Katarzyna Warnke o seksie ze Stramowskim: Piotrek musi się natrudzić. Potem jeszcze mocniej. Inne gwiazdy też odważnie

Katarzyna Warnke w łóżku jest wymagająca - Piotr Stramowski musi się nieźle "natrudzić". Doda z kolei przyznaje, że nie ma dla niej tematów tabu i nie lubi przytulania po seksie. A Natalia Siwiec? Mogła tego nie mówić. Najpikantniejsze wyznania gwiazd dotyczące seksu.
Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski Kapif/Screen z Instagram.com/Katarzyna Warnke

Katarzyna Warnke

Katarzyna Warnke nie ma oporów przed publicznym opowiadaniem o swoim życiu intymnym. W programie "Bywanie na dywanie" przyznała, że w łóżku jest wymagająca i jej mąż, Piotr Stramowski, nie ma łatwo.

U facetów ten proces jest bardziej bezpośredni. Mówię tutaj o biologii. My jesteśmy trochę bardziej skomplikowane, od różnych stron można nas pobudzić. Myślę, że trochę więcej potrzeba zachodu, żebyśmy czuły się gotowe albo chętne, bo wiąże się to u nas z większym obciążeniem, na przykład zajściem w ciążę. Piotrek musi się natrudzić, ale lubię, jak się trudzi. Lubię, jak się trochę zmęczy tym zachęcaniem do seksu - mówiła wprost.

To nie pierwszy raz, kiedy tak otwarcie mówiła o seksie. W rozmowie z "VIVĄ!" mówiła jakiś czas temu:

Wierzę w to, że można być długo z jednym partnerem i mieć udany seks. I że taki seks może być właśnie dzięki upływającemu czasowi odkrywczy. Właśnie to, między innymi, skłoniło mnie do zawarcia małżeństwa.
Izabela Zwierzyńska Izabela Zwierzyńska kapif.pl

Izabela Zwierzyńska

Izabela Zwierzyńska w najnowszej rozmowie z Małgorzatą Tomaszewską dla pudelek.tv próbowała zerwać z dotychczasowym wizerunkiem grzecznej gwiazdy. W szczerej rozmowie na temat seksu bez skrępowania wyznała:

Lubię przebierać się za zwierzęta. Mój mąż to lubi (...). Moim ulubionym gadżetem nie jest wibrator (...). Przez to, że jestem teraz w ciąży, muszę być grzeczna. Wcześniej bywało inaczej(...).

Jakie są jej pozostałe preferencje łóżkowe?

Chciałabym spróbować z mężem walki w kisielu (...). Bardzo lubię masaż w łóżku.
Anja Rubik Anja Rubik Viva Polska, instagram.com/anja_rubik/

Anja Rubik

Anja Rubik, w wywiadzie z Karoliną Malinowską opowiedziała, czym jest dla niej seks. Topmodelka wyznała, jak bardzo jest dla niej ważny. Cała rozmowa zatytułowana była "Współczesna kobieta" i ukazała się na blogu Malinowskiej.

Czym jest seks dla jurorki "Top model"?

Jest siłą i szalenie ważnym elementem naszego życia. Orgazm, dając spełnienie, daje też siłę twórczą. Kobiety często o tym zapominają. Zapominają także o tym, że im seks też musi sprawiać przyjemność. Warto poszukiwać po to, aby poznać samą siebie.
Magda Gessler Magda Gessler Kapif.pl

Magda Gessler

Magda Gessler nie tylko lubi dawać dobre rady odnośnie kuchni, ale również tego, jak podsycić namiętność w związku:

Namiętność w związkach można podsycać, będąc nieprzewidywalną, nienudną, różną. Ja w swoim związku jestem wyjątkową gejszą - jestem miła i nigdy nie mam pretensji! (...). Lubię nagą kąpiel z moim nagim mężczyzną! - wyznaje w wywiadzie dla serwisu Fakt.pl.

Popularna restauratorka już nieraz udowodniła, że nie ma oporów, żeby rozmawiać o seksie. W rozmowie z Pudelek.pl zasugerowała, gdzie można przeżyć jedną z najgorętszych nocy:

Wszystko musi być na swoim miejscu. Jeśli nie ma dobrego jedzenia, to jest dobry seks. Jak nie mamy co jeść, to przynajmniej jest seks. Dlatego na Kubie seks jest najlepszy.
Edyta Górniak Edyta Górniak Kapif.pl

Edyta Górniak

Edyta Górniak wyznała w wywiadzie dla "Przyjaciółki", że seks stanowi dla niej nie tylko zbliżenie fizyczne, ale przede wszystkim bliskość dusz:

To słowo nie mieści się właściwie w moim codziennym słowniku. Śmieszy mnie i jednocześnie irytuje, kiedy ktoś mówi, że uprawiał wczoraj seks. Uprawiać można marchewki. W moim pojęciu, akt miłosny jest ceremonią zbliżenia się do kogoś na wszystkich możliwych płaszczyznach, począwszy od duchowej. Jest nierozłączny z uczuciem głębokiej miłości i szacunku. Wiem jednak, że dla wielu ludzi mieści się w kategorii rozrywki, a czasem nawet sportu.
Doda Doda Kapif.pl

Doda

Doda na scenie to prawdziwe emocje. Nikogo nie zdziwi, że w łóżku jest równie wyzwolona. W programie Piotra Najsztuba pt. "Miłość" wyznała:

Chcę, żeby mężczyzna był za każdym razem zaskakiwany, jakby miał milion dziewczyn w tym momencie w łóżku. Nie ma dla mnie żadnych tematów tabu. Jestem bardzo wyzwoloną osobą. Spontaniczną, lubię przygody. Mężczyźni mają we mnie superkochankę w łóżku, fajnego kumpla i wierną przyjaciółkę.

