"Britney wygląda lepiej niż kiedykolwiek". Graficy nie przekombinowali. Nie zgadza się tu tylko jedno

W sieci właśnie opublikowano pierwszą odsłonę sesji Britney Spears, promującej jej kolekcję bielizny The Intimate dla Gatty. Wokalistka pręży się na zdjęciu w różowym komplecie, jednak to, co przede wszystkim rzuca się w oczy, to jej zgrabna sylwetka. Fotografię poddano obróbce graficznej, to oczywiste. Jednak tym razem różnic między obrazem a rzeczywistością nie ma dużo. "Majstrowanie" widać przede wszystkim przy twarzy gwiazdy.
Britney Spears Britney Spears Materiały prasowe/ Instagram.com/britneyspears

Britney Spears

Britney Spears ostatnio znów może pochwalić się zgrabną sylwetką. Nic więc dziwnego w tym, że nie zamierza ukrywać jej pod ubraniami. Na najnowszym zdjęciu promującym jej kolekcję bielizny The Intimate dla Gatty jej ciało jest pozbawione jakiejkolwiek skazy. Jednak na filmie z basenu, którym podzieliła się niedawno z fanami na Instagramie, Spears ma równie imponującą figurę. Graficy więc nie musieli tym razem bardzo napracować się nad obróbką. Zagraniczne portale przywitały nową sesję Spears z prawdziwym entuzjazmem.

Ona nadal to ma! Na swoich najnowszych zdjęciach Britney wygląda lepiej niż kiedykolwiek. Jeśli zapomniałeś, jak potrafi być gorąca, oto przypomnienie, które z pewnością zwiększy sprzedaż jej bielizny - zachwycał się portal Hollywoodlife.com.

Musimy przyznać, że Spears wygląda naprawdę świetnie. A przy okazji jest w dobrym nastroju. Wokalistka tak podpisała film uwieczniający jej zabawę w basenie.

Przygotowuję się do startu w drużynie USA w pływaniu synchronicznym. Rio, nadchodzę - nawiązała oczywiście do Letnich Igrzysk Olimpijskich, które mają się odbyć w Rio de Janeiro w 2016 roku.
Britney Spears Britney Spears Materiały prasowe/ Shape

Płaski brzuch

Spears faktycznie dawno nie mogła pochwalić się taką figurą.

Britney ostro pracuje nad tym, by jej brzuch był jędrny, więc z powodzeniem może go pokazywać - ocenił Hollywoodlife.com.

Kiedy w grudniu ukazał się "Women's Health", na okładce którego widniała Britney Spears i jej super płaski brzuch, posypały się oskarżenia o nadmierną ingerencję Photoshopem. W odpowiedzi na te spekulacje portal "Women's Health" opublikował wideo zza kulis sesji zdjęciowej. Zbliżenia na zgrabny i przede wszystkim umięśniony brzuch wokalistki nie pozostawiają wątpliwości - to nie Photoshop! Spears naprawdę ma taką figurę.

Britney SpearsWomen's Health

Poniższe nagranie, choć obaliło tezę, że graficy napracowali się przy odchudzaniu talii Spears, to natomiast potwierdziło, że poszaleli przy korekcie jej twarzy. Zobaczcie nagranie zza kulis.

Britney Spears Britney Spears Materiały prasowe/ East News

Nieco bardziej kształtne ramiona

O ile brzuch Spears faktycznie jest jędrny i umięśniony zarówno w sesji reklamowej, jak i w rzeczywistości, to nie możemy tego powiedzieć o jej ramionach. Na zdjęciach zrobionych przez paparazzi jest ręce wyglądają na bardziej zaokrąglone. Niemniej i tak prezentują się całkiem nieźle. Do zachwytów nad bieliźnianą sesją dołączył "Daily Mail".

Spoglądając w stronę obiektywu, mama dwójki dzieci wydyma usta i pokazuje kształtne krągłości i napięty brzuch, do którego wzrok przyciąga kolczyk.

Spears dobrze się czuje we własnej skórze nie tylko na planie sesji zdjęciowej. Dowód? Jej odważna kreacja odsłaniająca piersi, którą miała na sobie w programie "Jimmy Kimmel Live". Gwiazda czytała wówczas "wredne tweety" na swój temat. Nie wiemy, jak Was, ale od tweetów naszą uwagę odciągało co innego.

Britney SpearsScreen z Youtube.com

Britney Spears Britney Spears Materiały prasowe/ Bulls

Szczupłe nogi

Również nogi Spears na innych zdjęciach z sesji prezentują się równie zgrabnie, co w rzeczywistości. W połowie stycznia paparazzi zrobili piosenkarce zdjęcia, gdy szła na siłownię. Miała na sobie skąpe szorty, które odsłaniały jej umięśnione nogi.

Nie mam nic przeciwko ćwiczeniom. Jestem w swojej najlepszej formie wtedy, gdy jestem zajęta. Kiedy nie ćwiczę na siłowni, pływam albo uprawiam jogę - powiedziała w magazynie "Women's Health".

Poza tym Britney od lat tańczy, co ma oczywiście związek z jej występami na scenie.

Taniec to świetne ćwiczenia cardio. To wysiłek i zabawa w jednym - dodała.

Britney SpearsMateriały prasowe/ Bulls

Britney Spears Britney Spears Materiały prasowe/ AP/ East News

Smuklejsza twarz

O ile brzuch czy nogi Spears wyglądają niemal równie szczupło na zdjęciach reklamowych co w rzeczywistości, to nieco inaczej ma się sprawa z jej twarzą. W materiałach promocyjnych graficy znacznie ją wyszczuplili - kości policzkowe stały się wyraziste, a broda dłuższa. Zobaczcie, jaka jest różnica w porównaniu z tym, jak Spears prezentuje się na imprezie i na co dzień, gdy nie ma na sobie makijażu.

Britney Spears Britney Spears Materiały prasowe/East News

Seksowne wydanie versus codzienna rzeczywistość

Moglibyśmy jeszcze długo zachwycać się zgrabną sylwetką Spears, gdyby nie to, że w dniu publikacji zdjęć, do których pozowała seksownej bieliźnie, paparazzi przyłapali ją w TAKIM stroju. O kilka numerów za duże dresy i do tego włosy w kompletnym nieładzie. Nie tylko my byliśmy zawiedzeni.

Przynajmniej pod ubraniem wygląda dobrze. Niechlujna Britney Spears w wyciągniętych dresach tuż po tym, gdy pokazała się w seksownej bieliźnie - zatytułował tekst "Daily Mail".

O żart zakrawał zaś fakt, że Spears przekonująco reklamująca bieliznę, tego dnia nie zawracała sobie głowy zakładaniem stanika.

Najwyraźniej nie miała na sobie zaprojektowanego przez siebie biustonosza - podsumował portal.

Britney SpearsMateriały prasowe/East News

Britney Spears Britney Spears AP/ East News

Na imprezie i na co dzień

W niedzielę wokalistka i jej chłopak, producent, Charlie Ebersol (z którym spotyka się od od 4 miesięcy) pojawili się na Super Bowl. Spears tego dnia wyjątkowo postawiła na skromną stylizację: miała na sobie jeansy, botki i skórzaną kurtkę, a jedynym elementem pobudzającym wyobraźnię był czarny top z drobnym wycięciem w okolicy brzucha. Na co dzień wokalistka wybiera wygodne, ale zdecydowanie mało seksowne ubrania. Szkoda, bo figurę, nad którą tyle ostatnio pracowała, warto by podkreślać w każdych okolicznościach.

Związek Spears to, co prawda, jeszcze świeża sprawa, ale zdecydowanie jej służy. Para poznała się przez wspólnych znajomych.

To najsłodszy facet, jakiego znam i bardzo cieszy ich poznawanie się - zachwalał go informator w E! News.

Britney SpearsMateriały prasowe/ AP

Britney Spears Britney Spears East News/ Forum/ Instagram.com/britneyspears

Metamorfoza Britney Spears

Spears u szczytu kariery zachwycała superzgrabną sylwetką i płaskim brzuchem. Któż z nas nie pamięta jej gorącego tańca z wężem w trakcie występu na imprezie MTV w 2001 roku? A potem... Różnie to bywało. Niektórzy byli zdania, że nie zawsze powinna się pokazywać się w mocno wyciętych kreacjach. Gdy w 2007 roku wystąpiła na MTV VMA w samej bieliźnie, która podkreśliła jej wystający nieco brzuch, spłynęła na nią fala krytyki. Dziś Spears niemal wróciła do sylwetki ze swoich najlepszych i najszczuplejszych czasów i co więcej zrobiła to w błyskawicznym tempie. Tak schudła od 2013 roku.

Britney SpearsBulls/ Instagram.com/britneyspears

Britney SpearsBulls/ Instagram.com/britneyspears