Cezary Pazura nabawił się nerwicy seksualnej, ON zrobił "to" z matką kolegi, a Anna Mucha? Jak gwiazdy straciły dziewictwo

Znany amant polskiego kina pierwszego seksu doświadczył jako 13-latek z matką kolegi. Joannie Brodzik na "ten wieczór" mieszkania użyczyła babcia. Cezary Pazura zrobił to na wyjeździe pod namiotem i potem żałował. Gwiazdy bez ogródek opowiadają, jak traciły dziewictwo. Sami się przekonajcie.
Agnieszka Kaczorowska, Konrad Darocha. Agnieszka Kaczorowska, Konrad Darocha. Screen Youtube.com

Agnieszka Kaczorowska

Pamiętacie, ile szumu w 2013 roku narobił odcinek "Klanu", w którym Bożenka traci dziewictwo? Dla widzów było to mocne przeżycie, brali to osobiście i pisali w internecie, że "gdyby Rysiek żył, to by ją krótko trzymał".

Grająca postać Bożenki Agnieszka Kaczorowska, w programie "Seks bez tajemnic" w TLC zdradziła, że odegranie sceny utraty cnoty nie było specjalnie trudne, ponieważ już wtedy nie była dziewicą.

To nie był trudny moment do odegrania, ponieważ ja już w swoim życiu prywatnym byłam po pierwszym razie. Znałam to uczucie szczęścia, że ten człowiek, którego kocham, jest blisko. To poczucie można było zabrać ze swojego życia... Dla mnie najważniejsze było to, żeby przeżyć swój pierwszy raz z człowiekiem, którego będę kochać - mówiła.

Agnieszka Kaczorowska, Konrad DarochaScreen Youtube.com

#Agnieszka Kaczorowska    2016-11-06KAPIF.pl

Cezary Pazura Cezary Pazura KAPIF.pl

Cezary Pazura

Cezary Pazura rzadko udziela wywiadów, niemniej, pytany o życie prywatne, nie ma przed dziennikarzami większych tajemnic. Przynajmniej dwukrotnie zdarzyło mu się opowiedzieć o tym, jak stracił cnotę.

Pamiętam, jak można zapomnieć? Namiot i lało. Angina ropna. Stąd mój wielki dystans do seksu - mówił w rozmowie z Wojciechem Jagielskim w TVN Turbo.

Więcej zdradził w wywiadzie dla pisma "Uroda".

To było straszne. Nie dostałem się na studia i razem z kolegą pojechaliśmy do Kołobrzegu. Obok naszego namiotu, w jedynce, była taka dziewczyna. Nocą padał deszcz, zimno przenikało ciało, a rano czar prysł. Nabawiłem się po tym nerwicy seksualnej.

Obecnie Cezary Pazura jest w szczęśliwym związku z o wiele młodszą żoną Edytą. Pożycie najwyraźniej kwitnie, bo kiedy na 7. rocznicę małżeństwa umieścił wspólne zdjęcie, żona napisała pod nim:

Z łóżka nie wychodzimy.

Edyta Pazura, Cezary PazuraScreen z Facebook.com

Joanna Brodzik Joanna Brodzik Screen z Instagram.com/Joanna Brodzik

Joanna Brodzik

Joanna Brodzik bardzo dobrze wspomina swój pierwszy raz. Zrobiła to w mieszkaniu swojej babci, która o wszystkim wiedziała i udzieliła wnuczce pełnego wsparcia.

Gdy byłam gotowa zrobić "to" z moim chłopcem, omówiłam sprawę z Babcią i ona użyczyła nam swojego mieszkania na tę "pierwszą noc". Żebym mogła przeżyć ten moment, czując się bezpiecznie - opowiedziała aktorka w wywiadzie dla magazynu "Sens".

Jednak wsparcie babci znacznie wykroczyło poza użyczenie lokalu.

Choć nikt wtedy nie słyszał o skrzydełkach Always, babcia zza żelaznej kurtyny zdobyła dla mnie artykuły higieny osobistej i włożyła je do mojego tornistra z dużym wyprzedzeniem. W dniu, w którym się to wydarzyło, biegłam po schodach, krzycząc: "Babciu, jestem taka dumna, zostałam kobietą!"

playboyfot. Playboy 10 (83) Październik 1999

Grażyna Wolszczak Grażyna Wolszczak Screen z Instagram.com/Grażyna Wolszczak

Grażyna Wolszczak

Kiedy to jest "późno"? Według Grażyny Wolszczak, kiedy ma się 21 lat

Byłam opóźniona w rozwoju - 21, w ogóle pocałowałam się jak miałam  20 lat... - powiedziała w programie "Polsat Cafe".

