Monika Krzywkowska z "Samego życia" zmieniła się w prawdziwą seksbombę! Schudła, zapuściła włosy, a do tego TA sukienka

"Kim jest ta blondynka?" - pytali się nawzajem fotoreporterzy, kiedy pojawiła się na gali rozdania Kryształowych Zwierciadeł. Tylko nieliczni w tej seksownej kobiecie rozpoznali Monikę Krzywkowską. Na premierze serialu "Skazane" poszła krok dalej. Seksowna kreacja doskonale podkreśliła jej nową sylwetkę. A my nie możemy wyjść z zachwytu.
Monika Krzywkowska Monika Krzywkowska KAPIF

Monika Krzywkowska na premierze serialu

Choć metamorfozę Moniki Krzywkowskiej mogliśmy zobaczyć już na gali rozdania Kryształowych Zwierciadeł, to, jak wyglądała na premierze nowego serialu wprawiło nas w osłupienie. Czerwona suknia do ziemi opinała jej seksowne kształty, blond loki spływały na odważny dekolt... To prawdziwa seksbomba! A jak wyglądała wcześniej? Jako Teresa Jankowska-Szpunar w "Samym życiu" nie miała wiele okazji, by podkreślać swoją urodę.Monika Krzywkowska w 'Samym życiu' w 2002 i w 2015 roku Monika Krzywkowska w 'Samym życiu' w 2002 i w 2015 roku Kapif

Monika Krzywkowska w 'Samym życiu' w 2002 roku i w 2015 roku

8 lat w serialu "Samo życie" zapewniło Monice Krzywkowskiej sympatię widzów i rozpoznawalność. Teraz jednak na nowo przekonuje publikę do siebie, bo w niczym nie przypomina tamtej osoby. Gdy aktorka pojawiła się na gali rozdania Kryształowych Zwierciadeł, wszyscy oniemieli, z kilkoma fotoreporterami włącznie. Ba, część z nich, a były to osoby naprawdę znające się na show-biznesie, nie poznała aktorki.

Kim jest ta blondynka? - dało się słyszeć, gdy Krzywkowska weszła na ściankę.

Nie dziwimy się jednak, że nawet fotoreporterzy mieli problem, by ją rozpoznać. Aktorka przeszła ogromną metamorfozę. Jak jej się to udało?

Monika Krzywkowska w 'Samym życiu' w 2007 i w 2015 roku Monika Krzywkowska w 'Samym życiu' w 2007 i w 2015 roku Kapif

Monika Krzywkowska w 'Samym życiu' w 2007 i w 2015 roku

Jak kilka kilo mniej potrafi dodać skrzydeł kobiecie, pokazuje przykład Krzywkowskiej. Aktorka, od lat jest wegetarianką, ale jej waga stała w miejscu lub szła w górę. Remedium okazała się dieta pudełkowa.

Monika schudła dzięki diecie pudełkowej - mówi nam nasze źródło. - Co więcej, po diecie nie wróciła do starych nawyków, dzięki czemu udaje się jej utrzymać wagę w normie.
Monika Krzywkowska w 2012 i w 2015 roku Monika Krzywkowska w 2012 i w 2015 roku Kapif

Monika Krzywkowska w 2012 i w 2015 roku

Monika Krzywkowska ma 42 lata. Na wiele osób moment przekroczenia 40-stki nie działa dobrze, na nią wręcz przeciwnie - podziałał mobilizująco. Oprócz nawyków żywieniowych, zmieniła też styl. Wcześniej dobrze opisywałyby go określenia w stylu "szara myszka", a teraz? Bez trudu dopasowalibyśmy do Krzywkowskiej epitety w stylu "wamp" lub "seksbomba".

Zmieniła się nie tylko figura aktorki, ale też garderoba i makijaż. Zalotne smoky eyes i usta w kolorze czerwieni idealnie pasują do stylizacji znacznie bardziej kobiecych niż zwykliśmy u niej oglądać. Wszystko dzięki pomocy Bartka Indyki - znanego stylisty gwiazd.

Joanna Horodyńska, Bartłomiej IndykaWBF

Monika Krzywkowska w lutym 2014 i w maju 2015 roku Monika Krzywkowska w lutym 2014 i w maju 2015 roku Kapif

Monika Krzywkowska w lutym 2014 i w maju 2015 roku

Każdy specjalista od zdrowego trybu życia i odchudzania powie, że dieta ma ogromne znacznie, ale dopiero w połączeniu z ćwiczeniami daje trwałe i szybko zauważalne efekty. Krzywkowska także zadziałała ze zdwojoną siłą.

Monika regularnie ćwiczy pilates, żeby utrzymać swoje ciało w ryzach - dodaje nasze źródło.
Monika Krzywkowska w 2007 i w 2012 roku Monika Krzywkowska w 2007 i w 2012 roku Kapif

Monika Krzywkowska w 2007 i w 2012 roku

Patrząc na zdjęcia Krzywkowskiej sprzed lat nie sposób oprzeć się wrażeniu, że spotkanie utalentowanego stylisty, było szczęśliwym zrządzeniem losu. Dawny styl nie pozwalał pokazać całej urody aktorki, a i ona sama nie czuła się najlepiej sama ze sobą.

Kiedy rano otwieram szafę: Pierwsza myśl - nie wiem, w co mam się ubrać, druga myśl - powinnam ją spalić i skompletować od nowa. Dominują w niej wojskowe, ciemnozielone, "maskujące" barwy, uzupełniane odcieniami czekoladowymi, beżowymi, czernią. Latem pozwalam sobie na większe szaleństwo. Zakładam coś różowego, soczystozielonego, turkusowego. Najczęściej noszę dżinsy z lekko rozszerzaną nogawką, jeśli decyduję się na spódnicę, to wygodną, o sportowym kroju - powiedziała w rozmowie z Kobieta.dziennik.pl w 2007 roku.
Monika Krzywkowska w 2008 roku Monika Krzywkowska w 2008 roku Kapif

Monika Krzywkowska w 2008 roku

Mimo że publiczność zna Krzywkowską przede wszystkim z "Samego życia", to jej zawodowy dorobek nie pozwala jej nazwać "aktorką jednej roli". Pracowała w Teatrze Ateneum, Teatrze Współczesnym, a aktualnie można ją oglądać na deskach stołecznego Teatru Studio.

Kiedy słyszę słowo "aktor", myślę -  wieczne dziecko, niezmordowany obserwator siebie i innych, badacz, czasem masochista z tendencjami depresyjnymi, najgorszy materiał na męża lub żonę, ktoś przewrażliwiony, obdarzony wdziękiem i zwykle ładnym głosem, to anioł i potwór w jednym - czytamy słowa Krzywkowskiej na stronie Teatru Studio.

Od września będziemy mogli oglądać aktorkę w głównej roli w polsatowskim serialu "Żony więźniów".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.