W "Gali" była jeszcze bardziej wylewna:

Lubię seks, przyjemność, orgazm, znam dobrze swoje ciało, wiem dobrze, jak je odprężyć... Moi faceci wielokrotnie mówili mi, że traktuję ich przedmiotowo. Nie uznaję przytulania po seksie. Jeżeli seks, to wyuzdany! Ja mam bardzo chore fantazje (śmiech). Nie mogę o tym mówić, bo mnie zamkną do więzienia.
Natalia Siwiec Natalia Siwiec Kapif.pl

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec w jednym z wywiadów pochwaliła się kiedyś metodą na wspaniałą sylwetkę. Jest nią... seks. W "20m2" Łukasza Jakóbiaka opowiedziała, dlaczego jest ze swoim facetem.

Jest zboczeńcem, ja bym tak długo nie mogła być z facetem, który nie jest. Muszę być z kimś, kto ma naprawdę fajne jazdy.
Monika Zamachowska Monika Zamachowska Kapif.pl

Monika Zamachowska

Monika Zamachowska także nie należy do osób przesadnie skrytych. W mediach wielokrotnie dzieli się szczegółami swojego życia prywatnego, a nawet intymnego. Po tym, jak raz w swoim programie "Raz lepiej, raz gorzej" pochwaliła się, że robiła TO przedwczoraj, współprowadzący zadał jej pytanie:

Rano czy wieczorem?
Rano, rano. Ja naprawdę wolę rano - odpowiedziała.

I wszystko jasne.

Wcześniej, kiedy była związana ze swoim byłym mężem, pilotem Jamiem Malcolmem, była jeszcze bardziej otwarta:

Znamy każdy centymetr swojego ciała, a w seksie trzeba być kreatywnym. Jamiemu zależy i to on jest motorem tego, żeby nasze małżeństwo dobrze funkcjonowało. Mam tyle namiętności i emocji w pracy, że gdy wracam do domu, wolałabym, żeby było nudno: pościelmy łóżko, posmyrajmy się za uchem i idźmy spać. Ale to Jamie ma rację. Znam wiele małżeństw, którym najpierw rozsypało się życie erotyczne... - mówiła w "Gali".
Wojciech Szczęsny i Marina Wojciech Szczęsny i Marina Kapif.pl

Wojciech Szczęsny

Wojtkowi Szczęsnemu nie wystarczą tylko sportowe emocje, które spotykają go na bramce. W rozmowie z Jakóbiakiem, przyznał się do seksu w przymierzalni.

Raz zostałem lekko przyłapany. W Royal Collection. Akurat ktoś żarówkę postanowił zmienić i wszedł na górę zmienić żarówkę jakąś na drabinie i wiesz...

Nie trzeba kończyć. Wiemy...

Anna Mucha Anna Mucha Kapif.pl, Playboy

Anna Mucha

Anna Mucha to prawdziwa bogini seksu. Pozowała dla "Playboya", jest wyzwolona i się tego nie wstydzi. Na łamach pisma "Exclusive" opowiadała:

W podróży najlepszy jest seks. Koniecznie wybierajcie długie dystanse. Chociaż klasy ekonomicznej w samolotach Air France nie polecam. To najlepszy dowód na to, że Emmanuelle wymyśliła jakaś inna nacja.
Dorota Deląg Dorota Deląg WBF

Dorota Deląg

Dorota Deląg swego czasu prowadziła w TVN program "Między kuchnią a salonem". Choć to ona przeprowadzała wywiady ze swoimi gośćmi, często sama szafowała kontrowersyjnymi deklaracjami, w tym na przykład, ile zwykle trwa jej stosunek.

Jest to w granicach od 20 do 25 minut, licząc z grą wstępną. Kocham Cię Tomek. Niezły z Ciebie kochanek.
Romain Zago, Joanna Krupa Romain Zago, Joanna Krupa Instagram.com/romainzago

Joanna Krupa

W programie Magdy Mołek otworzyła się też Joanna Krupa. Modelka narzekała na swoje pożycie z wtedy jeszcze mężem - Romainem Zaigo.

Romain nie jest taki bardzo do seksu. Każdy myśli, że my 24 godziny na dobę, jak te zajączki. A tu nic. Od samego początku. Wygląda niby, że to duży facet, więc pewnie ma duże chęci do tego. Gdybym mogła coś w nim zmienić, to by było właśnie to. To ja bym mogła nie wychodzić z łóżka, a on niestety... Jest strasznie ciężko, nie będę kłamać - mówiła Krupa.
Małgorzata Rozenek, Radek Majdan Małgorzata Rozenek, Radek Majdan KAPIF.pl

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek, choć sama wprost nie zwierzała się prasie ze swoich łóżkowych przygód, w swoim programie "W dobrym stylu" nie unika tego tematu. Często pozwala sobie na aluzje o zabarwieniu erotycznym. W odcinku na temat relaksu bardzo podkreślała, że to seks może być doskonałym sposobem na odprężenie, a gdy ćwiczyła z Chodakowską zaznaczyła, że "lepszy od treningów z Ewą może być tylko seks".

Niedawno zaprosiła też do studia seksuolożkę Monikę Staruch. Gdy specjalistka zaczęła wymieniać miejsca, które do seksu nadają się równie dobrze, co sypialnia, pałeczkę przejęła Rozenek.

Samochód - tylne siedzenie, kino, sauna na siłowni - mówiła jak automat Rozenek.
Dobrze, ale w domu - przerwała jej seksuolog, jakby lekko zdziwiona potokiem słów.
Kuchnia - od razu bardzo szybko odpowiedziała.