Izabella St. James jest gwiazdą "Żon Hollywood", Crystal Harris poślubiła Hugh Hefnera. Co robią dawne króliczki "Playboya" dzisiaj

Łączy je jedno: wszystkie przewinęły się przez willę, a więc i przez życie szefa "Playboya", Hugh Hefnera. Jedne zostały tam na dłużej, inne na krócej. Co robią i jak wyglądają teraz?
Crystal Harris Crystal Harris Playboy

Crystal Hefner

Jeszcze do grudnia 2012 roku nazywała się Crystal Harris i pod takim nazwiskiem zdobyła tytuł Playmate 2011. Miała wtedy 25 lat i niedługo potem otrzymała od Hugh Hefnera drogi, zaręczynowy pierścionek. Wszystko szło jak najlepiej i już wkrótce króliczek miał stać się trzecią żoną szefa "Playboya", gdy raptem na 5 dni przed ślubem wszystko zostało odwołane.

Crystal HefnerScreen z Instagram.com/Crystal Hefner

Koniec końców, udało się. W grudniu para pobrała się, a gwiazdka przyjęła nazwisko męża. Obecnie wiedzie typowe życie celebrytki, ma też konto na Instagramie, na którym pokazuje głównie swój imponujący biust i reklamuje różne marki. W ubiegłym roku na swój sposób uczciła święto 4 lipca i pokazała na Instagramie zdjęcie z flagą USA zatkniętą za stanik.

Crystal Hefner wie, jak pokazać swój patriotyzm - zauważył wtedy "Daily Mail".

Hugh Hefner ma 89 lat, a jego żona 29.

Crystal HefnerScreen z Instagram.com/Crystal Hefner

Hugh Hefner i Crystal HefnerScreen z Instagram.com/Crystal Hefner

Crystal HefnerScreen z Instagram.com/Crystal Hefner

Crystal HefnerScreen z Instagram.com/Crystal Hefner

Kristina i Karissa Shannon. Kristina i Karissa Shannon. East News

Bliźniaczki Shannon: Kristina i Karissa

Karissa i Kristina Shannon, miały zaledwie 20 lat, kiedy zostały króliczkami "Playboya". W 2008 roku Hugh Hefner zaprosił je do swojej willi, gdzie wraz ze swoją przyszłą żoną, Crystal Harris, mieszkali we czwórkę przez blisko 2 lata. Potem wszechwładny Hefner usunął seksowne bliźniaczki ze swojej willi.

Playboy Playmates Kristina Shannon and her twin sister Karissa Shannon shop at Chanel in Beverly Hills, CA.  Pictured: Karissa Shannon and Kristina ShannonEast News

W 2010 roku bliźniaczki wystąpiły w filmie Sofii Coppoli, "Somewhere. Między miejscami". Wkrótce potem Karissa stała się bohaterką innego filmu, a konkretnie sekstaśmy. Obie lubią imprezować, a na Instagramie pokazują, jak bardzo prowadzą rozrywkowe życie.

Karissa ShannonScreen z Instagram.com/Karissa Shannon

Kristina ShannonScreen z Instagram.com/Kristina Shannon

Playboy. Playboy. Forum

Izabella St. James

Izabella St. James to ta druga od lewej na zdjęciu. Mogliśmy ostatnio oglądać ją w programie TVN "Żony Hollywood". Ten króliczek ma polskie pochodzenie, urodził się w Krakowie i nazywał Kasprzyk. Jako 10-latka Izabella Kasprzyk wraz z rodzicami wyemigrowała do Grecji, a potem do Kanady. Ostatecznie wylądowała w Kalifornii, gdzie poznała Justina, swoją pierwszą miłość. Iza dużo imprezowała i na jednej z imprez poznała Hugh Hefnera, który ujął ją sposobem bycia i przekonał do zamieszkania w jego rezydencji.

Izabella St. JamesForum

Iza potem napisała książkę, w której zawarła wrażenia z pobytu w willi Hefnera, "Bunny Tales: Behind Closed Doors at the Playboy Mansion". Sercowo nie układało jej się najlepiej, spotykała się między innymi z Jimem Carrey'em, potem wróciła do Justina i wzięła z nim ślub, ale związek nie przetrwał próby czasu. Para jest w separacji, choć - jak czytamy na stronie poświęconej programowi "Żony Hollywood" - wciąż utrzymują przyjacielskie relacje.

