MTV VMA. Katy Perry odsłoniła piersi, Kesha zmasakrowała figurę. Największe zaskoczenie? Ona. Gwarantujemy, nie poznacie jej!

Za nami kolejne rozdanie nagród MTV Video Music Awards. W tym roku triumfował Kendrick Lamar, który za swój teledysk do piosenki 'Humble' zgarnął aż 6 statuetek, w tym najważniejszą - za teledysk roku. Wśród nagrodzonych znaleźli się między innymi Kanye West (Najlepsza Choreografia - 'Fade'), Taylor Swift i Zayn (Najlepsza Kolaboracja - 'I Don't Wanna Live Forever') i Ed Sheeran, który odebrał nagrodę dla Artysty Roku. Specjalną nagrodą imieniem Michaela Jacksona została tym razem uhonorowana Pink, którą na miejscu wspierał mąż i urocza córka, a cała trójka była ubrana w pasujące stroje. Choć wielu laureatów nie pojawiło się na gali osobiście, impreza i tak była po brzegi zapełniona gwiazdami. Zobaczcie, jak w tym roku prezentowały się sławy podczas MTV Video Music Awards. Nas najbardziej zaskoczyła Amber Rose. Gwarantujemy, nie poznacie jej!
Za nami kolejne rozdanie nagród MTV Video Music Awards. W tym roku triumfował Kendrick Lamar, który za swój teledysk do piosenki 'Humble' zgarnął aż 6 statuetek, w tym najważniejszą - za teledysk roku. Wśród nagrodzonych znaleźli się między innymi Kanye West (Najlepsza Choreografia - 'Fade'), Taylor Swift i Zayn (Najlepsza Kolaboracja - 'I Don't Wanna Live Forever') i Ed Sheeran, który odebrał nagrodę dla Artysty Roku. Specjalną nagrodą imieniem Michaela Jacksona została tym razem uhonorowana Pink, którą na miejscu wspierał mąż i urocza córka, a cała trójka była ubrana w pasujące stroje. Choć wielu laureatów nie pojawiło się na gali osobiście, impreza i tak była po brzegi zapełniona gwiazdami. Zobaczcie, jak w tym roku prezentowały się sławy podczas MTV Video Music Awards. Nas najbardziej zaskoczyła Amber Rose. Gwarantujemy, nie poznacie jej! Za nami kolejne rozdanie nagród MTV Video Music Awards. W tym roku triumfował Kendrick Lamar, który za swój teledysk do piosenki 'Humble' zgarnął aż 6 statuetek, w tym najważniejszą - za teledysk roku. Wśród nagrodzonych znaleźli się między innymi Kanye West (Najlepsza Choreografia - 'Fade'), Taylor Swift i Zayn (Najlepsza Kolaboracja - 'I Don't Wanna Live Forever') i Ed Sheeran, który odebrał nagrodę dla Artysty Roku. Specjalną nagrodą imieniem Michaela Jacksona została tym razem uhonorowana Pink, którą na miejscu wspierał mąż i urocza córka, a cała trójka była ubrana w pasujące stroje. Choć wielu laureatów nie pojawiło się na gali osobiście, impreza i tak była po brzegi zapełniona gwiazdami. Zobaczcie, jak w tym roku prezentowały się sławy podczas MTV Video Music Awards. Nas najbardziej zaskoczyła Amber Rose. Gwarantujemy, nie poznacie jej! AP
Paris Jackson Paris Jackson Jordan Strauss / Jordan Strauss/Invision/AP
Ed Sheeran Ed Sheeran Jordan Strauss / Jordan Strauss/Invision/AP
Katy Perry Katy Perry Chris Pizzello / Chris Pizzello/Invision/AP
Calvin Harris Calvin Harris Jordan Strauss / Jordan Strauss/Invision/AP
Nicki Minaj Nicki Minaj Jordan Strauss / Jordan Strauss/Invision/AP
21 Savage i... tak tak, to Amber Rose 21 Savage i... tak tak, to Amber Rose Jordan Strauss / Jordan Strauss/Invision/AP
Olivia Munn Olivia Munn Jordan Strauss / Jordan Strauss/Invision/AP
Kesha Kesha Jordan Strauss / Jordan Strauss/Invision/AP
DJ Khaled z rodziną DJ Khaled z rodziną Jordan Strauss / Jordan Strauss/Invision/AP
Pink z córką Willow Pink z córką Willow Jordan Strauss / Jordan Strauss/Invision/AP
Lorde Lorde Jordan Strauss / Jordan Strauss/Invision/AP
Noah Cyrus Noah Cyrus Jordan Strauss / Jordan Strauss/Invision/AP
Millie Bobby Brown Millie Bobby Brown Jordan Strauss / Jordan Strauss/Invision/AP
Christina Milian Christina Milian Jordan Strauss / Jordan Strauss/Invision/AP
Hailey Baldwin Hailey Baldwin Jordan Strauss / Jordan Strauss/Invision/AP
Vanessa Hudgens Vanessa Hudgens Chris Pizzello / Chris Pizzello/Invision/AP
Mel B Mel B Jordan Strauss / Jordan Strauss/Invision/AP
Heidi Klum Heidi Klum Jordan Strauss / Jordan Strauss/Invision/AP
Fifth Harmony Fifth Harmony Jordan Strauss / Jordan Strauss/Invision/AP
Bebe Rexha Bebe Rexha Jordan Strauss / Jordan Strauss/Invision/AP
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.