Grażyna WolszczakScreen z Instagram.com/Grażyna Wolszczak

Joanna Majstrak Joanna Majstrak Screen z Instagram.com/joannamajstrak

Joanna Majstrak

Gwiazdka, znana z romansu ze starszym o 40 lat Edwardem Linde-Lubaszenko oraz pikantnej sesji dla "CKM-u", podzieliła się szczegółami swojego pierwszego razu przy okazji komentowania książek i filmów o Christianie Greyu. Według niej utrata dziewictwa nie jest niczym przyjemnym.

W rzeczywistości nic nie wygląda tak, jak w książce czy w filmie. Bohaterka, kochając się po raz pierwszy, przeżywa niesamowitą rozkosz i orgazmy. Rzeczywistość niestety jest inna. Według mnie i mojego doświadczenia taka idylla nie jest możliwa. Kobieta, która pierwszy raz kocha się z mężczyzną, tak naprawdę przeżywa wielki wstyd i stres, a nie orgazm. W moim przypadku to było bardzo krępujące. Na szczęście mój pierwszy mężczyzna był doświadczonym kochankiem i wiedział o tym, że jestem dziewicą. Nie ma sensu udawać, że jest cudownie, kiedy boli albo kiedy pojawia się krwawienie... - zwierzyła się w wywiadzie dla "Super Expressu".

Joanna MajstrakScreen z Instagram.com/ckmpolska

Joanna MajstrakScreen z Instagram.com/joannamajstrak

Joanna MajstrakScreen z Instagram.com/joannamajstrak

Anna Mucha Anna Mucha Screen z Instagram.com/Anna Mucha

Anna Mucha

Anna Mucha to jedna z najseksowniejszych polskich aktorek. Dość popatrzeć na jej zdjęcia w bikini, jakimi raczy swoich fanów na Instagramie, żeby wyzbyć się ostatnich wątpliwości. O tym, ile miała lat, kiedy straciła dziewictwo, powiedziała bez ogródek w programie Magdy Mołek.

Krótko mówiąc, osiemnaście. Z dowodem osobistym. Rocznikowo - powiedziała zaskoczonej tak szczerym wywiadem gospodyni programu.

Anna MuchaScreen z Instagram.com/Anna Mucha

ANNA MUCHAFot. Marcin Kucewicz / Agencja Gazeta

Anna MuchaScreen z Instagram.com/Anna Mucha

 

 

 

 

Doda Doda Screen z Instagram.com/Doda

Doda

Pamiętacie słynny odcinek "20m2", którego bohaterką była Doda? Do mieszkania Łukasza Jakóbiaka dostała się przy pomocy dźwigu, a części wywiadu udzieliła leżąc w wannie, popijając szampana i zagryzając truskawkami. Pierwszy raz miała z kobietą i to w bardzo młodym wieku.

Straciłam dziewictwo jak miałam 13 lat, z koleżanką - zdradziła Jakóbiakowi.

Seks z chłopakiem przydarzył się 4 lata później.

Potem ze wszystkiego zwierzyłam się mamie. Zresztą ona poszła ze mną do lekarza po tabletki antykoncepcyjne - powiedziała.

DodaScreen z Youtube.com/20m2

Natalia Siwiec Natalia Siwiec Screen z Instagram.com/Natalia Siwiec

Natalia Siwiec

Swój pierwszy seks Natalia Siwiec przeżyła z o 9 lat starszym chłopakiem.

To był chłopak, z którym zaczęłam się spotykać, gdy miałam 14 lat. On miał 23. Byliśmy ze sobą 4 lata. Nie skakałam z kwiatka na kwiatek. Jestem taka, że gdy się zakocham, to na długo. Adama poznałam na boisku. Grał w kosza. Chodziłam oglądać, jak gra, i wyczekiwałam, aż mnie zauważy. No i udało się. Zaczęliśmy być ze sobą. Moi rodzice na początku nie mogli tego zaakceptować. Nie podobała się im duża różnica wieku. Ale to Adam był moją pierwszą miłością, z nim miałam pierwszy seks - zwierzyła się "Super Expressowi".

Siwiec, dzisiaj żona Mariusza Raduszewskiego, bardzo dobrze wspomina swojego pierwszego chłopaka. Dzięki niemu nie paliła papierosów, i za jednym wyjątkiem, stroniła też od narkotyków.

Natalia SiwiecScreen z Instagram.com/Natalia Siwiec

Natalia SiwiecScreen z Instagram.com/Natalia Siwiec

Olga Bończyk Olga Bończyk KAPIF.pl

Olga Bończyk

Oldze Bończyk również wydawało się, że dość późno straciła dziewictwo, choć była jeszcze nastolatką.

17 lat miałam i wydawało mi się, że jestem ostatnią z mojego rocznika - czytamy wypowiedź aktorki w "Fakcie".

