Polskie pogodynki są seksowne, a na świecie? Występy nago, ogromne dekolty, pozowanie do "Playboya"

Dekolty, pod którymi prężą się wydatne piersi, obcisłe kreacje ledwie zakrywające pupę. Kiedy one zapowiadają prognozę pogody, od razu robi się gorąco - i wcale nie chodzi o temperaturę. Poznaj najseksowniejsze pogodynki świata!
Paulina Wilkiewicz Paulina Wilkiewicz Instagram.com/pantinka

Paulina Wilkiewicz

"Poland is hot" - napisali internauci, kiedy zobaczyli zdjęcia debiutującej na początku lipca pogodynki TVN-u, Pauliny Wilkiewicz. I mają rację, sądząc chociażby po zdjęciach w bikini, jakie pokazuje na Instagramie. Paulina Wilkiewicz to jedna z finalistek konkursu Miss Polonia 2014, modelka i studentka dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Ma 179 cm wzrostu, brązowe włosy, zielone oczy, jej wymiary to 85-63-92, a rozmiar buta to 39.

Paulina WilkiewiczInstagram.com/pantinka

Paulina WilkiewiczFacebook.com/Paulina Wilkiewicz

Paulina WilkiewiczInstagram.com/pantinka

Yanet Garcia Yanet Garcia Screen z Youtube.com/Yanet Garcia

Yanet Garcia

Fantastyczne nogi i idealnie okrągła pupa. Podobno, kiedy Yanet Garcia zapowiada pogodę z góry wiadomo, że będzie gorąco. Pogodynka jest od kilku miesięcy w Meksyku prawdziwym objawieniem. Fani uwielbiają ją, co widać choćby po liczbie obserwujących ją na Instagramie - prawie 500 tysięcy.

W Meksyku jest bardzo gorąco. I nie mamy na myśli temperatury - "Playboy" w punkt podsumował wygląd pogodynki.

Yanet GarciaScreen z Youtube.com

Yanet GarciaScreen z Instagram.com/Yanet Garcia

Yanet GarciaScreen z Instagram.com/Yanet Garcia

Doria Tiller Doria Tiller Screen z Youtube.com

Doria Tiller

Doria Tiller, pogodynka z Francji, na własnej skórze przekonała się, co znaczy dotrzymywać słowa. Właściwie to przekonali się o tym jej widzowie Canal +, którym obiecała, że w przypadku awansu Francji do Mistrzostw Świata 2014... rozbierze się do naga. Awans był mało prawdopodobny, ale wiara pogodynki w umiejętności piłkarzy jeszcze mniejsza. Jak zwykle okazało się, że bramki są dwie, ale możliwości... nieskończenie wiele. Francja zakwalifikowała się do MŚ, a ślicznej pogodynce nie pozostało nic innego, jak spełnić obietnicę.

Doria powiedziała , że będzie "a poil" - po francusku "nago", ale w rzeczywistości pogodynka zaprezentowała prognozę pogody z Poil, wsi niedaleko Paryża - informował "Daily Mail".

Rozczarowani fani nie mogli jej darować wybiegu.

To było żałosne - i wcale nie śmieszne. Wszyscy mieliśmy nadzieję, że Doria stanie na wysokości zadania, a tu coś takiego - powiedział jeden z nich do kamery.

Bez przesady, tych kilka jasnych pikseli to właśnie nagie ciało pogodynki, która tak właśnie zrealizowała daną widzom obietnicę.

Doria TillerScreen z Youtube

Doria TillerScreen z Youtube.com

Doria TillerScreen z Facebook.com/Doria Tiller

Lana Dramican Lana Dramican Screen z Youtube.com

Lana Dramicanin

W naszej telewizji raczej by to nie przeszło, jednak Serbowie ją uwielbiają. Nic dziwnego, potrafi zrobić prawdziwe show. Lana Dramicanin ma 27 lat, płynnie mówi po niemiecku, angielsku i francusku. Mieszka w Sarajewie.

