panów.

Pierwszy raz rozebrała się dla 'CKM-u' w 1999 roku.

Później przyszedł czas na 'Playboya', na którego okładce gościła dwukrotnie - w 2000 i 2002 roku. Jej pierwsza sesja była szczególnie odważna.

Agnieszka Włodarczyk w
'Playboy'

W 2002 roku oprócz 'Playboya', Włodarczyk pozowała również dla 'Maxima'. W zeszłym roku aktorka przypomniała swoim fanom to zdjęcie z okazji Dnia Mężczyzny.

W 2004 roku drugi raz wzięła udział w sesji 'CKM-u'.

Agnieszka Włodarczyk w
'CKM' / ckm.pl

Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk KAPIF / magazyn 'Viva'

"Ciało astralne" i inne związki

Aktorka przez 10 lat związana była z Jakubem Sićko.

Rok po rozstaniu, w 2012 Włodarska zaczęła spotykać się z Mikołajem Krawczykiem. Aktor opuścił dla niej swoją wieloletnią partnerkę, Anetę Zając.

Ich związek przeszedł do historii polskiego show-biznesu jako jeden z najbardziej pompatycznych. To z ich ust padły takie stwierdzenia, jak 'wszechświat będzie zawsze po stronie miłości' , 'kulistość energii' czy słynne już 'ciało astralne'

Cudownie mieć świadomość tego, że się uzupełniamy i że jesteśmy do siebie tak podobni, jakbyśmy byli jednym ciałem astralnym - powiedziała Włodarczyk w kultowym wywiadzie dla 'Vivy'.

Agnieszka Włodarczyk, Mikołaj Krawczyk
Instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial

Cztery lata później Włodarczyk wyznała, że żałuje tego wywiadu

Kurczę, to był inny stan świadomości. Naprawdę. Dzisiaj mogę się tylko z tego śmiać. Gdy sobie przypomnę ten stan, to było mi w nim bardzo miło. A czy to było mądre, czy głupie, no cóż. Nie myśli się w takim momencie.

'Ciało astralne' rozstało się w 2016 roku. Teraz Włodarczyk jest szczęśliwa u boku nowego chłopaka, Gabriela.

Agnieszka Włodarczyk w 2004 i 2011 Agnieszka Włodarczyk w 2004 i 2011 KAPIF

Metamorfozy

Przez lata aktorka eksperymentowała ze swoim wyglądem. Często farbowała włosy, zmieniała fryzury. Ma również za sobą okres intensywnego opalania na solarium. Nietrudno też zwrócić uwagę na ewolucję jej stylu ubierania się. 

Agnieszka Włodarczyk w 2009 i 2007
KAPIF / Akpa

Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska Akpa / Instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial

Agnieszka Włodarczyk dzisiaj

Ostatnio fani mogli oglądać Włodarczyk w pierwszej edycji 'Azji Express' na antenie TVN. Aktorka wypadła tam bardzo naturalnie i razem z Marią Konarowską były ulubienicami widzów.

Azja Express; Sezon 1; Odcinek 7; fot.: TVN / Piotr Filutowski
Mat. prasowe

Patrząc na drogę jaką przeszła, aktorkę śmiało można nazwać królową metamorfoz. Teraz wygląda lepiej niż kiedykolwiek. Oby tak dalej!

#miłejniedzieli #złotapolskajesień #selfie #naogródku

Post udostępniony przez Agnieszka Włodarczyk (@agnieszkawlodarczykofficial) 1 Paź, 2017 o 4:58 PDT