Córki Eddiego Murphy'ego w pikantnej sesji zdjęciowej. Wiedzieliście, że są takie seksowne?

Zagraniczne portale piszą o nich jednoznacznie: "W przeciwieństwie do ojca wcale nie są zabawne, one są po prostu zjawiskowe". Trudno z tym się nie zgodzić. Bria i Shayne Murphy są bardzo atrakcyjnymi kobietami. Nic dziwnego, że zostały gwiazdami tak gorącej sesji zdjęciowej. Jednak seksapilem emanują nie tylko przed obiektywem aparatu... Zobaczcie sami!
Shayne Murphy i Bria Murphy Shayne Murphy i Bria Murphy Screen z Instagram.com/iamepicla

Shayne i Bria Murphy

Wydawać by się mogło, że jeszcze nie tak dawno były słodkimi dziewczynkami. Jednak córki Eddiego Murphy'ego zdecydowanie nie są już dziećmi! 19-letnia Shayne i 24-letnia Bria po raz pierwszy wzięły udział we wspólnej sesji zdjęciowej. I to jakiej! Piękne siostry pozowały w samej bieliźnie.

Efektem pracy fotografa od razu pochwaliły się na Instagramie - zauważa Dailymail.co.uk.

Sesja zdjęciowa jest niesamowicie zmysłowa. Jak donosi portal, zamierzeniem autora było pokazanie piękna kobiet o naturalnych kształtach, które prezentują się znacznie bardziej atrakcyjnie niż wychudzone modelki.

Bria MurphyScreen z Instagram.com/BriaMurphy

Shayne MurphyScreen z Instagram.com/ShayneMurphy

Shayne Murphy, Bria MurphyScreen z Instagram.com/BriaMurphy

Bria Murphy Bria Murphy Screen z Instagram.com/BriaMurphy

Bria Murphy

Bria Murphy ma już całkiem spore doświadczenie w tego typu sesjach zdjęciowych. W 2013 roku pozowała dla magazynu "Maxim". Próbowała też swoich sił na wybiegu - nie ukrywa, że jednym z jej marzeń jest dołączenie do grona Aniołków Victoria's Secret. Karierę modelki zaczęła w wieku 15 lat. Przepustką do świata mody była wygrana castingu na ambasadorkę linii kosmetyków do pielęgnacji włosów "Dark & Lovely".

Bria MurphyScreen z Instagram.com/BriaMurphy

Bria MurphyScreen z Instagram.com/BriaMurphy

Shayne Murphy Shayne Murphy Screen z Instagram.com/ShayneMurphy

Shayne Murphy

Dla Shayne Murphy udział w sesji był debiutem. 19-latka dotychczas nie wykazywała zainteresowania karierą w show-biznesie. Kilka miesięcy temu ukończyła szkołę - z tej okazji od ojca, Eddiego Murphy'ego dostała w prezencie białego range rovera.

Shayne MurphyScreen z Instagram.com/ShayneMurphy

Shayne MurphyScreen z Instagram.com/ShayneMurphy

Bria Murphy Bria Murphy Screen z Instagram.com/BriaMurphy

Bria Murphy

Bria poszła w ślady matki, Nicole Mitchell, która jest nie tylko modelką, ale też gwiazdą telewizyjną i twarzą licznych kampanii reklamowych. Jednak w przeciwieństwie do mamy, dziewczynie zależy na promowaniu naturalnych kształtów. W wywiadzie dla "Good Morning America" powiedziała, że w dzisiejszych czasach nie tylko modelkom zależy na utrzymaniu bardzo niskiej wagi - jej zdaniem zwykłe dziewczyny czują dużą presję, co popycha je do podejmowania złych działań, między innymi głodzeniu się i zażywania narkotyków.

Wiele dziewczyn boryka się z anoreksją, ponieważ wciąż im się wmawia, że nie są wystarczająco idealne - stwierdziła. - Ja jestem naturalnie szczupła, ale wiem, że dorastam i burza hormonów może sprawić, że niedługo przytyję. Jeżeli tak się stanie, nie będę dramatyzować i próbować za wszelką cenę schudnąć.
'Lots of girls get addicted to drugs and anorexia, it's - there's a whole list of things, because it's a lot of pressure to be perfect,' she told Good Morning America in an interview that aired in the US on Tuesday.
'I'm a small girl naturally, but I can gain weight. And I'm going through little hormonal changes and my body's changing and I'm like, "Oh my God, I'm gaining weight this week, I'm losing weight next week,"' she confessed about her own body image trauma.
'I've heard of people eating the cotton balls with the orange juice... they dip it in the orange juice and then they eat the cotton balls to help them feel full, because the cotton's not doing anything. It's just dissolving. And it makes you think you're full, but you're not,' she explained of the drastic diet methods.
'It's your job to go into a room and some people will just say no without an explanation, and some will be like,"'Oh, your nose is too big. Your butt's too big. Oh, your legs are flabby,"' but she doesn't take it to heart.
'You've got to get over your little fears of putting yourself out there,' said Bria, who has overcome her natural shyness to succeed.

Bria MurphyScreen z Instagram.com/BriaMurphy

Bria MurphyScreen z Instagram.com/BriaMurphy

Bria MurphyScreen z Instagram.com/BriaMurphy

Bria Murphy Bria Murphy Screen z Instagram.com/BriaMurphy

Bria Murphy

24-letnia modelka zdradziła, że zna dziewczyny, które, żeby nie czuć głodu, połykają waciki kosmetyczne i popijają je sokiem pomarańczowym.

Wtedy wydaje ci się, że nie jesteś głodny, ale tak naprawdę jesteś - wytłumaczyła. - Praca modelki ma to do siebie, że cały czas słyszysz, że coś jest z tobą nie tak: masz za duży nos, twoje nogi nie są wystarczająco jędrne. Nie można tego brać do siebie!

Bria MurphyScreen z Instagram.com/BriaMurphy

Bria MurphyScreen z Instagram.com/BriaMurphy

Bria MurphyScreen z Instagram.com/BriaMurphy

Eddie Murphy Eddie Murphy LEVECKIS/LONDONENT/SPLASH/EAST NEWS/Leveckis/LondonEnt/Splash

Problemy rodzinne

Shayne i Bria nie są jedynymi dziećmi Nicole Mitchell i Eddiego Murphy'ego. Mają jeszcze 21-letniego brata Mylesa i dwie siostry: 14-letnią Zolę i 12-letnią Bellę. W 1997 roku rodzeństwo zmierzyło się z ogromną falą hejtu, ponieważ prasa opublikowała zdjęcia, na których widać było ich ojca w towarzystwie prostytutki-transwestyty. Aktor zapewniał, że nic go z nią nie łączy, jednak tabloidy snuły niewybredne domysły.

Eddie Murphy z córkamiEN

Eddie Murphy i Paige Butcher Eddie Murphy i Paige Butcher SPLASH NEWS/EAST NEWS/Splash News

Miłość do młodszej modelki

W 2008 roku na wyspie Bora Bora Murphy wymienił przysięgę małżeńską z Tracey Edmonds, jednak kiedy okazało się, że ślub nie ma mocy prawnej, para stwierdziła, że nie chce kolejnej ceremonii i woli pozostać w przyjacielskich relacjach. Obecnie aktor spotyka się z australijską modelką, Paige Butcher, która ma bardzo dobre relacje z jego dziećmi. Kilka miesięcy temu spędzili wspólne wakacje w Miami.

 

Eddie Murphy, Paige ButcherARRIVABENE/BEVERLY NEWS/EAST NEWS/Beverly News LLC.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.