We wspomnianym programie mogliśmy zobaczyć jej starania o ułożenie sobie życia.

Dość spotkań z idiotami - deklarowała.

Wszystko jednak wskazuje na to, że wciąż nie znalazła miłości. Iza prowadzi konto na Instagramie, które regularnie zasila zdjęciami ze swojego życia. Jest zaangażowana w charytatywną pomoc zwierzętom. Mopsy to jej wielka miłość.

Izabella St. JamesScreen z Instagram.com/Izabella St. James

Holly Madison. Holly Madison. East News

Holly Madison

Holly Madison należała do ulubionych króliczków Hugh Hefnera. Mieszkała w jego słynnej willi wraz z Kendrą Wilkinson i Brigitte Marquard. W 2008 roku Hefner wymienił króliczki na młodsze. Madison została modelką, ma własny program telewizyjny i nadzieje na zostanie gwiazdą filmową. W międzyczasie wyszła za Pasqualle Rotella, z którym ma córkę, Rainbow Aurorę.

Holly MadisonEast News

35-letnia obecnie Madison dba o siebie, dużo biega i zajmuje się córką. Na jej fantastyczny wygląd złożył się nie tylko zdrowy, sportowy tryb życia. Madison w swoim życiu zdążyła przejść operację korekty nosa, powiększenia piersi i wargi oraz podniesienia brwi. Skorygowała również oprawę oczu.

EXCLUSIVE: **EXCLUSIVE** Credit: MOVI Inc.  Date: April 20th 2015 Holly Madison displays her stunning figure complete with six pack abs and ample assets as she takes a jog near her home in Las Vegas,NV. The former Playboy Playmate proved she is well and truly back to her best after recently celebrating her daughter Rainbows second birthday. NO DAILY MAIL ONLINE, 2ND RIGHTS USA, NO ARGENTINA, AUSTRIA, BRAZIL, GERMANY, GUATEMALA, HAITI, MEXICO, PERU, SWITZERLAND  Pictured: Holly MadisonEast News

Kendra Wilkinson

Kendra Wilkinson przez jakiś czas była ulubienicą Hugh Hefnera. W reality show "Króliczki Playboya" występowała aż 5 lat, ogrywając wysportowaną i szaloną blondynkę. Potem miała własne reality show, "Kendra On Top". 27 czerwca 2009 roku wyszła za mąż za futbolistę, Hanka Basketta, a ślub odbył się u Hefnera. Małżeństwo jednak nie było najszczęśliwsze, głośno było o romansach Basketta, które miały zaprowadzić małżeństwo na skraj rozpadu. "Hollywood Life" podaje na przykład, że Baskett miał zdradzać żonę między innymi z transseksualną modelką Avą Sabriną London.

Kryzys najwyraźniej został jednak zażegnany, małżeństwo obecnie wydaje się zgodne, wspólnie bywają na imprezach i wychowują dwójkę dzieci, Hanka Jr. i Allijah. Parę w połowie maja widziano na spacerze w Malibu.

Kendra Wilkinson i Hank Baskett z dziećmiEast News

Celebrities attend the premiere party for the third season of Marriage Boot Camp Reality Stars hosted by WE tv at HYDE Sunset: Kitchen + Cocktails on May 28, 2015 in West Hollywood, California.  Pictured: Kendra Wilkinson BaskettEast News

Bridget Marquardt. Bridget Marquardt. East News

Bridget Marquardt

Bridget Marquardt spotykała się z Hugh Hefnerem aż 6 lat, aż do 2008 roku, kiedy to doszło do głośnego wyrzucenia dziewczyn z jego willi. Obecnie gwiazdka ma 42 lata i wydaje się, że najlepsze w jej karierze jest już za nią. Ostatnim filmem, w jakim zagrała, był "The House Bunny" z 2008 roku. Regularnie jednak pojawia się na imprezach, gdzie prezentuje całkiem niezłą figurę. Celebrytka nie uniknęła jednak przygody z medycyną estetyczną - jej twarz zaznała kontaktu z botoksem, a piersi zostały poprawione dzięki implantom.

G3rd Annual Reality TV Awards - Los Angeles  Pictured: Bridget MarquardtEast News

Brande Roderick. Brande Roderick. Playboy

Brande Roderick

Ten króliczek zrobił nawet karierę filmową, Brande Roderick mogliśmy oglądać między innymi w "Słonecznym patrolu", "Szczęśliwej trzynastce oraz w "Starsky i Hutch". Roderick nie była pierwszym króliczkiem, który trafił do "Słonecznego patrolu", ale była jedynym, który trafił tam z castingu, a nie ze względu na wcześniejsze rozbierane sesje.

