Dziś chwali się mięśniami, ale w liceum był z niego "szczypiorek". Jak Trybson wyglądał kiedyś?

Trybson bez wielkich mięśni? Musicie to zobaczyć!
Trybson

Trybson Mat. prasowe

Trybson

Sam o sobie mówi, że jest "fighterem". Ma mięśnie twarde jak skała i uwielbia siłownię, ale nie zawsze tak było. Możecie sobie w ogóle wyobrazić chudego Trybsona? Nie? Żaden problem. Mamy bowiem jego zdjęcia z liceum!

Ekipa z Warszawy, TrybsonKapif

Trybson Warsaw Shore Trybson Warsaw Shore Facebook.com

Trybson

Tak wyglądał Trybson w szkole średniej! Uczęszczał do V Liceum Ogólnokształcącym im. Roberta Shoeumana. Uczył się w klasie o profilu sportowym.

W wieku 12 lat zacząłem grać w siatkówkę. Z moją drużyną Kazimierz- Płomień zagrałem kilka meczy w trzeciej lidze. Jednak w szkole średniej zrezygnowałem z tego sportu, głównie dlatego, że zacząłem intensywne treningi na siłowni. W momencie, gdy nabierałem masy, coraz gorzej szło mi w siatkówce. Miałem problemy z wyskokiem do bloku czy atakiem - powiedział Paweł w rozmowie z Plotek.pl.

Dziewczyna w klubie uderzyła Trybsona. Włączyła się Ewelina. No i się zaczęło

Trybson Warsaw Shore Trybson Warsaw Shore Facebook.com

Trybson

Ciężko uwierzyć, że to on!

Trybson Trybson Facebook.com

Trybson

Potem jednak Trybson porzucił siatkówkę i zaczął trenować MMA.

Od 20. roku życia trenuję sporty walki, które stały się moją pasją. W zeszłym roku wystartowałem na zawodach MMA "Kong sao" w Mikołowie. Były to moje pierwsze zawody, dlatego bardzo się stresowałem, ale słysząc doping znajomych, powtarzałem sobie: "Trybson, nie możesz ich zawieźć! Oni na ciebie liczą!" Jestem dumny, że mimo krótkiego okresu treningów wróciłem wtedy do domu ze złotem - powiedział w rozmowie z Plotek.pl.
Więcej o: