Właścicielka 20-kilogramowych piersi kupuje dynie na Halloween. Ciężko stwierdzić, co jest większe

O Lacey Wildd zrobiło się głośno, gdy postanowiła, że zostanie posiadaczką największych piersi na świecie. OD tego czasu sukcesywnie powiększa biust, który z jej naturalnego rozmiaru A zwiększył się już do L! Jedna pierś Lacey waży 10 kg. A celebrytka już planuje kolejną, 13. już operację, bo jak twierdzi, to one utrzymują jej rodzinę.
Lacey Wildd Lacey Wildd EastNews

Lacey Wildd

Kilka dni temu Lacey wybrała się na halloweenowe zakupy. Posiadaczka 20-kilogramowych piersi kupiła na targu dynie. Trzeba przyznać, że widok jest dość szokujący. Ciężko bowiem stwierdzić, czy większe są dynie czy biust celebrytki?

Lacey Wildd Lacey Wildd EastNews

Lacey Wildd

Lacey na targ wybrała się ze swoją córką. Celebrytka w każdym wywiadzie podkreśla, że piersi powiększa dla swojej rodziny. To na nich bowiem zarabia na życie i utrzymanie sześciorga dzieci.

Moje dzieci, śpią, jedzą, mamy światło, wszystko dzięki mojemu biustowi  - wyznała w rozmowie z Insideedition.com. - Nie chcę, żeby były największe na świecie, ale chcę, żeby były ogromne. Większe piersi oznaczają większe czeki.
Lacey Wildd Lacey Wildd EastNews

Lacey Wildd

Lacey chce być zapamiętana jako posiadaczka największych piersi na świecie. W związku z tym już planuje kolejną operację powiększania biustu. Będzie to już 13. z kolei.

Lacey Wildd Lacey Wildd EastNews

Lacey Wildd

Lacey dzięki swoinm gigantycznym piersiom gra w filmach, pojawia się w programach telewizyjnych, reklamach. Ma tysiące internetowych fanów i wielbicieli. Implanty piersi to jednak nie jedyna poprawiona część ciała celebrytki. Wildd może pochwalić się wielkimi ustami, które również nie są naturalne. O zamiarze zyskana tytułu kobiety, która posiada największe usta na świecie, na szczęście pani Wildd nie wspomina...

Lacey Wildd Lacey Wildd EastNews

Lacey Wildd

.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.