Obecnie 40-letnia Roderick już od kilku lat nie gra, radzi sobie jednak zupełnie inaczej. Z jej konta na Instagramie wynika, że została "twarzą wody" i uczestniczy w imprezach reklamowych promujących markę.

Brande RoderickScreen z Instagram.com/Brande Roderick

Brande RoderickScreen z Instagram.com/Brande Roderick

Kimberley Conrad, Hugh Hefner. Kimberley Conrad, Hugh Hefner. East News

Kimberley Conrad

Kimberley Conrad, Playmate roku 1988, była drugą żoną Hugh Henfera (Hefner pierwszy raz był żonaty w latach 1949-1959 z Millie Williams). Modelka i szef "Playboya" byli małżeństwem od 1989 do 2010 roku, w międzyczasie przechodząc kryzys i separację. Kimberley Conrad jest matką dwojga z czworga dzieci Hefnera: 24-letnego Marstona Glenna Hefnera i 22-letniego Coopera Bradforda Hefnera.

Kimberley Conrad obecnie ma 52 lata. Czasami pojawia się na imprezach, ale jak wygląda teraz, sprawdzić można zaglądając na jej Twittera. Tutaj na zdjęciu z siostrą.

Kimberly Conrad z siostrąScreen z Twitter.com/Kimberly Conrad

A tak wyglądała 2 lata temu, kiedy zrobiono jej zdjęcie na jednej z ulic w Beverly Hills.

Kimberley ConradForum

Shannon Tweed. Shannon Tweed. East News

Shannon Tweed

Shannon Tweed w "Playboyu" pojawiła się w listopadzie 1981 roku jako Dziewczyna Miesiąca. W 1982 roku została już Dziewczyną Roku. Rok później związała się z Genem Simmonsem, basistą i wokalistą rockowego zespołu Kiss. Para jednak dopiero w 2011 roku zdecydowała się wziąć ślub. Obecnie Shannon Tweed ma 58 lat i wygląda tak.

Syhannon Tweed i Gene SimmonsEast News

Mają dwoje dzieci: 26-letniego Nicolasa i 23-letnią Sophie. Całą rodzinę regularnie można było oglądać w reality show "Gene Simmons Family Jewels". Kilka tygodni temu były króliczek "Playboya" wraz z córką dostały własny program, "Shannon & Sophie", w którym będzie można zobaczyć, jak Sophie próbuje wyfrunąć z rodzinnego domu. Sophie aktywnie prowadzi konto na Instagramie, gdzie możemy zobaczyć, że jest równie piękna i seksowna, co niegdyś jej matka.

Sophie SimmonsScreen z Instagram.com/Sophie Simmons

Marilyn Cole. Marilyn Cole. Playboy

Marilyn Cole

Marilyn Cole była pierwszą modelką, która pozowała w "Playboyu" zupełnie nago do zdjęć wykonanych od przodu. To był rok 1973. Seksowny króliczek spodobał się Hefnerowi i na pewien czas trafił do jego posiadłości. Cole kilka razy wracała jeszcze do "Playboya" jako modelka, pozowała dla pisma w latach 1984, 1989, a w 2014 roku pojawiła się w specjalnym wydaniu magazynu. Obecnie pracuje jako dziennikarka i wciąż utrzymuje dobre kontakty z Hefnerem.

Marilyn Cole, Hugh Hefner i Victor LownesEast News

Barbi Benton. Barbi Benton. East News

Barbi Benton

Barbi Benton pojawiała się na okładkach "Playboya" w latach 1970, 1973, 1975 i 1985, chociaż nigdy nie była "Dziewczyną Miesiąca". Początkowo nazywała się Barbara Klein, jednak Hugh Hefner przekonał ją, że pseudonim Barbi Benton ułatwi jej karierę.

Barbi BentonPlayboy

W 1979 roku Barbi Benton wyszła za Georga Gradowa, biznesmena działającego na rynku nieruchomości. Mają dwoje dzieci, 29-letniego Alexandra i 27-letnią Arianę. W 2006 roku Gradow został skazany na 15 miesięcy więzienia za oszustwa podatkowe. Obecnie Benton ma 65 lat i wciąż zachwyca urodą.

Barbi BentonEast News

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.