Laura Marano w Londynie. Zobaczcie jej sesję zdjęciową

Laura Marano, gwiazda Disney Channel, olśniewa na ulicach Londynu w sesji zdjęciowej zainspirowanej shoppingiem

Laura Marano

Laura Marano, gwiazda serialu Disney Channel "Austin & All", była muzą znanej fotografki mody Diany Gomez podczas sesji zdjęciowej zrealizowanej w charakterystycznych miejscach Londynu.

Laura Marano

Gomez fotografowała takie gwiazdy, jak Jessie J, Nelly Furtado i Rihannę, a także rodzime talenty - Florence Welch, Palomę Faith oraz Pixie Lott. Sesja zdjęciowa Laury odbyła się w okolicach ekskluzywnej Dover Street, Eros Fountain, Piccadilly Circus oraz londyńskiego metra przy Regent Street, gdzie młoda gwiazda przyciągała uwagę tłumu.

.

Laura Marano

Marano powiedziała:

To wspaniałe doświadczenie! Odwiedziłam Wielką Brytanię zaraz po London Fashion Week. Zdecydowanie kocham brytyjski styl. Spacerując po Londynie, mogłam zobaczyć jak dorośli i młodzież eksperymentują z modą, jak kreują swój własny styl. To było niesamowite. Młodzi ludzie miksują ubrania z sieciówek z ciuchami vintage i świetnie to wygląda! Bardzo starałam się znaleźć czas, żeby zajrzeć do Topshopu, wszyscy się nim zachwycali - i ja się nie zawiodłam! W dodatku zaopatrzyłam się w czaderskie rurki.
Miałam tylko półtorej godziny na zwiedzanie i zakupy, więc szłam jak burza, a Diana pokazała mi niesamowite rzeczy. Niestety musiałam wrócić do hotelu i uczyć się, ale udało się zmieścić w czasie! - dodała.

Laura Marano

Diana powiedziała:

Laura była niezwykła i jest absolutną gwiazdą na moich zdjęciach! Nie mogę uwierzyć, że ma tylko 17 lat! Zdecydowanie trzeba mieć ją na oku, to gwiazda, która rozbłyśnie w przyszłości, jestem tego pewna!

Laura Marano

"Austin & Ally" to fabularny serial komediowy o śpiewaniu, komponowaniu i przygodach towarzyszących realizacji marzeń. Premiera drugiego sezonu odbyła się w kwietniu w Disney Channel. Serial jest jedną z najlepszych produkcji kanału. Oglądany jest przez ponad 26 milionów widzów na całym świecie. Na zakończenie pierwszego roku wielkich sukcesów serialu "Austin & Ally", nadawanego na kanale Disney Channel, odtwórczyni głównej roli Laura Marano pierwszy raz w życiu odwiedziła Wielką Brytanię, żeby wziąć udział w wyjątkowej sesji modowej i przesiąknąć londyńskim stylem. 29 listopada gwiazda skończy 18 lat!

Laura Marano

.

Laura Marano

.

Laura Marano

.

Laura Marano

.

Więcej o: