Marina pozuje w bikini i się zaczęło. "Czy to implanty?" Nie tylko jej nagle urosły piersi

Chyba każda kobieta marzy o tym, żeby dietetyczne grzeszki "poszły w cycki". Tym gwiazdom to pragnienie się spełniło. Przynajmniej na chwilę. Dobrze dobrany stanik, makijaż biustu, fantastyczna dieta czy może... siły nadprzyrodzone? Jakikolwiek byłby powód, piersi tych gwiazd w krótkim czasie zdecydowanie urosły.
Na zdjęciu, które Marina opublikowała na swoim profilu na Instagramie, jej piersi wydają się znacznie większe. Fani również to zauważyli i w komentarzach dopytywali, czy gwiazda nie skorzystała z pomocy chirurga. Tak czy siak wyglądu pogratulowały jej także słynne koleżanki - Sara Mannei i Anna Lewandowska. My podpowiadamy, że dużo zależy też od pozycji, w jakiej się dekolt fotografuje :) Na zdjęciu, które Marina opublikowała na swoim profilu na Instagramie, jej piersi wydają się znacznie większe. Fani również to zauważyli i w komentarzach dopytywali, czy gwiazda nie skorzystała z pomocy chirurga. Tak czy siak wyglądu pogratulowały jej także słynne koleżanki - Sara Mannei i Anna Lewandowska. My podpowiadamy, że dużo zależy też od pozycji, w jakiej się dekolt fotografuje :) Kapif/Instagram.com/marina_official

Marina

Na zdjęciu, które Marina opublikowała na swoim profilu na Instagramie, jej piersi wydają się znacznie większe. Fani również to zauważyli i w komentarzach dopytywali, czy gwiazda nie skorzystała z pomocy chirurga. Tak czy siak wyglądu pogratulowały jej także słynne koleżanki - Sara Mannei i Anna Lewandowska.

Komentarze na profilu Mariny

MarinaInstagram.com/marina_official

Rihanna Rihanna Bulls/ Instagram.com/badgalriri

Rihanna

Rihanna na paradzie z okazji Święta Plonów na Barbados zaskoczyła odważnym kostiumem, ale także większym rozmiarem piersi niż ten, który miała choćby w 2013 roku.

Mariah Carey Mariah Carey Bulls

Mariah Carey

Nie możemy powiedzieć, że biust Marii Carey zwiększył się wraz z przybyciem kilogramów, bo na zdjęciu po lewej wokalistka już była okrąglejsza. Kluczowy okazał się fason sukienki.

Nad nagle powiększonymi piersiami Edyty Pazury pochyliły się swego czasu niemal wszystkie media. Głos w tej sprawie zabrała nawet sama zainteresowana. Powód zmiany jej kształtów okazał się bardziej błahy niż mogłoby się to wydawać.

'To ani chirurg, ani stanik. Tylko... sukienka! Po prostu była za mała. Nie mogłam podnieść ręki ani swobodnie oddychać. Nie chcę rozmawiać o swoim wyglądzie. To nie ma sensu. Nie czytam też komentarzy, bo mam co robić. Zajmuję się sprawami męża, prowadzą swoją firmę produkcyjno-eventową i studiuję prawo. A przede wszystkim jestem mamą' - powiedziała w rozmowie z 'Fleszem'. Nad nagle powiększonymi piersiami Edyty Pazury pochyliły się swego czasu niemal wszystkie media. Głos w tej sprawie zabrała nawet sama zainteresowana. Powód zmiany jej kształtów okazał się bardziej błahy niż mogłoby się to wydawać. 'To ani chirurg, ani stanik. Tylko... sukienka! Po prostu była za mała. Nie mogłam podnieść ręki ani swobodnie oddychać. Nie chcę rozmawiać o swoim wyglądzie. To nie ma sensu. Nie czytam też komentarzy, bo mam co robić. Zajmuję się sprawami męża, prowadzą swoją firmę produkcyjno-eventową i studiuję prawo. A przede wszystkim jestem mamą' - powiedziała w rozmowie z 'Fleszem'. Kapif

Edyta Pazura

Nad nagle powiększonymi piersiami Edyty Pazury pochyliły się swego czasu niemal wszystkie media. Głos w tej sprawie zabrała nawet sama zainteresowana. Powód zmiany jej kształtów okazał się bardziej błahy niż mogłoby się to wydawać.

To ani chirurg, ani stanik. Tylko... sukienka! Po prostu była za mała. Nie mogłam podnieść ręki ani swobodnie oddychać. Nie chcę rozmawiać o swoim wyglądzie. To nie ma sensu. Nie czytam też komentarzy, bo mam co robić. Zajmuję się sprawami męża, prowadzą swoją firmę produkcyjno-eventową i studiuję prawo. A przede wszystkim jestem mamą - powiedziała w rozmowie z "Fleszem".
Kylie Jenner Kylie Jenner Instagram.com/ East News

Kylie Jenner

Rozmiar biustu Kylie Jenner zmienia się w zależności od okoliczności. Na imprezach dzięki m. in. konturowaniu, czyli specjalnemu makijażowi wygląda na większy niż wtedy, gdy celebrytka jest w domowych pieleszach.

