Liszowska pokazała pupę w "Vivie!", a Cielecka piersi w "Elle". Polskie gwiazdy nago nie tylko w "Playboyu"

Chcąc zobaczyć polską gwiazdę nago, warto zajrzeć do pism kobiecych. Coraz częściej właśnie tam, a nie w pismach dla mężczyzn, można obejrzeć pozbawione okrycia wdzięki naszych aktorek czy piosenkarek. W najnowszym numerze "Vivy!" wywiad z Joanną Liszowską został ozdobiony jej nagimi zdjęciami. Zobacz, do jakich jeszcze pism rozebrały się polskie gwiazdy!
Joanna Liszowska Joanna Liszowska Viva!

Joanna Liszowska

Aktorka znana jest z tego, że w pełni akceptuje swoje ciało. Ostatnio zaskoczyła wszystkich pozując do rozbieranej sesji dla dwutygodnika "Viva!".

Joanna LiszowskaViva!

Anita Lipnicka i John Porter Anita Lipnicka i John Porter Viva!

Anita Lipnicka i John Porter

Na rozbieraną sesję fotograficzną zdecydowała się również Anita Lipnicka z partnerem, Johnem Porterem. Zakochani chcieli w ten sposób pokazać, że nie wstydzą się swojej miłości. Numer został wydany w listopadzie 2003 roku.

Natasza Urbańska Natasza Urbańska Viva!

Natasza Urbańska

Prawie nagie ciało Nataszy mogliśmy oglądać na okładce walentynkowego wydania "Vivy!" w styczniu 2013 roku.

Patricia Kazadi Patricia Kazadi Viva!

Patricia Kazadi

Swoje wdzięki Kazadi wyeksponowała w lipcowej sesji dla dwutygodnika "Viva!" z 2012 roku. Celebrytka pozowała na plaży w Los Angeles, a w wywiadzie opowiadała o rozstaniu z wielką miłością.

Grażyna Wolszczak Grażyna Wolszczak Gala

Grażyna Wolszczak

Aktorka odważnie pokazuje swoje ciało na okładce "Gali". Rozbierana sesja ukazała się w grudniowym numerze w 2006 roku.

Sonia Bohosiewicz Sonia Bohosiewicz sens

Sonia Bohosiewicz

Lipcową okładkę magazynu psychologicznego "Sens" swoim nagim ciałem ozdobiła Sonia Bohosiewicz. Czasopismo zostało wydane w 2010 roku.

Anna Dereszowska Anna Dereszowska Twój Styl

Anna Dereszowska

Aktorka wzięła udział w rozbieranej sesji fotograficznej dla miesięcznika "Twój styl" w sierpniu 2011 roku. Dereszowska zdecydowała się na rozbieraną sesję, żeby pokazać, że nie tylko bardzo chude modelki mają piękne ciała.

Edyta Górniak Edyta Górniak Viva!

Edyta Górniak

Piosenkarka pochwaliła się swoim ciałem w sesji dla magazynu "Viva!" w sierpniu 1991 roku.

Małgorzata Socha Małgorzata Socha elle

Małgorzata Socha

Na okładce sierpniowego numeru 'Elle' aktorka pozowała w ażurowej sukience. Zdjęcie eksponuje piersi i dyskretnie wystający sutek. Numer wydany był w 2012 roku.

Kinga Rusin Kinga Rusin Viva!

Kinga Rusin

Okładkę "Vivy!" w styczniu 2011 roku swoim nagim ciałem ozdobiła Kinga Rusin. Rozbierana sesja prezenterki odbyła się w jej nowym domu.

Anja Rubik i Sasha Knezevic Anja Rubik i Sasha Knezevic Viva!

Anja Rubik i Sasha Knezevic

Młoda para świeżo po ślubie pozowała do rozbieranej sesji dla "Vivy!". Zakochanych mogliśmy zobaczyć na okładce z lipca 2011 roku. Autorem zdjęć jest Marcin Tyszka.

Magdalena Cielecka Magdalena Cielecka elle

Magdalena Cielecka

Gwiazda również postanowiła pokazać swoje nagie ciało. Rozebrała się w sesji fotograficznej dla sierpniowego wydania "Elle" w 2004 roku.

Katarzyna Zielińska Katarzyna Zielińska Viva!

Katarzyna Zielińska

Gwiazda chciała zdementować plotki o ślubie, dlatego rozebrała się przed obiektywem. Kreacja ślubna ograniczyła się do welonu i pomarańczowych szpilek. Sesja odbyła się w lutym 2012 roku dla dwutygodnika "Viva!".

Dorota Gardias Dorota Gardias Wysokie obcasy

Dorota Gardias

Pogodynka wystąpiła w odważnej sesji dla magazynu "Wysokie obcasy". Przed obiektywem nie stała całkiem nago, bo została obklejona napisami typu: "weź mnie".  Sesja odbyła się we wrześniu 2010 roku. Prawdopodobnie inspiracją dla "Wysokich obcasów" była sesja Lady Gagi.

Ewa Minge Ewa Minge Viva!

Ewa Minge

W marcu 2011 roku czytelnicy mieli do wyborów 10 okładek najbardziej wpływowych kobiet. Na jednej z nich gościła półnaga projektantka Ewa Minge.

Joanna Koroniewska Joanna Koroniewska Viva!

Joanna Koroniewska

Okładkę specjalnego wakacyjnego wydania dwutygodnika "Viva! Piękna na lato"' ozdobiła Joanna Koroniewska, która pozowała toples. Półnagą aktorkę mogliśmy podziwiać w czerwcowym wydaniu magazynu w 2013 roku.

Doda Doda Viva!

Doda

W 2011 roku w listopadzie ukazało się wydanie "Vivy!" z Dodą i jej ówczesnym partnerem, Błażejem.

Edyta Herbuś Edyta Herbuś Viva!

Edyta Herbuś

W październiku 2012 roku na okładce gościła Edyta Herbuś. Gwiazda pozowała do zdjęć nago, przykryta jedynie granatowym materiałem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.