Prawdziwy efekt ksero! Już widzieliśmy IDENTYCZNĄ stylizację u jednej z gwiazd. Pamiętacie której?

Na piątkowej premierze nowej płyty Nataszy Urbańskiej pojawiła się Doda. Zaskoczyła nas jej obecność i... kreacja. Dlaczego? Identyczną sukienkę widzieliśmy na innej celebrytce...
Doda Doda Kapif

Doda

Doda wybrała na ten wieczór skórzaną, karmelową sukienkę z rękawem 3/4. Kreację projektu Bizuu ozdobiła szerokim, gumowanym paskiem ze złotą klamrą. Do tego dobrała słynne już kozaki Givenchy za prawie 6000 złotych. Takie same nosi m.in. Kim Kardashian czy Edyta Herbuś.

Doda Kapif

Gwiazda zdecydowała się na ciekawą fryzurę. Włosy zebrała w dziewczęce warkoczyki, które wyszczupliły twarz i pokazały smukłą szyję. Do tego trochę złotej biżuterii - gruba bransoleta (czyżby Hermes?) oraz druga, drobniejsza od Lilou. W dodatkach tej polskiej marki Doda lubuje się już od jakiegoś czasu.

Lilou ma to coś co zdobyło moje serce! Niepowtarzalność i poczucie niezobowiązującej elegancji! Są tam zapisane moje największe tajemnice! - czytamy wypowiedź Rabczewskiej na stronie Lilou.pl.

Interesującym akcentem był pierścionek z turkusowym kamieniem.

Doda Kapif

W identycznej sukience i w niemalże identycznej stylizacji widzieliśmy już na salonach inną polską gwiazdę. Którą?

Weronika Książkiewicz Weronika Książkiewicz Kapif

Weronika Książkiewicz

W podobnej stylizacji na pokazie Bizuu we wrześniu zeszłego roku pojawiła się Weronika Książkiewicz. Aktorka uwielbia tę markę i często decyduje się na kreacje spod igły Blanki Jordan i Zuzanny Wachowiak, założycielek i projektantek marki.

Weronika KsiążkiewiczKapif

Weronika Książkiewicz i Doda Weronika Książkiewicz i Doda Kapif

Weronika Książkiewicz i Doda

Stylizacje Dody i Książkiewicz są zdumiewająco podobne. Obie zdecydowały się na karmelową mini z rozkloszowanym dołem oraz ogromne, czarne torebki.

Weronika Książkiewicz i DodaKapif

 

Która wygląda waszym zdaniem lepiej?

Więcej o: