Iza Miko okadza waginę, bo śmierdzi "złymi wibracjami". Żenada? Wyznanie Maffashion jeszcze gorsze. Oni nie grzeszą inteligencją

Po co Maffashion telefon w toalecie? Oczywiście, żeby robić zdjęcia i chwalić się nimi w sieci. Wodzianka postanowiła sprzedawać puste opakowania po luksusowych towarach. Julia Wróblewska przejechała lisa i bardzo się tym ubawiła, a Tomasz Karolak? Oto najbardziej żenujące zachowania polskich celebrytów.
Iza Miko Iza Miko Screen z Instagram.com/Iza Miko

Iza Miko okadza waginę, bo śmierdzi

Są miejsca w ludzkim ciele, które śmierdzą 'paskudnymi wibracjami', w tym wagina. Iza Miko wszystkim, którym ten smród nie jest miły, radzi robić okadzanie szałwią.

Czy brałeś dziś prysznic oczyszczający z negatywnej energii? Nie? Cóż, w takim wypadku możesz śmierdzieć. Śmierdzący 'paskudnymi wibracjami'. Weź sobie trochę szałwii i przeprowadź oczyszczający rytuał. To naprawdę dobrze działa - napisała na Instagramie pod filmem instruktażowym. - Użyjcie tego w miejscach wejść do swojego ciała. Zdecydowanie okadźcie swoją waginę! Gdziekolwiek jest jakaś akcja. W moim przypadku nie ma tam wielkiego ruchu, ale tak na wszelki wypadek.

Poczuliście się przekonani do pozbycia się ze swojego ciała 'paskudnej energii'?

Iza MikoScreen z Instagram.com/Iza Miko

Julia Wróblewska Julia Wróblewska Instagram.com/juleczkaaa_jula/

Julia Wróblewska śmieje się z przejechania lisa

Julię Wróblewską poznaliśmy jako mądrą, uroczą dziewczynkę z 'Tylko mnie kochaj', ale to było ponad 11 lat temu. Teraz Wróblewska ma 18 lat, za sobą występ w dość żenującym show 'Celebrity Splash' i social mediowe wpadki, których mogłaby uniknąć, gdyby nieco pomyślała.

W połowie czerwca na Snapchacie obejrzeliśmy ją w samochodzie wraz z rozbawionymi znajomymi. Co ich wprowadziło w tak dobry nastrój? To, że właśnie potrącili lisa.

Przejechaliśmy lisa. What the fox says? Bum bum bum - mówiła rozbawiona.

Fani powiedzieli wprost, co o tym myślą:

Widać po twarzy było już dawno, że rozumem nie grzeszysz, ale śmiać się z potrącenia lisa?
Fajnie wiedzieć, jak traktujesz zwierzęta. Nie dość, że potrąciliście lisa, to jeszcze macie z tego bekę na Snapie. Aż chce się płakać jak się widzi z czego my, młodzież, bierzemy przykład - pisali.

To był dobry moment, żeby się opamiętać, przeprosić i zastanowić nad tym, co się umieszcza w sieci. Wróblewska jednak przeszła do kontrataku.

Kochani, my NIE potrąciliśmy tego lisa. Nie przejechaliśmy go. Nic mu nie jest, sprawdziliśmy to. Jedyne z czego się śmialiśmy, to z głupiego odgłosu który na początku nas przestraszył. Lis uderzył ogonem w zderzak, a potem schował się, przeczekał i uciekł, gdy tylko go minęliśmy... Wystarczy myśleć i spojrzeć na kolejne dodane filmy. Ale czasami lepiej wierzyć ludziom, którzy chcą się wznieść, ściągając innych na dno, bo nie potrafią tego zrobić swoją osobowością. PS: Rozpoznaliśmy ogon po kłaczku na zderzaku... zatrzymaliśmy się. Jechaliśmy szybko, nie przeżyłby potrącenia za nic. A śmiech... wynik ulgi. 'Bum' bo to nas wystraszyło, a tak naprawdę nie było powodu. Ludzie maja odmienne poczucie humoru, inaczej reagują, kiedy czują ulgę. My mamy takie. Tyle - napisała na Instagramie.

Film i oświadczenie Wróblewskiej wkrótce zniknęły z sieci. Może to i lepiej. Przecież nigdy nie powinny tam trafić.

Julia WróblewskaSnapchat@takasobiejestem

Maffashion Maffashion Screen z Instagram.com/Maffashion

Maffashion chwali się biegunką

Maffashion, jedna z najbardziej uzależnionych od selfie celebrytek, nie zapomina o telefonie nawet, kiedy w nocy musi udać się do toalety. I tak, w maju ozdobiła swój Snapchat relacją dotyczącą niestrawności, dzięki czemu setki tysięcy obserwujących ją fanek mogły się dowiedzieć, że ich idolka ma biegunkę.

Kiedy wydaje nam się, że dotarliśmy do końca internetów, otwierają się przed nami kolejne drzwi.

Screen ze Snapchata MaffashionScreen ze Snapchata Maffashion

Dominika Zasiewska Dominika Zasiewska Facebook.com/Dominika Zasiewska

Dominika Zasiewska sprzedaje pudełka po butach

Wszystko jest na sprzedaż, a najlepiej zarabia się na ludzkiej próżności. Uzbrojona w takie credo Dominika Zasiewska, wcześniej Wodzianka w programie Kuby Wojewódzkiego, postanowiła rozkręcić handel... opakowaniami po luksusowych towarach.

Dziewczyny!! Która potrzebuje trochę lansu w garderobie i chce kupić pudełka po butach/torebkach/szalikach i torby zakupowe LV? Wysyłka 24h. Mam do sprzedania jeszcze opakowania i torby Gucci i D&G jakby co - zareklamowała się na Facebooku.

Brzmi to tak absurdalnie, że początkowo niewielu w to uwierzyło, ale to nie żart.

Nie biorę jakichś potwornych pieniędzy. Ja to wystawiam za jakieś trzy stówy - zdradziła w rozmowie z Filipem Chajzerem wskazując na jakieś kartonowe pudełko.

Cóż, jeżeli znajdują się chętni na taki asortyment, to może jest w tym jakiś głębszy sens. Poza tym na pewno lepiej jest handlować pudełkami po torbach Gucci, niż własną prywatnością, w czym wielu celebrytów osiągnęło wysoki poziom wyrafinowania biznesowego.

Wpis na profilu Dominiki ZasiewskiejScreen z Facebook.com/Dominika Zasiewska

Jerzy Zelnik Jerzy Zelnik Fot. S3awomir Kaminski / Agencja Wyborcza.pl

Jerzy Zelnik przestał zdradzać żonę po jej śmierci

Jerzy Zelnik znany jest głównie z roli w 'Faraonie' (1965) i z politycznego zaangażowania po stronie obecnej władzy. Być może będziemy go teraz kojarzyć również z odważnego wyznania: zdradzał żonę, ale przestał po jej śmierci.

Niegdyś zaniedbywałem żonę. Trafiały mi się momenty pozamałżeńskiego zauroczenia. Kilkakrotnie złamałem przysięgę wierności. Czasem wydawało się, że nasze małżeństwo jest na krawędzi rozpadu - powiedział aktor w rozmowie z 'Dobrym Tygodniem'.

Opamiętanie przyszło, kiedy zmarła.

Jestem nadal związany ze swoją żoną, która jest w niebie. Teraz nie potrzebuję żadnej kobiety. Ten temat mnie nie interesuje. A jak nawet panie do mnie wzdychają, to dzięki temu będą lepiej dotlenione - dodał.

Zelnik Jerzy 2010-05-24Kapif

Natalia Jakuła, Tomasz Iwan Natalia Jakuła, Tomasz Iwan Instagram.com/natalia_jakula/

Natalia Jakuła zdradziła, gdzie została zapłodniona

Nie wszystkie informacje powinny ujrzeć światło internetu. Każdy jednak sam sobie stawia granicę tego, czego w życiu nie zdradziłby obcym osobom. Dla Natalii Jakuły nie było najmniejszym problemem pochwalić się, gdzie zostało poczęte jej dziecko.

Dokładnie rok temu w Marsylii zadziała się magia. Przywiozłam z wycieczki fasolkę - napisała na Facebooku przy zdjęciu z Marsylii.

Naprawdę chcieliśmy to wiedzieć? Jeden z fanów owszem, a nawet więcej.

Zdradź więcej szczegółów, czy to było rano czy wieczorem, w łóżku czy na plaży - napisał pod zdjęciem.

Już nie wspomniał, że napisał to ironicznie, ale przecież widać to aż nadto czytelnie.

Natalia JakułaInstagram.com/natalia_jakula/

Julia Wróblewska Julia Wróblewska Screen ze Snapchat.com/Julia Wróblewska

Julia Wróblewska nie poszła na pogrzeb, bo farbowała włosy

Są rzeczy ważne i ważniejsze. Kiedy zmarł Witold Pyrkosz, Julia Wróblewska ubolewała na Instagramie, że nie może pójść na pogrzeb, ponieważ pada, a poza tym musi się uczyć do matury. A potem pokazała na Snapchacie swoją nową fryzurę, którą sobie zrobiła u fryzjera.

Fani zarzucili jej hipokryzję.

Julka, przesłuchaj swoje ostatnie snapy... Ja bardzo dobrze rozumiem, że matura to jednak ważny etap w życiu każdej osoby, ale najpierw mówisz, że nie pójdziesz na pogrzeb Pana Witolda Pyrkosza, bo pada, bo się przeziębisz, a potem i tak wychodzisz z domu. Czyli mam rozumieć, że idąc do galerii handlowej, a zatem wychodząc na zewnątrz, nie zaziębisz się? Nie uważasz, że są sprawy ważne i ważniejsze?
No i proszę, zgadłem. Imprezka już dziś. I teraz się nie boisz, że zachorujesz? I jeszcze zablokowałaś komentarze pod kolejnym zdjęciem, bo ludzie zaczęli wytykać Ci niewygodną prawdę. Co za zakłamanie i hipokryzja. Takich ludzi należy omijać z daleka! - pisali.