Olga BończykKAPIF.pl

Olga BończykKAPIF.pl

Tadeusz Pluciński Tadeusz Pluciński AG

Tadeusz Pluciński

Tadeusz Pluciński wiele lat temu był jednym z największych amantów polskiego kina. 90-letni obecnie aktor życie seksualne rozpoczął bardzo wcześnie, bo w wieku 13 lat. Kobietą, która wprowadziła go w dorosłe życie, była matka kolegi.

Seks też poznałem wcześnie. (...) W wieku trzynastu lat. Krótko mówiąc, straciłem wtedy cnotę. (...) Z matką kolegi. Bardzo mi się to podobało. Byłem nad wiek rozwinięty. Ona nie znała mnie, nie widziała mnie wcześniej. Na pewno myślała, że jestem starszy, bo byłem wysoki i wyrośnięty. Wyglądałem jak rówieśnik jej starszego ode mnie syna. I to do niego przyszedłem pewnego dnia. Nie zastałem go. Ona zaproponowała, żebym poczekał. No to poczekałem - zdradził aktor w książce "Na wieki wieków amant", będącej wywiadem-rzeką.

Wiek swojej pierwszej partnerki ocenił potem na ok. 35 lat. Doświadczenie inicjacyjne bardzo mu się spodobało.

Ona nie zrobiła nic wbrew mojej woli. Mogłem wyjść. Mnie się to jednak podobało. Buzowały zmysły. Interesowałem się kobietami i sam tego chciałem. W przeciwnym razie rzuciłbym się do ucieczki.

Tadeusz PlucińskiKAPIF.pl

Ilona Felicjańska Ilona Felicjańska KAPIF.pl

Ilona Felicjańska

Ilona Felicjańska, w programie "Ostre Gadki" na antenie kanału "Viva Polska" przyznała, że podczas pierwszego razu sprawiła mężczyźnie zawód.

Usłyszałam po pierwszym oddaniu się temu najważniejszemu mężczyźnie, że jest mu przykro, że nie powiedziałam mu, że nie jestem dziewicą. I to był taki szok, bo ja byłam. I wtedy zaczęłam interesować się jak to z tym dziewictwem jest i dowiedziałam się, że ta fizjonomia powoduje, że ta błona dziewicza u każdego jest inna - powiedziała.

Ilona FelicjańskaKAPIF.pl

Dariusz Kordek Dariusz Kordek KAPIF.pl

Dariusz Kordek

Dariusz Kordek, któremu sławę przyniósł udział w serialu "W labiryncie", swoją przygodę seksualną także rozpoczął w wieku 17 lat.

Miałem wtedy 17 lat. To była pierwsza dziewczyna, z którą doświadczaliśmy pierwszych erotycznych uniesień. Pamiętam, że z wypiekami na twarzy studiowaliśmy książkę Michaliny Wisłockiej "Sztuka kochania" i po kryjomu "przerabialiśmy" kolejne rozdziały - opowiadał w rozmowie z "Super Expressem".

Dariusz KordekKAPIF.pl

Dariusz KordekKAPIF.pl

 

 

Tomasz Jacyków Tomasz Jacyków Screen z Instagram.com/Tomasz Jacyków

Tomasz Jacyków

Tomasz Jacyków znany jest z dość bezpośredniej formy wypowiedzi, zatem i o seksie potrafi opowiadać bez osłonek. W książce Marcina Kąckiego "Maestro. Historia milczenia" są przytaczane wypowiedzi stylisty, który przyznaje, że cnotę stracił w wieku 14 lat ze starszą o 12 lat sąsiadką.

Poznaję Gośkę, sąsiadkę, zaj*bistą laskę, córkę dyrektorki szkoły. Miała ksywę "Głupia", lubiła malować i była otwarta na seks. Rozprawiczyła mnie, gdy miałem 14, a ona 26 lat.

Przyznał tam też, że poniekąd za jej pośrednictwem zainteresował się mężczyznami.

Miała też kolegę, punka, farbowanego na czarno, z niebieskimi oczami, którego widywałem na ulicach. Bardzo mi się podobał, nie wiedziałem jeszcze, co jest na rzeczy, ale czułem, że coś jest. Poszliśmy do niego, Małgośka wyszła, zostaliśmy sami, a on pyta: "Widziałeś takie coś?". Puszcza porno, oczy mi na wierzch wyszły, ogarnął moje dolne partie i mówi: "O widzę, że ci dygnął, to pokaże ci coś innego" i puszcza biseks. Mówię "No ciekawie, ciekawie", więc włączył pedalskie filmy, ale softy, ocierali się tylko, a potem twarde i to mi najbardziej pasowało. No i poszło.

Tomasz JacykówScreen z Instagram.com/Tomasz Jacyków

Tomasz JacykówScreen z Instagram.com/Tomasz Jacyków

Więcej o: