Najpierw założyła kreację, w której wyglądała jak naga. Na scenie było jeszcze odważniej: Występ bardziej erotyczny niż klip

Wokalistka postarała, by to jest występ był tym najszerzej komentowanym z gali American Music Awards. Lopez zaskoczyła fanów bardzo kusym strojem i energetycznym układem tanecznym, jakiego nie powstydziłaby się sama Beyonce.
Jennifer Lopez Jennifer Lopez Reuters

Jennifer Lopez

Już kreacja z czerwonego dywanu wskazywała na to, że tego wieczoru J.Lo jest odważna i gotowa na wiele. Seksowna kreacja podkreślała największe atuty gwiazdy: pupę, brzuch i biust. Kolor oraz to, jak sukienka przylegała do ciała artystki sprawiało, że Lopez wręcz wyglądała jakby była naga.

Jennifer LopezReuters

Jennifer Lopez Jennifer Lopez AP

Jennifer Lopez

Zagraniczne media zachwyciły się sukienką Lopez z odważnymi wycięciami. Portal Popsugar.com docenił również inne elementy jej sylwetki.

Figura Jennifer w bladoróżowej sukience wygląda zachwycająco. Mimo że gwiazda zakryła pępek, nie dało się nie zauważyć jej imponujących mięśni brzucha.

Jennifer LopezReuters

Jennifer Lopez Jennifer Lopez Reuters

Jennifer Lopez

Ale prawdziwe show zaczęło się, gdy wokalistka wyszła na scenę. Lopez wykonała swój przebój "Booty" i uznała najwyraźniej, że tytuł piosenki zobowiązuje. Czarno-biały kostium podkreślał seksowne krągłości wokalistki.

Jennifer LopezReuters

Jennifer Lopez Jennifer Lopez AP

Jennifer Lopez

Energetyczny występ bardzo przypadł do gustu mediom, które jednogłośnie zachwyciły się show Lopez.

Jennifer pokazała wszystkim jak to się robi! Wykonanie "Booty" było prawdziwym "show-stopperem", arena została przez nie przejęta - opisuje Usmagazine.com.

Jennifer Lopez, rok po roku, pokazuje młodszym artystkom jak robi się dobrze show - dodał Time.com.

Portal Popsugar.com nie miał wątpliwości.

Występ był prawdopodobniej nawet bardziej erotyczny niż teledysk - a to coś znaczy.

Cóż, chyba nie będziemy dyskutować.

Jennifer LopezAP

Jennifer Lopez i Iggy Azalea Jennifer Lopez i Iggy Azalea AP

Jennifer Lopez i Iggy Azalea

W połowie występu na scenie do J.Lo dołączyła Iggy Azalea. Za to piosenkarka zniknęła na moment w czarnej skrzynce i po kilku sekundach, czary-mary, miała już na sobie inny kostium. Zmienił się tylko kolor, wdzięki wciąż były mocno eksponowane.

Jennifer LopezAP

Jennifer Lopez Jennifer Lopez Reuters/AP

Jennifer Lopez

Raperka dała z siebie wszystko, ale Lopez błyskawicznie przypomniała wszystkim, kto jest tutaj królową nocy. Do stroju wprowadziła kolejną modyfikacje - na body narzuciła żakiecik, ale nie odwróciło to uwagi od gwoździa programu.

Jennifer LopezAP

Ale to jeszcze nie był koniec kreacji Lopez na jeden wieczór. Na imprezę po zakończeniu części oficjalnej, założyła kolejną eksponującą biust suknie. I znów prezentowała się olśniewająco!

 

Jennifer LopezInstagram.com/jlo

Jennifer Lopez i Pitbull Jennifer Lopez i Pitbull Reuters/AP

Jennifer Lopez

I już kiedy wydawało się, że wokalistka rzuciła na scenę wszystkie asy z rękawa, na ostatni układ taneczny dołączył do niej Pitbull. Zrobiło się jeszcze bardziej gorąco!

Jennifer Lopez, PitbullAP

Jennifer Lopez Jennifer Lopez AP

Jennifer Lopez

Ten występ będzie na pewno zapamiętany na długo. Jennifer Lopez imponuje formą! "Występ bardziej erotyczny od teledysku? Oceńcie sami.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.