18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Żona Liroya w 2004 roku wystąpiła w erotycznych scenach i stawiała na tandetę. Dziś? Przeszła RADYKALNĄ metamorfozę!

Joanna Krochmalska znana jest przede wszystkim z tego, że jest żoną Liroya. Jeszcze do niedawna modelka i aktorka słynęła z niezbyt trafionych kreacji, które były kiczowate i często więcej odsłaniały, niż zasłaniały. To należy już jednak do przeszłości! Od kiedy bowiem raper postanowił zacząć karierę w polityce, jej styl przeszedł metamorfozę i modelka stawia teraz na zdecydowanie elegantsze stylizacje. Zobaczcie, jak Krochmalska zmieniła się na przestrzeni kilku ostatnich lat!
Joanna Krochmalska znana jest przede wszystkim z tego, że jest żoną Liroya. Jeszcze do niedawna modelka i aktorka słynęła z niezbyt trafionych kreacji, które były kiczowate i często więcej odsłaniały, niż zasłaniały. To należy już jednak do przeszłości! Od kiedy bowiem raper postanowił zacząć karierę w polityce, jej styl przeszedł metamorfozę i modelka stawia teraz na zdecydowanie elegantsze stylizacje. Zobaczcie, jak Krochmalska zmieniła się na przestrzeni kilku ostatnich lat! Joanna Krochmalska znana jest przede wszystkim z tego, że jest żoną Liroya. Jeszcze do niedawna modelka i aktorka słynęła z niezbyt trafionych kreacji, które były kiczowate i często więcej odsłaniały, niż zasłaniały. To należy już jednak do przeszłości! Od kiedy bowiem raper postanowił zacząć karierę w polityce, jej styl przeszedł metamorfozę i modelka stawia teraz na zdecydowanie elegantsze stylizacje. Zobaczcie, jak Krochmalska zmieniła się na przestrzeni kilku ostatnich lat! AKPA/ East News
Krochmalska miała mocne wejście do świata show-biznesu. Popularność przyniósł jej bowiem występ w teledysku męża do piosenki 'Kiedyś przyjdzie taki dzień', który obfitował w wiele mocnych erotycznych scen. Krochmalska miała mocne wejście do świata show-biznesu. Popularność przyniósł jej bowiem występ w teledysku męża do piosenki 'Kiedyś przyjdzie taki dzień', który obfitował w wiele mocnych erotycznych scen. Akpa/ East News
Liroy i Krochmalska są niemal nierozłączni, a na ważne imprezy przychodzą zawsze razem. Między tą dwójką nie od razu jednak zaiskrzyło. Zaczęło się od przyjaźni. 'Ja miałem kryzys w małżeństwie, a właściwie to już była końcówka. Wychodziłem ze studia, nie miałem dokąd iść, dzwoniłem do Aśki. Zwyczajne kumpelstwo' - mówił raper w 'VIVIE!. Liroy i Krochmalska są niemal nierozłączni, a na ważne imprezy przychodzą zawsze razem. Między tą dwójką nie od razu jednak zaiskrzyło. Zaczęło się od przyjaźni. 'Ja miałem kryzys w małżeństwie, a właściwie to już była końcówka. Wychodziłem ze studia, nie miałem dokąd iść, dzwoniłem do Aśki. Zwyczajne kumpelstwo' - mówił raper w 'VIVIE!. AKPA i okładka 'CKM'
Żonę Liroya można kojarzyć też z erotycznego programu 'Red light', który prowadziła razem z Omeną Mensah. Żonę Liroya można kojarzyć też z erotycznego programu 'Red light', który prowadziła razem z Omeną Mensah. Kapif.pl (2)
Krochmalska ma na swoim koncie udział również w ambitniejszych produkcjach. Na dużym ekranie można ją było zobaczyć w takich filmach jak 'Jesteś Bogiem' czy w 'Dniu kobiet'. Krochmalska ma na swoim koncie udział również w ambitniejszych produkcjach. Na dużym ekranie można ją było zobaczyć w takich filmach jak 'Jesteś Bogiem' czy w 'Dniu kobiet'. Kapif.pl/ AKPA
Patrząc na stare zdjęcia, można odnieść wrażenie, że kiedyś ulubioną czynnością Liroya na salonach było łapanie żony za pierś. Patrząc na stare zdjęcia, można odnieść wrażenie, że kiedyś ulubioną czynnością Liroya na salonach było łapanie żony za pierś. AKPA
Żona polityka w swoim bogatym życiorysie może się też 'pochwalić' pobytem w areszcie. 'Gdy umarła moja mama, trochę wtedy pobłądziłam. Trafiłam na złe towarzystwo i nagrabiłam sobie' - przyznała w wywiadzie dla 'VIVY'. Żona polityka w swoim bogatym życiorysie może się też 'pochwalić' pobytem w areszcie. 'Gdy umarła moja mama, trochę wtedy pobłądziłam. Trafiłam na złe towarzystwo i nagrabiłam sobie' - przyznała w wywiadzie dla 'VIVY'. Kapif.pl (2)
35-letnia Krochmalska ma bardzo zgrabną sylwetkę i krągłości, których mogłaby jej pozazdrościć niejedna młodsza koleżanka. 35-letnia Krochmalska ma bardzo zgrabną sylwetkę i krągłości, których mogłaby jej pozazdrościć niejedna młodsza koleżanka. Kapif.pl (2)
Liroy i Joanna Krochmalska. Liroy i Joanna Krochmalska. Kapif.pl/ Akpa
Liroy i Joanna Krochmalska. Liroy i Joanna Krochmalska. Kapif.pl (2)
Więcej o:
Komentarze (62)
Żona Liroya w 2004 roku wystąpiła w erotycznych scenach i stawiała na tandetę. Dziś? Przeszła RADYKALNĄ metamorfozę!
Zaloguj się
 • lubicz56

  Oceniono 59 razy 45

  Boze, co za czasy. Facet który publicznie lapie swoja zone za cycki zostaje poslem na Sejm RP a drugi co zwykl obmacywac cudze i jeszcze sie tym publicznie chwali zostaje prezydentem USA.

 • Gość: justi

  Oceniono 38 razy 30

  Tacy ludzie reprezentują nas w parlamencie - wstyd dla całego narodu ...

 • Gość: mjs

  Oceniono 16 razy 14

  Najgorsze jest to, że w liczącym 460 posłów (wybrańców narodu) Sejmie Liroy zalicza się do najrozsądniejszych i najaktywniejszych.

 • Gość: Bumencja

  Oceniono 18 razy 14

  To ze ma za soba kariere podobna do porno-biznesu to nic, ona kiedys opowiadala ze miala "trudne dziecinstwo" i w zwiazku z tym wlamywala sie do samochodow - chyba nawet byla notowana? No ale grunt ze ludzie wybrali pana Liroya na posla;-) Narod zdecydowal jakich chce standardow! Amen;-)

 • Gość: Do PC

  Oceniono 13 razy 13

  Ona jest bdźytka . Ale to jest moje subiektywne zdanie .

 • literyicyfry123

  Oceniono 11 razy 11

  W przypadku tej kobiety RADYKALNA metamorfoza oznaczała by co najmniej wyrośnięcie fiuta. Używajcie słów proporcjonalnie do zjawisk.

 • Gość: le roy

  Oceniono 9 razy 9

  Konus i burak (orazscyzoryk).. Jaki a niego "liroy"..toć to Marzec....(ten od kotów).

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX