Ciężarna gwiazda wyznaje: Lubię przebierać się za zwierzęta. Dalej jeszcze ostrzej. Te gwiazdy nie boją się mówić otwarcie o seksie

Seks w show biznesie już dawno przestał być tematem tabu. Wiele gwiazd odważnie zdradziło swoje łóżkowe preferencje w wywiadach dla prasy. Zobacz, kto jest miłośnikiem wyuzdanego seksu, a komu zdarzyło się robić to w samolocie.
Izabela Zwierzyńska Izabela Zwierzyńska kapif.pl

Izabela Zwierzyńska

Izabela Zwierzyńska w najnowszej rozmowie z Małgorzatą Tomaszewską dla pudelek.tv próbowała zerwać z dotychczasowym wizerunkiem grzecznej gwiazdy. W szczerej rozmowie na temat seksu bez skrępowania wyznała:

Lubię przebierać się za zwierzęta. Mój mąż to lubi(...) Moim ulubionym gadżetem nie jest wibrator(...) Przez to, że jestem teraz w ciąży, muszę być grzeczna. Wcześniej bywało inaczej(...).

Jakie są jej pozostałe preferencje łóżkowe?

Chciałabym spróbować z mężem walki w kisielu(...) Bardzo lubię masaż w łóżku.
Anja Rubik Anja Rubik Viva Polska, instagram.com/anja_rubik/

Anja Rubik

Anja Rubik w wywiadzie z Karoliną Malinowską opowiedziała, czym jest dla niej seks. Topmodelka wyznała, jak bardzo jest dla niej ważny. Cała rozmowa zatytułowana była "Współczesna kobieta" i ukazała się na blogu Malinowskiej.

Czym jest seks dla jurorki "Top model"?

Jest siłą i szalenie ważnym elementem naszego życia. Orgazm, dający spełnienie daje też siłę twórczą. Kobiety często o tym zapominają. Zapominają także o tym, że im seks też musi sprawiać przyjemność. Warto poszukiwać po to, aby poznać samą siebie.
Magda Gessler Magda Gessler Kapif.pl

Magda Gessler

Magda Gessler nie tylko lubi dawać dobre rady odnośnie kuchni, ale również tego, jak podsycić namiętność w związku:

Namiętność w związkach można podsycać, będąc nieprzewidywalną, nienudną, różną. Ja w swoim związku jestem wyjątkową gejszą - jestem miła i nigdy nie mam pretensji! (...) Lubię nagą kąpiel z moim nagim mężczyzną! - wyznaje w wywiadzie dla fakt.pl.

Popularna restauratorka już nieraz udowodniła, że nie ma oporów, żeby rozmawiać o seksie. W rozmowie z pudelek.pl zasugerowała, gdzie można przeżyć jedną z najgorętszych nocy:

Wszystko musi być na swoim miejscu. Jeśli nie ma dobrego jedzenia, to jest dobry seks. Jak nie mamy co jeść, to przynajmniej jest seks. Dlatego na Kubie seks jest najlepszy.
Edyta Górniak Edyta Górniak Kapif.pl

Edyta Górniak

Edyta Górniak wyznała w wywiadzie dla "Przyjaciółki", że seks stanowi dla niej nie tylko zbliżenie fizyczne, ale przede wszystkim bliskość dusz:

To słowo nie mieści się właściwie w moim codziennym słowniku. Śmieszy mnie i jednocześnie irytuje, kiedy ktoś mówi, że uprawiał wczoraj seks. Uprawiać można marchewki. W moim pojęciu, akt miłosny jest ceremonią zbliżenia się do kogoś na wszystkich możliwych płaszczyznach, począwszy od duchowej. Jest nierozłączny z uczuciem głębokiej miłości i szacunku. Wiem jednak, że dla wielu ludzi mieści się w kategorii rozrywki, a czasem nawet sportu.
Katarzyna Warnke Katarzyna Warnke Kapif.pl

Katarzyna Warnke

Katarzyna Warnke, nie dość, że wzięła udział w bardzo odważnej sesji zdjęciowej ze swoim mężem, Piotrem Stramowskim, to jeszcze w wywiadzie udzielonym "VIVIE!', śmiało odpowiedziała na pytania dotyczące seksu:

Wierzę w to, że można być długo z jednym partnerem i mieć udany seks. I że taki seks może być właśnie dzięki upływającemu czasowi odkrywczy. Właśnie to, między innymi, skłoniło mnie do zawarcia małżeństwa.
Doda Doda Kapif.pl

Doda

Doda na scenie to prawdziwe emocje. Nikogo nie zdziwi, że w łóżku jest równie wyzwolona. W programie Piotra Najsztuba pt. "Miłość" wyznała:

Chcę, żeby mężczyzna był za każdym razem zaskakiwany, jakby miał milion dziewczyn w tym momencie w łóżku. Nie ma dla mnie żadnych tematów tabu. Jestem bardzo wyzwoloną osobą. Spontaniczną, lubię przygody. Mężczyźni mają we mnie superkochankę w łóżku, fajnego kumpla i wierną przyjaciółkę.

Natalia Siwiec Natalia Siwiec Kapif.pl

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec obecnie jest w ciąży. Kiedyś, w wywiadzie pochwaliła się metodą na wspaniałą sylwetkę. Jest nią oczywiście... Seks. W "20m2" Łukasza Jakóbiaka opowiedziała, dlaczego jest ze swoim facetem.

Jest zboczeńcem, ja bym tak długo nie mogła być z facetem, który nie jest. Muszę być z kimś, kto ma naprawdę fajne jazdy.
Monika Zamachowska Monika Zamachowska Kapif.pl

Monika Zamachowska

Monika Zamachowska dzieliła się wieloma intymnymi detalami ze swojego współżycia, które prowadziła ze Zbigniewem. Po tym, jak w swoim programie "Raz lepiej, raz gorzej" pochwalił się, że robiła TO przedwczoraj, współprowadzący zadał jej pytanie

Rano czy wieczorem?
Rano, rano. Ja naprawdę wolę rano - odpowiedziała.
Wojciech Szczęsny i Marina Wojciech Szczęsny i Marina Kapif.pl

Wojciech Szczęsny

Wojtkowi Szczęsnemu nie wystarczą tylko sportowe emocje, które spotykają go na bramce. W rozmowie z Jakóbiakiem, przyznał się do seksu w przymierzalni.

Raz zostałem lekko przyłapany. W Royal Collection. Akurat ktoś żarówkę postanowił zmienić i wszedł na górę zmienić żarówkę jakąś na drabinie i wiesz...
Anna Mucha Anna Mucha Kapif.pl, Playboy

Anna Mucha

Anna Mucha to prawdziwa bogini seksu. Pozowała dla "Playboya", jest wyzwolona i się tego nie wstydzi. Na łamach pisma "Exclusive" opowiada

W podróży najlepszy jest seks. Koniecznie wybierajcie długie dystanse. Chociaż klasy ekonomicznej w samolotach Air France nie polecam. To najlepszy dowód na to, że Emmanuelle wymyśliła jakaś inna nacja
Więcej o:
Copyright © Agora SA