Poznajecie? Też nie mogliśmy uwierzyć, ale to Lawrence! Tak seksownie nie wyglądała NIGDY. Tym razem wszystko szło idealnie. Aż nagle...

Kiedy kilka dni temu pojawiła się w Londynie na premierze najnowszej części "Igrzysk Śmierci" w koszmarnym makijażu i sukience, która nie była w stanie zasłonić jej piersi, wydawało się, że nic gorszego Jennifer Lawrence już w tym tygodniu spotkać nie może. Do czasu nagrania talk show Davida Lettermana.
Jennifer Lawrence Jennifer Lawrence East News

Powrót w wielkim stylu

Podejrzewamy, że aktorka chce jak najszybciej zapomnieć o wpadce z Londynu i ma pewnie nadzieję, że to samo zrobią fani. My już o niczym nie pamiętamy. Na nagranie odcinka talk show Davida Lettermana Jennifer przybyła w obcisłej czerwonej sukience, usta pomalowała na ten sam kolor, a charakteru całości dodawała duża, stylizowana na męską marynarka i ciekawe okulary. Gwiazda poczuła się w tym stroju na tyle pewnie, że znowu nie założyła stanika. Jennifer - tym razem zrobiłaś to dobrze!

Jennifer LawrenceEast News

Jennifer Lawrence Jennifer Lawrence East News

Jennifer wyglądała seksownie jak nigdy

Media na całym świecie oszalały na punkcie seksownej i bardzo kobiecej stylizacji aktorki, prześcigając się w zachwytach nad wyglądem Lawrence.

Obcisła czerwona sukienka może być jej najseksowniejszym, jak dotąd, lookiem! - ocenił portal Justjared.
Jennifer Lawrence jest nie tylko jedną z najlepszych aktorek swojego pokolenia, ale jest też przy tym 'supercool' i ma świetne wyczucie stylu - komplementował aktorkę Dailymail.co.uk.

Rzeczywiście, o ile na feralnej premierze w Londynie zaprezentowała jeden z najgorszych "looków" w karierze, ten z pewnością zaliczyć można do najlepszych.

Jennifer Lawrence Jennifer Lawrence East News

Później robiło się tylko lepiej

Na samo nagranie aktorka zmieniła kreację i założyła czarny opinający ciało top i ołówkową spódnicę. Choć przed momentem wydawało się to zupełnie niemożliwe, wyglądała jeszcze seksowniej!

W tym stroju właśnie gwiazda wyszła do fanów po programie.

Jennifer LawrenceEast News

Jennifer Lawrence - bardziej pasuje jej falowany bob niż bardzo krótka fryzura Jennifer Lawrence - bardziej pasuje jej falowany bob niż bardzo krótka fryzura East News

I lepiej

Sympatycy Lawrence nie byli pocieszeni, gdy ta przemknęła tylko obok spiesząc się na nagranie, ale kiedy już wypełniła swoje telewizyjne obowiązki, podeszła do nich i z chęcią zaczęła rozdawać autografy.

Jennifer Lawrence Jennifer Lawrence East News

Aż nagle...

I wtedy wydarzyło się coś nieoczekiwanego. Barierki oddzielające gwiazdę od fanów nie wytrzymały entuzjazmu napierających osób i w pewnym momencie zrobiło się niebezpiecznie.

Jennifer Lawrence Jennifer Lawrence East News

Ewakuacja!

Ochroniarze szybko odciągnęli gwiazdę od tłumu fanów i zaprowadzili ją w bezpieczne miejsce.

Jennifer Lawrence Jennifer Lawrence East News

Przerażona Jennifer

Po minie Jennifer można wnieść, że rzeczywiście najadła się strachu i nie ma co się dziwić. Niedawno gwiazda przyznała w jednym z wywiadów, że popularność ma dla niej też ciemne strony.

Ciągle miewam koszmary, w których wchodzę do sklepu, nagle zaczyna mnie otaczać tłum ludzi i nie mam dokąd pójść - wyznała.

Jennifer LawrenceEast News

Jennifer Lawrence Jennifer Lawrence East News

Wszystko pod kontrolą

Złe sny ucieleśniły się w trochę innej formie, na szczęście gwiazda miała czuwających w pobliżu ochroniarzy. Coś nam jednak mówi, że w przyszłości autografy podpisywać będzie już z trochę mniejszym entuzjazmem.