Gdy Kim sama wrzuca swoje zdjęcie bez makijażu, wygląda TAK. A gdy w wersji 'saute' spotkają ją paparazzi... Jak bardzo naturalne są gwiazdy?

Jak wyglądają w telewizji czy na sesjach zdjęciowych wiemy doskonale. Ale czy kiedy nad ich wyglądem nie pracuje sztab profesjonalistów nadal prezentują się jak gwiazdy? Możecie to sprawdzić w naszej galerii. Ale pamiętajcie - na swoich Instagramach i tak pokazują to, co chciałyby, byście zobaczyli.
Kim Kardashian Kim Kardashian Screen z Instagram.com//kimkardashian/EN

Kima Kardashian

.

Lady Gaga Lady Gaga Screen z Instagram.com/ladygaga/EN

Lady Gaga

.

Rihanna Rihanna Screen z Instagram.com/badgalriri/EN

Rihanna

.

Ashley Benson Ashley Benson Screen z Instagram.com/itsashbenzo/Bulls

Ashley Benson

.

Joanna Krupa Joanna Krupa Screen z Instagram.com/joannakrupa/EN

Joanna Krupa

.

Jennifer Aniston Jennifer Aniston Screen z Instagram.com/jenniferjaniston/EN

Jennifer Aniston

.

Kylie Jenner Kylie Jenner Screen z Instagram.com/kyliejenner/Bulls

Kylie Jenner

.

Miley Cyrus Miley Cyrus Screen z Instagram.com/mileycyrus/Bulls

MIley Cyrus

.

Jessica Alba Jessica Alba Screen z Instagram.com/jessicaalba/EN

Jessica Alba

.

Diane Kruger Diane Kruger Screen z Instagram.com/dianekrugerperso/Bulls

Diane Kruger

.

Beyonce Beyonce Screen z Instagram.com/beyonce/Bulls

Beyonce

.

Nicole Richie Nicole Richie Screen z Instagram.com/nicolerichie/EN

Nicole Richie

,

Lorde Lorde Screen z Instagram.com/lordemusic/EN

Lorde

.

Megan Fox Megan Fox Screen z Instagram.com/The_Native_Tiger/EN

Megan Fox

.

Zooey Deschanel Zooey Deschanel Screen z Instagram.com/zooeydeschanel/EN

Zooey Deschanel

.

Alexa Chung Alexa Chung Screen z Instagram.com/chungalexa/Bulls

Alexa Chung

.

Więcej o:
Komentarze (3)
Gdy Kim sama wrzuca swoje zdjęcie bez makijażu, wygląda TAK. A gdy w wersji 'saute' spotkają ją paparazzi... Jak bardzo naturalne są gwiazdy?
Zaloguj się
  • forfiter_jr

    Oceniono 20 razy 8

    Niektóre nie potrzebują makijażu. Reszta nie powinna bez niego wychodzić na ulicę.

  • baba_jaga

    Oceniono 12 razy 6

    teraz czekamy na seffie bez majtek

  • Paul Ramosbendito

    Oceniono 2 razy 0

    Ostatnio widzialem chyba tez na Gazecie Lopez bez makijazu:)) ladne klocki:)) hihi

    wspierajcie Polskich muzykow za granica i klikajcie:)) lapki w gore:))
    https://www.youtube.com/watch?v=LdSyoom_MWI

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX