To ona na Eurowizji skradła cały show! A wcześniej? Pozowała w "CKM" i...

Zgrabna blondynka dobrze czuje się przed obiektywami kamer i aparatów fotograficznych. Nie ukrywa, że lubi brylować w blasku fleszy, jednak z uczestnictwa w ćwierćfinałach Miss Polski zrezygnowała, ponieważ termin zgrupowania kolidował z datą obrony pracy licencjackiej. To Ola Ciupa, prezenterka stacji nadającej muzykę nazywaną kiedyś "chodnikową", a teraz gwiazda występu z Eurowizji. Poznajcie ją bliżej!
Próba przed półfinałem Próba przed półfinałem DDP IMAGES/STEFAN CR?MER/Stefan Cr?mer

Ola Ciupa

To ona w czasie występu Cleo przyciągała najwięcej spojrzeń, a realizator transmisji właśnie Olę pokazywał najczęściej.

 

donatan i cleoAFP/EAST NEWS/Betina Garcia

Donatan i Cleo na EurowizjiAP/Mogens Flindt

 

Ola Ciupa Ola Ciupa CMK/fot. Marcin Bójko

Ola Ciupa

Ola była gwiazdą marcowego wydania "CKM".

Ola CiupaCKM/fot. Marcin Bójko

Ola Ciupa Ola Ciupa Screen z Facebook.com

Ola Ciupa

Ola Ciupa prowadzi program "Discostacja" w telewizji ITV. Zgrabna blondynka lubi klimat muzyki rozrywkowej, co udowodniła występując w trzech teledyskach grupy Mega Dance. Jej nieprzeciętną urodę dostrzegł też Donatan, który zaprosił ją do wystąpienia w klipie do piosenki "My Słowianie".

Do klipu zostałam wybrana przez Donatana z castingu, ponieważ mam typowo słowiańską urodę. Bardzo często, gdy jestem za granicą, ludzie są przekonani że jestem Rosjanką. Ale oczywiście jestem Polką w 100 procentach. Pomimo, że na planie było bardzo zimno (kręciliśmy go ubiegłej zimy), atmosfera była świetna! Podczas sceny "prania w stodole" w przerwach pomiędzy ujęciami miałam na sobie kurtki i bluzy operatorów, którzy ogrzewali mnie nimi pomiędzy ujęciami. Do tej pory jestem w kontakcie z osobami, które pracowały przy klipie. Nagrania trwały 2 dni, po południu pojechaliśmy na wieś, kolacja i sen... a następnego dnia jak przystało na prawdziwe Słowianki na wsi - pobudka o 6.00 rano - powiedziała portalowi Radomsko24.pl.Ola Ciupa Ola Ciupa fot. Marcin Bójko www.dfv.pl

Ola Ciupa

Ciupa lubi wzbudzać zainteresowanie swoją osobą, dlatego chętnie bierze udział w konkursach piękności. Została I wicemiss Mazowsza, jednak miała szansę na walkę o tytuł Miss Polski.

Musiałam jednak zrezygnować z uczestnictwa w ćwierćfinałach, poniewaz termin zgrupowania nałożył się z obroną mojej pracy licencjackiej. Spróbuję jednak za rok, a póki co rozpoczęłam studia magisterskie na kierunku kosmetologia. - mówi Ola Ciupa
Musiałam jednak zrezygnować z uczestnictwa w ćwierćfinałach, ponieważ termin zgrupowania nałożył się z obroną mojej pracy licencjackiej. Spróbuję jednak za rok, a póki co rozpoczęłam studia magisterskie na kierunku kosmetologia - zdradziła Ola.

Ola Ciupa Ola Ciupa Screen z Facebook.com

Ola Ciupa

Ola Ciupa sprawia wrażenie osoby konkretnej, zdeterminowanej i mocno poukładanej.

Lubię podróżować, czytać książki, spotykać się z przyjaciółmi. Interesuję się dietetyką, fitnessem, zdrowym stylem życia. W przyszłości chciałabym otworzyć salon medycyny estetycznej. Jestem osobą otwartą, tolerancyjną, odważną, nie mam marzeń, mam tylko cele do zrealizowania - powiedziała o sobie portalowi MissMazowsza.pl.

Ola CiupaScreen z Facebooka

Ola Ciupa Ola Ciupa Screen z Facebook.com

Ola Ciupa

Prezenterka może pochwalić się bardzo zgrabną sylwetką. Ma 171 cm wzrostu, a jej wymiary to 88-65-89. O swoją figurę dba regularnie chodząc na siłownię i spacery z psem.

Myślicie, że Ola Ciupa ma szansę zrobić dużą karierę?

Ola CiupaScreen z Facebook.com

Ola CiupaScreen z Facebook.com

Wzrost: 171
Biust: 88
Talia: 65
Biodra: 89
Jaka jestem: .