Powiedziała rodzicom, że nie rozbierze się w "Wilku z Wall Street". Skłamała. Poznaj seksowną Margot Robbie

Najnowszy film Martina Scorsese obejrzało już prawie ćwierć miliona Polaków. Uwagę widzów przykuła nie tylko rola Leonardo DiCaprio, ale też niezwykle seksowna blondynka, która w wielu scenach pojawia się zupełnie naga. Margot Robbie zadebiutowała w 2007 roku, ale dopiero teraz jej kariera nabiera tempa. Kim jest ta przepiękna 23-letnia Australijka?
Margot Robbie Margot Robbie Screen z Facebook.com/TheWolfOnWallStreet

Margot Robbie

Rola w "Wilku z Wall Street" nadała tempa karierze Margot Robbie. Pracowała na to 6 lat. Zadebiutowała w 2007 roku w filmach Aasha Aarona, "I.C.U." i "Vigilante". Popularność dała jej rola w australijskim serialu "Sąsiedzi".

Margot RobbieScreen z YouTube.com

Za tę rolę została nominowana do plebiscytu "Australian Logie Awards". Wtedy też została zauważona przez producentów "Wilka z Wall Street".

Nie wiem, jak opisać ten moment, kiedy dowiedziałam się, że dostałam tę rolę - powiedziała w wywiadzie dla "The Daily Beast". - Byłam zdziwiona, bo wysłałam tylko jedną taśmę dla Ellen Lewis, która była dyrektorem castingu. Później poproszono mnie o przyjście na spotkanie, a tam czekał na mnie także Leo. Tydzień później okazało się, że zagram u jego boku.

Rola Naomi Lapagli wzbudziła ogromne zainteresowanie, ponieważ aktorka w wielu scenach występuje kompletnie naga. Robbie jest niesamowicie uwodzicielska i kusząca.

To są naprawdę gorące ujęcia - napisał "The Times".

Margot Robbie, Leonardo DiCaprioEN/Photo credit: Mary Cybulski

Margot RobbieScreen z Facebook.com/TheWalfOfWallStreet

Margot RobbieScreen z Facebook.com/TheWoflOnWallStreet

Margot Robbie Margot Robbie FACE TO FACE/REPORTER/MediaPunch/face to face

Margot Robbie

Margot Robbie ma 23 lata. W 2007 roku ukończyła Somerset College w Gold Coast. W przeciwieństwie do wielu koleżanek z show-biznesu, dzieciństwo i okres dorastania spędziła... na wsi. Nie chodziła na castingi, ponieważ jej priorytetem było ukończenie szkoły. Jej rodzina jest konserwatywna, dlatego Robbie przez długi czas ukrywała, że sama zagra nagie sceny w "Wilku z Wall Street".

Okłamywałam bliskich przez długi czas. Mówiłam, że nieważne co słyszą, nie ma tam żadnej nagości, nie rozbieram się. Później mówiłam: "Tak właściwie to mam dublerkę, a moją głowę doczepiono". Moja rodzina nie ma nic wspólnego z branżą filmową, więc uwierzyli w tę bajkę - zdradziła w rozmowie z "Vanity Fair". - Przed samą premierą jednak powiedziałam im prawdę. Zasugerowałam też, żeby nie oglądali filmu, jeśli nie czują się dobrze z oglądaniem mnie w wersji bez ubrania.

Margot RobbieABACA/EAST NEWS/ABACA

Margot Robbie0000554/REPORTER/MediaPunch/face to face

Margot Robbie Margot Robbie Manhattan Magazine

Margot Robbie

Kiedy Robbie i DiCaprio pracowali na planie filmu, magazyn "Star" informował, że z dnia na dzień między aktorami jest coraz większa zażyłość.

Jest między nimi silna chemia. Spędzili razem mnóstwo czasu i nie kryli się ze swoimi uczuciami - twierdził informator.

To nie był pierwszy raz, kiedy Robbie podejrzewano o romans z kolegą z pracy. Plotkowano także o jej flircie z Willem Smithem. Także tym razem historię opisywał "Star", insynuując, że aktorka na jednej z imprez obnażała się przed aktorem. Dowodem na to miały być zdjęcia, na których widać, jak Robbie podciąga do góry spódnicę.

Naprawdę, jesteśmy tylko kolegami z pracy - powiedziała gwiazda w wywiadzie dla telewizji FOX.

Margot RobbieREUTERS/LUCAS JACKSON

Margot RobbieI-IMAGES, PACIFICCOASTNEWS.COM/EAST NEWS/i-Images, PacificCoastNews.com

Margot Robbie Margot Robbie FACE TO FACE/REPORTER/MediaPunch/face to face

Margot Robbie

Margot Robbie z pewnością będzie łączona jeszcze z nie jednym kolegą z planu filmowego, ponieważ jak na razie z nikim się nie spotyka. Co więcej, nie ma nawet stałego adresu - zawsze przeprowadza się do miejsca, gdzie kręcone są zdjęcia do nowego filmu. Aktorka mieszkała już między innymi z Ashleigh Brewer i Caitlin Stasey.

Wróżycie jej dużą karierę?

Margot RobbieScreen z Instagram.com/Vogue

Margot RobbieJOEL RYAN/INVISION/AP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.