Na imprezach odsłania wiele, ale na wakacjach przeszła samą siebie. Brzuch idealny, a piersi? Teraz TO widać. Aż nas zatkało

Słońce, wyspa, łódź, a na łodzi ONA. W jasnym, skąpym bikini. Seksbomba to mało powiedziane. Dopiero teraz widać, jak piękne, duże piersi ma piosenkarka! Patrząc, jak Rita Ora wypina pupę i kręci biodrami, można nie tylko stracić głowę, ale i zapomnieć języka.
Rita Ora Rita Ora Bulls

Rita Ora

Rita Ora uwielbia skąpe kreacje. Już nas przyzwyczaiła do tego, że pozując na ściankach, ma na sobie suknie eksponujące piersi i nie tylko. Kiedy wypoczywa, jej strój jest równie nieskromny. Bikini jako takie jest strojem niewiele zakrywającym, ale w tym przypadku było ono tak niezabudowane, jak to tylko możliwe.

Rita Ora w poniedziałek wyglądała wspaniale rozebrana do miniaturowego, biało-czarnego bikini - zachwycał się "Daily Mail'.

To i my się pozachwycajmy. Gwiazda spędza wakacje na swojej ulubionej wyspie Ibizie.

Rita Ora Rita Ora Bulls

Rita Ora

Rita Ora wygina ciało... zmysłowo.

LOL Ibiza - napisała na Instagramie, gdzie pokazała to zdjęcie.

Jakby było oczywiste, że kuszące, zmysłowe pozy na Ibizie są całkowicie naturalne.

Rita Ora Rita Ora Bulls

Rita Ora

Rita Ora urodziła się 24 lata temu w albańskiej Prisztinie. Poza śpiewaniem znana jest z imponujących piersi, które umiejętnie eksponuje podczas publicznych wyjść odpowiednio wyciętymi dekoltami. Niekiedy kończy to się skandalami, jak na przykład podczas jej wizyty w BBC. Stacja odebrała potem ponad 400 skarg od widzów zbulwersowanych tym, że żakiet piosenkarki odsłaniał niemal całe piersi.

Goście "The One Show" sami wybierają swoje stroje, a gwiazdy pop często wkładają coś olśniewającego, w stylu glamour. Nie sądziliśmy, że strój Rity nie będzie się pokrywał z oczekiwaniami większości widzów wobec znaczącej gwiazdy popu, ale zdajemy sobie sprawę, że gusta są różne - odpowiedział wtedy enigmatycznie rzecznik BBC.
Rita Ora Rita Ora Bulls

Rita Ora

Wpadka w BBC zapewne niespecjalnie zrobiła na niej wrażenie, skoro niedługo potem w jednym z londyńskich klubów pojawiła się w czymś, co było skrzyżowaniem żakietu ze stanikiem, i co, mówiąc wprost, wyglądało po prostu brzydko.

Często mówi się, że przychodzi na imprezy półnaga, ale stylizacja, w ktróej pojawiła się w klubie, nadaje temu wyrażeniu nowe znaczenie - podsumował to portal "Daily Mail".
Rita Ora Rita Ora Bulls

Rita Ora

Perfekcyjne ciało 24-latki.

Cieszy się kilkoma dniami wolnego po kilku intensywnych tygodniach nagrań do programu "X Factor" - zauważa "Daily Mail".

Rita Ora na fotelu jurorskim zastąpiła Mel B.

Rita Ora Rita Ora Bulls

Rita Ora

Wyraźnie widać, że góra bikini jest o numer lub dwa za mała. Ale zapewne tak miało być.

Rita Ora Rita Ora Bulls/ 799 / Seb / FameFlynet.uk.com

Rita Ora

Niekiedy piosenkarka robi wyjątek i zakłada na imprezę jakiś bardziej zabudowany strój.

Rita Ora Rita Ora Instagram.com/ritaora

Rita Ora

Swoimi wakacjami pochwaliła się też na Instagramie.

Widok z mojego pokoju - podpisała jedno ze zdjęć.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.