Pamiętacie Małą Miss? Dzisiaj to piękna kobieta o seksownych kształtach

Obfite piersi i kształtna pupa zręcznie wyeksponowane za sprawą niezwykle obcisłej sukienki - Abigail Breslin, czyli Olive Hoover z "Małej Miss" dba o to, żeby nikt nie kojarzył jej z małą dziewczynką! Trudno uwierzyć, że minęło zaledwie 7 lat od premiery filmu. Dzisiaj 17-letnia aktorka wygląda dojrzale, seksownie i niezwykle kobieco. Zresztą, zobaczcie sami.
Abigail Breslin Abigail Breslin AP

Abigail Breslin

Abigail Breslin, która zasłynęła z roli w "Małej Miss" zdecydowanie nie jest już taka mała. Teraz aktorka jest wchodzącą w dorosłość gwiazdką i robi wszystko, by zerwać z wizerunkiem słodkiej dziewczynki. Abigail Breslin pojawiła się w poniedziałek na premierze filmu "Sierpień w hrabstwie Osage" w seksownej sukni podkreślającej jej kobiece kształty. Srebrne paski ze wstawkami z prześwitującego materiału to w tym przypadku nieco ryzykowne połączenie, ale aktorka najwyraźniej chciała sprowokować i przyciągnąć uwagę fotografów. Doskonale jej się to udało.

Abigail Breslin Abigail Breslin Reuters

Abigail Breslin

W przypadku takiej kreacji założenie stanika byłoby stylistyczną wpadką - o wiele większą, niż sutki przebijające przez szczelnie opięty na piersiach materiał. Dzięki temu wiemy jednak, że "duża" już dzisiaj "miss" ma bardzo kobiece kształty.

Abigail BreslinReuters

Abigail Breslin. Abigail Breslin. Reuters

Abigail Breslin

Abigail Breslin umiejętnie pokazuje swoje krągłości. Aktorka potrafi podkreślić kształt swojej pupy nie gorzej, niż Kim Kardashian. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Mała Miss już dorosła.

Abigail BreslinReuters

Abigail Breslin Abigail Breslin Pr Photos

Abigail Breslin

Abigail Breslin, pomimo młodego wieku, to filmowa weteranka. Karierę zaczęła w wieku 3 lat występując w reklamach telewizyjnych. Jej filmowym debiutem były "Znaki" w których zagrała u boku Mela Gibsona mając zaledwie 8 lat. Gwiazdka zatem bardzo wcześnie weszła w show-biznes, doskonale zatem wie, jaką w tym wszystkim odgrywa rolę przykuwająca uwagę kreacja. Wie na przykład, jak ważny jest głęboki dekolt. Potrafi również pobudzić wyobraźnie odsłaniając rąbek nagiego brzucha...

Abigail BreslinPr Photos

... albo pokazując nagie plecy.

Abigail BreslinPr Photos

Abigail Breslin Abigail Breslin Pr Photos

Abigail Breslin

Jeszcze 3 lata temu Abigail Breslin pozowała na ściance zwracając uwagę głównie dziewczęcą buzią i strojem typowym dla nastolatki. Poznajecie w niej dzisiejszą seksbombę?

Abigail BreslinPr Photos

Abigail Breslin Abigail Breslin Pr Photos

Abigail Breslin

Cofając się w czasie dochodzimy do roku 2006, a więc do roku w którym pokazano film "Mała Miss". Warto sobie przypomnieć, jak wtedy wyglądała Abigail Breslin.

Abigail BreslinPr Photos

Abigail BreslinPr Photos