70D, 80E i... Przedstawiamy Wam największe piersi Hollywood. Zobacz, jakie rozmiary staników mają gwiazdy

Jedne są z nich dumne, inne OGROMNIE się ich wstydzą. Łączy je jedno: rozmiar mocno wykraczający ponad przeciętną. Zobacz gwiazdy, które mogą pochwalić się najdorodniejszymi biustami w amerykańskim show-biznesie.
Kate Upton Kate Upton Screen z Youtube.com

14. Kate Upton

Kate zaczynała karierę jako modelka, a dopiero później zajęła się aktorstwem. Zaprojektowała stroje kąpielowe Beach Bunny. Najlepszą reklamą dla jej projektów jest ubrany w nie naturalny biust Upton w rozmiarze 70D.

Lara Stone w GQ Lara Stone w GQ gq.com

13. Lara Stone

Lara Stone  i jej biust w rozmiarze 70D stanowią wyjątek w modelingu - branży zdominowanej przez wychudzone modelki o chłopięcych kształtach.

Katy Perry Katy Perry DAVID FISHER/REX/EAST NEWS/David Fisher/REX

12. Katy Perry

Znana piosenkarka może pochwalić się dużym naturalnym biustem w rozmiarze 70D.

Scarlett Johansson Scarlett Johansson East News

11. Scarlett Johansson

Za sprawą zmysłowych ust i pełnego biustu aktorka uznawana jest za jedną z najseksowniejszych kobiet na świecie. Piersi Scarlett Johansson są w rozmiarze 75D.

Jennifer Connelly. Jennifer Connelly. screen YouTube

10. Jennifer Connelly

Aktorka nie chwali się swoim biustem, dlatego niewiele osób wie, że piękność z "Pięknego umysłu" jest posiadaczką piersi w rozmiarze 75D.

Lindsay Lohan Lindsay Lohan Playboy

9. Lindsay Lohan

Aktorka, znana głównie z wywoływania skandali, ma biust w rozmiarze 75D.

Amber Smith Amber Smith Screen z Youtube.com

8. Amber Smith

Amber Smith rozpoczęła karierę jako modelka, obecnie grywa w serialach i produkcjach telewizyjnych. Jest dumną posiadaczką piersi w rozmiarze 80D, dlatego nigdy nie stroniła od rozbieranych sesji.

Kat Dennings Kat Dennings REUTERS/KEVORK DJANSEZIAN

7. Kat Dennings

Kat Dennings znana jest z filmu "Thor" i serialu "Dwie spłukane dziewczyny". Imponujący biusty w rozmiarze 85D aktorka nieczęsto eksponuje.

Kim Kardashian Kim Kardashian Screen z Instagram.com

6. Kim Kardashian

Krążyło wiele plotek o biuście Kardashian, ale celebrytka zapewnia, że jej piersi w rozmiarze 70E są naturalne.

Kelly Brook Kelly Brook Screen z Instagram.com

5. Kelly Brook

Kelly Brook zyskała popularność dzięki roli w filmie "Piranie 3D", gdzie w jednej ze scen wystąpiła całkiem nago. Jej biust ma rozmiar 75E.

Sofia Vergara Sofia Vergara REUTERS/PHIL McCARTEN .

4. Sofia Vergara

Sofia Vergara jest aktorką, gra głównie w serialach telewizyjnych. Zajmuje się także projektowaniem bielizny. Sama nosi biustonosze w rozmiarze 80E.

Pamela Anderson. Pamela Anderson. Vogue Brazil

3. Pamela Anderson

Niezaprzeczalnie Pamela Anderson stała się symbolem seksu lat 90., a wszystko za sprawą roli w serialu "Słoneczny Patrol". Jak wiadomo jej biust w rozmiarze 80E jest sztuczny, ale możliwe, że bez niego jej kariera w ogóle nie rozwinęłaby się.

Jessica Simpson Jessica Simpson Forum

2. Jessica Simpson

Jessica Simpson, amerykańska piosenkarka i aktorka przyznaje, że nie unika wykorzystywania swoich wdzięków dla własnych korzyści. Ponoć pewnego razu dzięki swoim dużym piersiom w rozmiarze 80F wykręciła się od płacenia mandatu.

Christina Hendricks Christina Hendricks Fot. Forum

1. Christina Hendricks

Za posiadaczkę największego biustu w Hollywood uchodzi Christina Hendricks. Gwiazda serialu "Mad Man" może pochwalić się naturalnymi piersiami w rozmiarze 80G.