Lana DramicaninScreen z Youtube.com

Anja Anja Screen z Youtube.com

Anja

Pamiętacie powiększony cyfrowo dekolt Karoliny Szostak? Są stacje telewizyjne, gdzie uchodziłby za skromny. Anja z jednej z niemieckich telewizji opowiada o pogodzie w samym bikini, a czasami nawet bez niego. Nie wierzycie? To popatrzcie.

AnjaScreen z Youtube.com

AnjaScreen z Youtube.com

Sugey Abrego Sugey Abrego Screen z Youtube.com

Sugey Abrego

Wzrost 160 cm, wymiary 90-60-92. Jej wdzięki, poza fanami prognozy pogody, docenił również "Playboy" i "Maxim". Nazywa się Sugey Abrego i w Meksyku jest jedną z najbardziej lubianych pogodynek. Kiedy prognozę pogody prezentuje w obcisłych szortach i w równie obcisłej bluzce, z trudem opinającym pokaźne piersi, bez wątpienia podnosi się nie tylko ciśnienie... atmosferyczne.

Sugey AbregoPlayboy

Sugey AbregoScreen z Youtube.com

Jackie Guerrido Jackie Guerrido Screen z Youtube.com

Jackie Guerrido

Czy ta pogodynka kogoś Wam nie przypomina? Tak, to sobowtór Jennifer Lopez. Tak naprawdę nazywa się Jackie Guerrido i jest Portorykanką. We wrześniu skończy 43 lata, ale podobnie jak Lopez, wciąż zachwyca wspaniałą figurą. Na Instagramie jej zdjęcia podziwia prawie 245 tysięcy fanów. Podziwiajmy je i my.

Jackie GuerridoScreen z Instagram.com/Jackie Guerrido

Jackie GuerridoScreen z Instagram.com/Jackie Guerrido

Jackie GuerridoScreen z Instagram.com/Jackie Guerrido

Mayte Carranco Mayte Carranco Screen z Youtube.com

Mayte Carranco

Mayte Carranco potrafi podnieść temperaturę samą swoją obecnością. Seksowna hiszpańska pogodynka do pracy ubiera się w obcisłe kreacje, które podkreślają jej bujne kształty. Carranco jest wegetarianką, lubi śpiewać i wypoczywać z dala od zgiełku miasta. Jak widać, lubi też pozować.

Mayte CarrancoH Magazine

Mayte CarrancoScreen z Instagram.com/Mayte Carranco

Mayte CarrancoScreen z Instagram.com/Mayte Carranco

Mayte CarrancoScreen z Instagram.com/Mayte Carranco

 

Angie Gonzales Angie Gonzales Screen z Youtube.com

Angie Gonzales

Angie Gonzales to kolejna latynoska gorąca pogodynka. Ma 28 lat i niespożytą energię. W studiu telewizyjnym zna i żartuje ze wszystkimi.

Zajmuje mi zaledwie kilka minut, żeby kogoś poznać - mówiła w jednym z wywiadów dla "Tendecias".

Gdyby nie została pogodynką, najprawdopodobniej związałaby swoją przyszłość z medycyną, którą studiowała. Stało się inaczej: została pogodynką - być może z korzyścią dla obu dziedzin.

Angie GonzalesScreen z Twitter/Angie Gonzales

Angie GonzalesScreen z Twitter.com/Angie Gonzales

Angie GonzalesScreen z Twitter.com/Angie Gonzales

Susana Almeida Susana Almeida Screen z Youtube.com

Susana Almeida

Susana Almeida to jeszcze jedna meksykańska pogodynka, która potrafi podnieść temperaturę otoczenia. Jak widać, sukienki ledwie zakrywające pośladki są tam typowym "mundurkiem" służbowym pogodynek. Almeida aktywnie udziela się na Twitterze, gdzie możemy przekonać się, że jest gorliwą fanką selfie. Głównie samochodowych.

Susana AlmeidaScreen z Twitter.com/Susana Almeida

Susana AlmeidaScreen z Twitter.com/Susana Almeida