"Monica Cruz jest równie seksowna, jak Penelope". My się nie zgodzimy. W bikini wygląda LEPIEJ od znanej siostry

O tym, że Monica Cruz jest niezwykle podobna do swojej o 3 lata starszej siostry, przepięknej Penelope, wiemy już od dawna. Ale czy wiecie, że jest od niej seksowniejsza? Nie wierzycie? To zobaczcie, jak wygląda w bikini.
Monica Cruz Monica Cruz East News

Monica Cruz

Monica Cruz wypoczywała na początku lipca na wakacjach w hiszpańskiej Andaluzji. Mniej znana siostra pięknej aktorki, Penelope Cruz, do tej pory pozostawała w jej cieniu, choć niemal każdy zagraniczny portal podkreślał, że obie są równie seksowne. My pozwolimy się z tym nie zgodzić. Monica Cruz w bikini wygląda nawet lepiej niż siostra! W tej opinii nie jesteśmy odosobnieni. Jeden z portali nieśmiało przeczuwa, że niezachwiana dotąd pozycja Penelope staje się zagrożona.

Uważaj, Penelope! Monica Cruz w bikini jest super gorąca - zatytułował artykuł Popsugar.com. A dalej było w podobnym tonie. - Wygląda na to, że urodzenie się w rodzinie Cruz pociąga za sobą posiadanie seksownego cała. Penelope Cruz raz po raz pokazuje nam swoją wyrzeźbioną i kształtną figurę, ale jej siostra, Monica, może z powodzeniem podwoić stawkę.
Monica Cruz Monica Cruz East News

Monica Cruz

Aktorce i tancerce na plaży towarzyszył brat, Eduardo i jego dziewczyna (na zdjęciu po prawej). Wspominany wcześniej portal zauważył, że 38-letnia dziś Monica Cruz z roku na rok staje się coraz piękniejsza.

Nie zdziwilibyśmy się, gdybyśmy w najbliższych latach zobaczyli ją w czołówce rankingów najseksowniejszych kobiet świata - pisał.
Seksbomba! - wtórował mu Puretrend.com.

Cruz ego dnia miała na sobie neonowe bikini z kolekcji Agent Provocateur, którą to markę sama niedawno reklamowała.

Monica Cruz Monica Cruz East News

Monica Cruz z córką, Antonellą

Monica Cruz na plaży spędzała czas z córką, Antonellą, która przyszła na świat 14 maja 2013 roku. Informację, że jej dziecko zostało poczęte przez in vitro, podała na swoim blogu pisanym dla hiszpańskiej gazety "El Pais".

Zaszłam w ciążę dzięki sztucznemu zapłodnieniu - wyznała wprost w tekście zatytułowanym "Moje życie to sen".

Z tekstu wynikało, że nie było jej łatwo ogłosić tego publicznie:

Moją pierwszą reakcją było zamknąć się w domu. Ale mijały dni, a ja sobie zdałam sprawę, że nie czuję się z tym dobrze - pisała Monica Cruz.

Tych dni musiało minąć całkiem sporo, bo dopiero będąc w zaawansowanej ciąży przełamała się i zdobyła na wyznanie:

Nie lubię rozmawiać o moim życiu prywatnym, a co dopiero wystawiać go na sprzedaż. Do tego w ciągu pierwszych miesięcy ciąży byłam nieco odizolowana od świata - tak tłumaczyła powody swojej dyskrecji.
Monica Cruz Monica Cruz East News

Monica Cruz

A jak Cruz wypada w porównaniu ze swoją słynną siostrą? Pokusiliśmy się o małe zestawienie - Penelope na plaży odsłania mniej ciała. Mimo że obie są seksowne, naszym zdaniem szala zwycięstwa przechyla się na stronę Moniki.

Penelope Cruz i Monica CruzForum/ East News

Penelope Cruz, Monica Cruz Penelope Cruz, Monica Cruz Bulls/ East News

Penelope Cruz i Monica Cruz

Tak słynne siostry prezentują się na czerwonym dywanie. Prawda, że są do siebie łudząco podobne?

Penelope Cruz, Monica CruzBulls

Niestety rzadko pojawiają się razem na imprezach - tak wyglądały w 2007 roku. Gdy stoją obok siebie, wyraźna staje się główna różnica między nimi - Penelope ma 168 cm wzrostu, a Monica 160 cm.

Penelope Cruz, Monica Cruz w 2007 rokuBulls

Penelope Cruz i Monica Cruz Penelope Cruz i Monica Cruz Agent Provocateur/ Mango

Penelope Cruz i Monica Cruz

Producenci bielizny i ubrań już wykorzystali niezwykłe podobieństwo pięknych sióstr i zatrudnili je do kampanii reklamowych. Siostry Cruz zaprojektowały kolekcję bielizny Agent Provocateur w 2012 roku, ale to Monica prezentowała ją na sobie. Za to już razem wystąpiły w reklamie odzieży Mango (na zdjęciu po prawej). Mogliśmy je oglądać także w teledysku brata, hiszpańskiego piosenkarza, Eduardo Cruza - i tu znów - były niemal nie do rozróżnienia.

Penelope Cruz, Monica CruzScreen z Youtube.com/

Penelope Cruz, Monica CruzScreen z Youtube.com/

Penelope Cruz, Eduardo Cruz, Monica CruzScreen z Youtube.com/

Musicie zobaczyć, a raczej usłyszeć ten teledysk - siostry wydają w nim "interesujące" dźwięki.