Kate Moss wystąpi nago w "Playboyu". Już teraz nie skąpi nam swoich wdzięków. Ostatnio nie założyła...

Kate Moss rozbierze się do jubileuszowego numeru "Playboya". W ten sposób najsłynniejsze pismo erotyczne dla panów będzie świętować swoje 60. urodziny. To ogromne wyróżnienie dla supermodelki, która przy okazji uczci swoje 40. urodziny. Na razie jednak odsłoniła to i owo na otwarciu ekskluzywnego butiku i dowiodła, że jest na co czekać.
Stuart Weitzman, Kate Moss. Stuart Weitzman, Kate Moss. AP

Kate Moss

W czwartek w Mediolanie otwarto nowy butik projektanta Stuarta Weitzmana. Imprezę uświetniła swoją obecnością jedna z najsłynniejszych modelek świata, Kate Moss. Kiedy obejmowała gospodarza wieczoru, światu ukazały się jej piersi.  Można przyjąć za pewnik, że u tak doświadczonej modelki żakiet nie ma prawa rozchylić się przez przypadek.

Kate MossAP

Kate Moss dała w ten sposób przedsmak tego, czego się można spodziewać w jubileuszowym numerze "Playboya". Jest na co czekać!

Kate MossAP

Kate Moss. Kate Moss. AP

Kate Moss

Na otwarciu butiku Moss wyglądała dumnie i niezwykle sexy, czyli tak, jak wygląda na ogół. Nie dziwi więc, że "Playboy" zdecydował się właśnie z nią świętować swoje okrągłe urodziny.

To jest ogromna, globalna marka. Potrzebowaliśmy ikony światowego formatu, żeby należycie świętować - "Daily Mail" cytuje Jimmi'ego Jellinka, dyrektora redakcji. - Ona jest dla nas idealną partnerką, żeby zapoczątkować kolejne 60 lat.

Kate MossAP

Kate Moss. Kate Moss. AP

Kate Moss

"Playboy" z nagą Kate Moss ukaże się w grudniu. Będziecie czekać?

Kate MossAP