O fantastycznym sposobie na powiększenie piersi mówiła sama Iza Miko. 'Nigdy nie przestanie mnie zadziwiać siła dobrego push-upa' - napisała na Instagramie Miko. - 'Dzięki cudownej pomocy 'Chicago Fire' niemożliwe stało się możliwe. Chcesz mieć piękny rowek? Powiedz swoim piersiom, by żyły i rozmawiały ze sobą'. O fantastycznym sposobie na powiększenie piersi mówiła sama Iza Miko. 'Nigdy nie przestanie mnie zadziwiać siła dobrego push-upa' - napisała na Instagramie Miko. - 'Dzięki cudownej pomocy 'Chicago Fire' niemożliwe stało się możliwe. Chcesz mieć piękny rowek? Powiedz swoim piersiom, by żyły i rozmawiały ze sobą'. Bulls/ Instagram.com/izabellamiko

Iza Miko

O fantastycznym sposobie na powiększenie piersi mówiła sama Iza Miko.

Nigdy nie przestanie mnie zadziwiać siła dobrego push-upa - napisała na Instagramie Miko. - Dzięki cudownej pomocy "Chicago Fire" niemożliwe stało się możliwe. Chcesz mieć piękny rowek? Powiedz swoim piersiom, by żyły i rozmawiały ze sobą.
Selena Gomez Selena Gomez Bulls/ Forum

Selena Gomez

Ostatnio Selena Gomez mocno się zaokrągliła, w konsekwencji także urosły jej piersi.

Maffashion jest mistrzynią odpowiedniej 'ekspozycji' piersi na Instagramie. Nie od dziś wiadomo, że blogerka dobrze radzi sobie również z contouringiem. Dlaczego by makijażem nie dodać sobie kilku centymetrów w biuście? Ciemnym kolorem zaznaczmy 'dolinę', jasnym wypukłości - efekt gwarantowany! Maffashion jest mistrzynią odpowiedniej 'ekspozycji' piersi na Instagramie. Nie od dziś wiadomo, że blogerka dobrze radzi sobie również z contouringiem. Dlaczego by makijażem nie dodać sobie kilku centymetrów w biuście? Ciemnym kolorem zaznaczmy 'dolinę', jasnym wypukłości - efekt gwarantowany! Kapif/ Instagram.com/maffashion_official

Maffashion

Maffashion jest mistrzynią odpowiedniej "ekspozycji" piersi na Instagramie.

Miley Cyrus Miley Cyrus East News/Instagram

Miley Cyrus

Gdy Miley Cyrus zamieściła to zdjęcie na Instagramie (po prawej), pojawiły się plotki, że powiększyła piersi, ale w tym samym czasie paparazzi zrobili jej zdjęcia, gdy była toples na plaży, a biust nie wyglądały już tak duży. Komentarz portalu Mirror.com był bardzo wymowny.

Miley Cyrus podnosi swoje piersi, by mieć więcej obserwatorów.
Pomyśleć, że tak wiele zależy od odpowiednio dobranej bielizny. Te zdjęcia Marceliny Zawadzkiej zrobiono w odstępstwie zaledwie kilku dni. Jędrność piersi zapewnią jednak też naprzemienne zimne i ciepłe prysznice. Pomyśleć, że tak wiele zależy od odpowiednio dobranej bielizny. Te zdjęcia Marceliny Zawadzkiej zrobiono w odstępstwie zaledwie kilku dni. Jędrność piersi zapewnią jednak też naprzemienne zimne i ciepłe prysznice. Kapif

Marcelina Zawadzka

Pomyśleć, że tak wiele zależy od odpowiednio dobranej bielizny. Te zdjęcia Marceliny Zawadzkiej zrobiono w odstępstwie zaledwie kilku dni.

Jennifer Lopez Jennifer Lopez Bulls/ East News

Jennifer Lopez

Biust Lopez nie należy do największych, ale sukienka z imponującym stelażem potrafi zdziałać cuda.

Beyonce Beyonce Bulls/ ACE/INFphoto.com

Beyonce

Sukienka Beyonce niemiłosiernie ściskająca piersi niewątpliwie "zrobiła swoją robotę". Gdy wokalistka jest w bikini, jej biust wygląda na znacznie mniejszy.

Nicole sherzinger Nicole sherzinger Bulls

Nicole Scherzinger

Nicole Scherzinger nie dość, że ostatnio schudła, to jeszcze jej piersi stały się większe. Dziwne.

Biust Kingi Rusin w trakcie finału 'Top Model' tak się powiększył, że stał się bohaterem odcinka i doczekał własnego fanpage'a. Wszystko dzięki powiększającemu biustonoszowi i dopasowanej na górze sukience. By jednak mieć co pokazywać, warto zadbać o skórę dekoltu. Delikatne peelingi i nawilżanie to podstawa. Biust Kingi Rusin w trakcie finału 'Top Model' tak się powiększył, że stał się bohaterem odcinka i doczekał własnego fanpage'a. Wszystko dzięki powiększającemu biustonoszowi i dopasowanej na górze sukience. By jednak mieć co pokazywać, warto zadbać o skórę dekoltu. Delikatne peelingi i nawilżanie to podstawa. Kapif

Kinga Rusin

Biust Kingi Rusin w trakcie finału "Top Model" tak się powiększył, że stał się bohaterem odcinka i doczekał własnego fanpage'a.

Klaudia Halejcio Klaudia Halejcio Kapif

Klaudia Halejcio

Czyżby Klaudia Halejcio powiększyła piersi? Wygląda na to, że po prostu odpowiednio dobrała stanik.

Jennifer Aniston Jennifer Aniston AP

Jennifer Aniston

Biust 46-letniej Jennifer Aniston niewątpliwie robi wrażenie. Niemniej jednak na jej przykładzie widzimy, jak dużo zależy od jego odpowiedniej "ekspozycji".

Anna Mucha Anna Mucha Kapif

Anna Mucha

Nie tylko odpowiedni stanik, ale stanik w ogóle potrafi zdziałać cuda. Widać to na przykładzie Anny Muchy.