Dawid Kwiatkowski szaleje na gokartach: Kocham szybką jazdę!

Ostatnie były były bardzo intensywne dla Dawida Kwiatkowskiego. Piosenkarz podróżuje po Polsce i podpisuje swoją debiutancką płytę. W przerwach pomiędzy spotkaniami z fanami znajduje chwilę dla siebie - można go spotkać m.in. na torze gokartowym.

Dawid Kwiatkowski

Dawid Kwiatkowski na gokartach szalał w podwarszawskiej Kart Arenie. Spotkania z fanami są wielką przyjemnością, a dodatkowe atrakcje, które czekają na piosenkarza w różnych miastach, urozmaicają jego podróż po Polsce.

Dawid Kwiatkowski

Dawid na swoim blogu napisał, że nie rozumie, czemu nikt nie jeździ po kraju podpisywać płyty. Dla niego to coś wyjątkowego.

Zostało mi jeszcze kilka dni trasy, to moje pierwsze empiki, a są tak wspaniałe...Prawie nikt w Polsce nie jeździ po całym kraju by podpisywać płyty, a ja się pytam - czemu nie? Przecież raz, kto nie kocha życia w busie + atrakcje w każdym mieście? Na przykład gokarty... jak ja kocham szybką jazde! Dwa - chwilę w tych miastach z tymi wszystkimi ludźmi są tak boskie, że nie da się tego nawet wyobrazić. Teraz empiki, a już po nich trasa koncertowa, no ale do tego czasu napisze jeszcze kilka razy - czytamy na blogu "Kwiata".

Dawid Kwiatkowski

Chłopak szaleje na torze gokartowym, nabiera energii na kolejne tygodnie - niedługo kończy podpisywać płyty, ale znów wyrusza w Polskę, tym razem z trasą koncertową.

Dawid Kwiatkowski

Debiutancka płyta Dawida, "9893", zadebiutowała 19 listopada. Krążek szybko znika ze sklepowych półek, a piosenkarz postanowił udostępnić go w sieci.

Co do płyty, która na YouTube miała się nie pojawiać, pojawiła się. Dlaczego? Dlatego, że raz, nie ma w miastach już płyty, no bo została... wykupiona! :) hahaha, a dwa, w internecie zaczęły się pojawiać nielegalne linki do mojej płyty, wszystkie piosenki i tak dalej. Nie będę rozpisywał się na ten temat, no nieładnie nieładnie... ale co zrobisz - podsumowując oficjalnie płyta znajduję się na moim kanale YouTube i tyle - napisał na blogu.

A Wy, jesteście Kwiatonators?

Więcej o: