Tak Matthew Perry wyglądał pół roku temu, a teraz? Ani śladu po serialowym przystojniaku Chandlerze

Jak wygląda aktor teraz?
Matthew Perry Matthew Perry Mat. promocyjne

Matthew Perry

Kiedyś wzdychały do niego miliony kobiet na całym świecie. Chandler Bing był jednym z bohaterów kultowego serialu "Przyjaciele". Przez 10 lat trwania serialu, każdy aktor nieco się zmienił. Nie da się w końcu zatrzymać czasu. Zaskakująco drastyczna metamorfoza Perry'ego nie jest jednak jedynie skutkiem upływu lat...

PrzyjacieleMat. promocyjne

Matthew Perry Matthew Perry FORUM

Matthew Perry

Te zdjęcia Perry'ego sprzed pół roku przeraziły jego fanów. Wielbiciele serialowego Chandlera obawiali się, że mógł wrócić do wyniszczającego go w przeszłości nałogu. Aktor, który u szczytu popularności "Przyjaciół" popadł w uzależnienie, zmagał się z nim przez wiele lat. Wyznał nawet, że w trakcie kręcenia serialu prawie zawsze był pod wpływem środków odurzających, ale nauczył się doskonale ukrywać swój stan przed innymi.

Niewiele pamiętam z tego okresu mojego życia. Boję się patrzeć na zdjęcia. Byłem chorym, zagubionym człowiekiem. Chyba próbowałem się zabić. Brałem pigułki garściami i popijałem whisky - powiedział aktor w jednym z ostatnim wywiadów.

Matthew Perry w 2001 roku niemal umarł z przedawkowania Vicodinu i wycieńczenia organizmu. Po zakończeniu "Przyjaciół" w 2004 roku jego uzależnienie jeszcze bardziej się pogłębiało. Wielokrotnie był na odwyku, lecz ciągle wracał do nałogu. W skutek tego, aktor na zmianę tył lub chudnął. W krytycznym momencie ważył tylko 66 kilogramów.

Matthew PerryFORUM

Okazało się jednak, że przerażający wygląd aktora to jedynie zaniedbanie i stoją za nim żadne problemy z używkami. A jak wygląda Perry dzisiaj?

Matthew Perry Matthew Perry Bulls

Matthew Perry

Perry pojawił się w zeszłym tygodniu w Rzymie, gdzie wygłosił porywające przemówienie o uzależnieniu od narkotyków i alkoholu. Aktor był uśmiechnięty i wyglądał zdrowo. Dawny przystojny Perry już nie wróci, ważne jednak, że aktor nie "zapuszcza się", nie uległ w walce z nałogami i dba o siebie. Mógłby tylko wymienić ten strój na coś mniej w typie bezdomnego i pozbyć się siwej brody.

Matthew PerryBulls

Matthew Perry Matthew Perry Bulls

Matthew Perry

Wcześniej w tym roku Perry został uhonorowany nagrodą Champion of Recovery przyznawaną przez Biały Dom za pomoc w walce z uzależnieniami. Aktor założył własną klinikę odwykową nazywaną Domem Perry'ego, która oferuje programy medytacyjne i warsztaty 12 kroków dla narkomanów i alkoholików.

Kiedy wychodzisz z odwyku i wracasz do świata, czasem napotykasz zbyt dużo wybojów na swojej drodze, co może być zgubne. Dlatego pomagamy tym ludziom ponownie przyzwyczaić się do zwykłej codzienności - powiedział w rozmowie z Dailymail.co.uk.

Matthew PerryBulls

Matthew Perry Matthew Perry mat. promocyjne

Matthew Perry

Kariera Perry'ego stanęła w miejscu. Na wielkim ekranie widzieliśmy go ostatnio w 2009 roku w filmie "17 Again", w którym zagrał u boku Zaca Effrona, który również wyznał niedawno, że był uzależniony od kokainy.

Matthew Perry, Zac Efronmat. prasowe

Powrotem Perry'ego do biznesu miał być nowy serial stacji NBC "Go On", w którym dostał główną rolę.

Matthew Perrymat. promocyjne

Wyniki nie były złe, ale stacja zrezygnowała ostatecznie z drugiego sezonu serialu. Dla aktora musiał być to cios. Myślicie, że ma jeszcze szansę wrócić na szczyt?

Matthew Perrymat. promocyjne

Matthew Perrymat. promocyjne