Julia poczuła się dotknięta zarzutami i odpowiedziała na nie.

Ludzie, jesteście niepoważni... Ze wszystkiego można zrobić aferę... nawet z parasolem mogłam obawiać się o chorobę, wieczorem jednak nigdzie nie idę, mimo tego, że dawno byłam umówiona, bo przyjechali znajomi spoza Warszawy. Po prostu nie mogę - tłumaczyła się. - Zrozumcie czasem drugiego człowieka. Po trzecie, źle reaguję na pogrzeby, wiele razy nie było mnie przez moją psychikę, deszcz pomógł mi podjąć ostateczną decyzję, bo bałam się iść.

Julia WróblewskaScreen ze Snapchat.com/Julia Wróblewska

Następnie usunęła nieprzychylne komentarze, zablokowało możliwość dalszego komentowania i napisała:

Dziś odbył się pogrzeb pana Witolda, na którym niestety mnie zabrakło... mimo wszystko w najbliższym czasie przyjdę postawić znicz, ponieważ był cudownym człowiekiem. Zawsze żartobliwy, wesoły, kochany i czasami nawet czułam się jakby to był mój prawdziwy dziadek. Wspaniały aktor i człowiek. Dziękuję za 10 pięknych lat współpracy, spoczywaj w pokoju.

Internauci bardzo nie lubią, kiedy im się zamyka usta, więc dyskusja przeniosła się pod inne zdjęcia Wróblewskiej.

Julia WróblewskaScreen ze Snapchat.com/Julia Wróblewska

Deynn Deynn Screen ze Snapchat/Deynn

Daniel Majewski zabił jaszczurkę

Daniel Majewski to chłopak Marity Surmy, szerzej znanej jako Deynn. W kwietniu para wybrała się na Dominikanę i tak się złożyło, że w pokoju hotelowym znaleźli małą jaszczurkę. Majewski postanowił ją zabić.

Relację z tego drastycznego zajścia wszyscy zainteresowani mogli obejrzeć na Snapchacie: zanosząca się śmiechem Deynn i Majewski próbujący zabić książką uciekająca po ścianie jaszczurkę.

Ona jest w szoku jak Marysia Starosta! Ja pier*olę, weź ją zrzuć na ziemię, to ją wygonię z pokoju - żartowała Deynn.

Jaszczurka w końcu straciła życie, a Deynn próbowała zaintonować marsz pogrzebowy, ale pomylił jej się z weselnym.

Ubaw po pachy.

Tomasz Karolak Tomasz Karolak KAPIF.pl

Tomasz Karolak i surygatka

Polska język trudna język. Tomasz Karolak do dzisiaj pamiętany jest z żenującej wpadki, kiedy chcąc zaatakować Tomasza Kina, rykoszetem sam oberwał. Od internautów.

Jeśli Tomasz Kin w swoim już niemodnym programie 'Magiel Towarzyski' nazwał Violkę Kołakowską 'surokatką'- jeśli to prawda - to mu je*nę, że się gnój nie pozbiera. Tomeczku, jesteś burakiem i do Wojewódzkiego nigdy nie doskoczysz, bo Ci klasy brakuje. A za obrażanie mojej rodziny należy Ci się wpier*ol. I podaj mnie za pogróżki do sądu - napisał na Facebooku.

'Surogatka' czy 'surokatka'? A może 'surygatka'? Karolak, chcąc się wyplątać z wpadki, pogrążał się coraz bardziej i co jakiś czas zmieniał wpis na Facebooku, próbując trafić na właściwe słowo.

Najpierw 'surygatka'...

Wpis na profilu Tomasza KarolakaScreen z Facebook.com/Tomasz Karolak

Potem 'surokatka'...

Wpis na profilu Tomasza KarolakaScreen z Facebook.com/Tomasz Karolak

I na koniec tak, jak należy, ale z pewną dozą niepewności:

Wpis na profilu Tomasza KarolakaScreen z Facebook.com/Tomasz Karolak

Izabela Kisio-Skorupa Izabela Kisio-Skorupa KAPIF.pl

Izabela Kisio-Skorupa i Donald Trump

Madonna, Donald Trump... takich znajomych tylko pozazdrościć. Izabeli Kisio-Skorupie wydaje się, że piszą do niej i chwalą się tym na Facebooku.

Nawet Donald Trump wczoraj do mnie napisał. Jestem w kontakcie z Madonną i wieloma innymi ważnymi ludźmi. Doceniają to, że jestem wielką osobowością i że jestem prawdziwa - pochwaliła się w jednym z wpisów.

Co miał Trump napisać o Kisio-Skorupie?

Jest prawdziwą patriotką i nie ogląda fałszywych wiadomości. Potrzeba nam więcej taki ludzi jak ona.

Na dowód przedstawiła screen.

Wpis z fałszywego konta Donalda TrumpaWpis z fałszywego konta Donalda Trumpa

Madonna z kolei miała ją prosić, żeby nie odbijała jej facetów. Na co też jest stosowny corpus delicti.

Wpis z fałszywego konta MadonnyWpis z fałszywego konta Madonny

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.