Spektakularna metamorfoza Nicki Minaj. Zmyła dziwaczny makijaż, założyła seksowną sukienkę i... JEST ŚLICZNA!

Gdy Nicki Minaj miała zjawić się na imprezie, można było spodziewać się wszystkiego - od najdziwniejszych fryzur po przekombinowane stroje więcej odsłaniające, niż zakrywające. Szokowała wyzywającymi stylizacjami, które zakładała nawet do grzecznych talk show, które emitowano w ciągu dnia. Teraz Nicky szokuje w zupełnie inny sposób. Cały czas nie możemy w to uwierzyć.
Nicki Minaj Nicki Minaj PRN / PR PHOTOS/PRN / PR Photos

Nicki Minaj

To był już standard. Jedna z najpopularniejszych raperek na świecie wiedziała, jak zwrócić na siebie uwagę. Kolorowe włosy, peruki, mocny makijaż - to znaki rozpoznawcze Nicki Minaj.

Jeśli chodzi o ubrania, to po prostu zakładam to, co chcę. Kiedy wszystko mam na sobie, wtedy tworzy się jakaś postać. Nie jest tak, że wstaję i mówię: "Dzisiaj chcę być Barbie". Lubię zmiany, ale chyba wszystkie kobiety tak mają. Tworzą jakieś postaci, nawet jeśli nie są artystkami, obojętnie czy noszą kucyk czy rozpuszczone włosy, są seksowne, gdy wychodzą wieczorem na miasto, a w pracy wyglądają jak dziewczyny z sąsiedztwa. U mnie jest to po prostu wyolbrzymione - mówiła o swoim stylu w "Hello!".

Nicki MinajFot. Reuters

Nicki Minaj arrives at the 2011 MTV Video Music Awards (VMAs) August 28, 2011 at the Noika Theatre in downtown Los Angeles, California.   AFP PHOTO / Frederic J. Brown  AFP/EAST NEWS/FREDERIC J. BROWN

Apr. 08, 2011 - at The Casio Tryx Camera Launch on April 7, 2011 at the Best Buy Theatre in New York City. Nicki Minaj and The Roots performed.  Nicky Minaj at The Casio Tryx Camera Launch on April 7, 2011 at the Best Buy Theatre in New York City. Nicki Minaj and The Roots performed. (Credit Image: ? Dennis Van Tine/UPPA/ZUMAPRESS.com)fot: E! Entertainment

Feb. 12, 2011 - West Hollywood, California, U.S. - Singer NICKI MINAJ, real name ONIKA MARAJ, attends the Cash Money Records Annual Pre-Grammy Awards Party at the Lot. (Credit Image: ? Amy Harris/ZUMAPRESS.com)fot: E! Entertainment

Nicki Minaj Nicki Minaj DAVID GABBER / PRPHOTOS.COM/David Gabber / PRPhotos.com

Nicki Minaj

Im dziwniej i bardziej wyzywająco, tym lepiej - to zdaje się było motto życiowe Nicki Minaj przez naprawdę długi czas.

Nicky MinajEastNews

Nicki MinajEast News

Nicki Minaj Nicki Minaj Screen z Twitter

Nicki Minaj

Szokowała także zdjęciami na Instagramie. Oto niektóre z "perełek", jakie zamieściła na swoim profilu.

Nicky Minajscreen z Instagram

 

Nicki MinajScreen z Instagram.com/NickiMinaj

Nicki Minaj Nicki Minaj Screen z Youtube.com/TheEllenShow

Nicki Minaj

A TAK Nicki ubrała się we wrześniu 2013 roku do talk show Ellen DeGeneres, który nadawany jest w środku dnia. Prowadząca była w szoku i przez dłuższą chwilę nie mogła oderwać wzroku od Nicki, a raczej jej piersi.

Strój zapadł Ellen w pamięć do tego stopnia, że przebrała się za Minaj w halloweenowym wydaniu swojego programu.

Ellen DeGeneresScreen z Youtube/TheEllenShow

 

Nicki Minaj Nicki Minaj Screen z Instagram.com/NickiMinaj

Nicki Minaj

Coś zaczęło się zmieniać pod koniec 2013 roku. Nicki na Instagramie umieszczała zdjęcia w skromniejszych kreacjach, miała też bardziej naturalny makijaż.

Chciałam trochę złagodzić swój styl i poznałam mężczyznę, który zmienił moje życie - stylistę fryzur Oscara Jamesa. Poleciła mi go Tyra Banks. On naprawdę rozumie włosy. Nigdy nie byłam szczęśliwsza. Jeśli chodzi o make-up, to zaczęłam stosować bardziej naturalne odcienie. Nigdy bym nie pomyślała, że pokocham pomadkę w cielistym kolorze, a teraz jej często używam. Czuję się bardziej seksowna. Mniej zdecydowanie znaczy więcej - mówiła w "Glamour".

Wtedy miała jeszcze blond włosy, ale już niedługo po tym...

Nicki MinajScreen z Instagram.com/NickiMinaj

Nicki Minaj Nicki Minaj Screen z Instagram.com/NickiMinaj

Nicki Minaj

I stało się. W lutym 2014 roku Nicki pokazała na Instagramie swoje naturalne włosy.

Bez trwałej, bez doczepionych włosów - napisała pod zdjęciami.

Nicki MinajScreen z Instagram.com/NickiMinaj

Nicki Minaj Nicki Minaj Instagram.com

Nicki Minaj

W ostatnich miesiącach mogliśmy oglądać Nicki Minaj w naturalnej odsłonie. Raperka opublikowała na Instagramie zdjęcia, na których pozuje bez makijażu.

Nicki MinajInstagram.com

Nicki Minaj Nicki Minaj JORDAN STRAUSS/INVISION/AP/Jordan Strauss

Nicki Minaj

Te zdjęcia pochodzą z ostatnich dni. Nicki promuje film "The Other Woman", w którym zagrała u boku m.in. Cameron Diaz i Kate Upton.

Napisać, że jesteśmy w szoku to nawet za mało. Właściwie przyzwyczailiśmy się, że po Nicki można spodziewać się wszystkiego - ale wszystkiego DZIWNEGO. A tu taka metamorfoza! Wcześniejsze przekombinowane stylizacje odciągały uwagę od jej urody - tak, jakby raperka chciała się ukryć za udziwnionymi strojami. Teraz jest skromniej i o niebo lepiej! Nie wiedzieliśmy, że Nicki potrafi być tak subtelna i urocza, a zarazem seksowna. Nie musi ubierać się wulgarnie, by wyeksponować wszystkie swoje atuty. Jesteśmy pod wrażeniem.

To nie metamorfoza, to bardziej zatoczenie koła. Poszłam tak daleko w jedną stronę, że teraz jest tylko jedno miejsce, w które mogę iść. Mogłabym dalej nosić kostiumy, ale powiedziałam sobie: "Hej, robienie "niczego" zszokuje ich jeszcze bardziej". Mam miej makijażu, wróciłam do naturalnego koloru włosów. Chciałam to zrobić - powiedziała w wywiadzie dla MTV.

Nicki MinajJORDAN STRAUSS/INVISION/AP/Jordan Strauss

Nicki MinajMATT SAYLES/INVISION/AP/Matt Sayles

Nicki MinajREUTERS/DANNY MOLOSHOK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.