Pamiętacie słodką Ruthie z "Siódmego nieba"? Ma już 24 lata i rozebrała się dla "Maxima"

Ani się obejrzeliśmy, a MacKenzie Rosman, która zagrała małą Ruth Camden w serialu "Siódme niebo", przestała być dziewczynką. Jest piękną, 24-letnią kobietą. Niedawno pokazała swoje ciało w jednym z magazynów dla panów.
MacKenzie Rosman. MacKenzie Rosman. SUPPLIED BY FILMSTILLS.NET/Supplied by FilmStills.net

MacKenzie Rosman

Kiedy MacKenzie Rosman pojawiła się w serialu "Siódme niebo", miała zaledwie 7 lat. Zagrała najmłodszą z pięciorga dzieci pastora Camdena. Pamiętacie, jak uroczo wtedy wyglądała? Serial był kręcony w latach 1996-2007, więc można było śledzić, jak aktorom przybywa lat. Kiedy miała 13 lat, udzielała wywiadów jak dorosła gwiazda. Ze zdumieniem zauważyła wtedy, że opowiadana w serialu historia ma wiele wspólnego z życiem zwykłych ludzi.

Ludzie patrzą i myślą: "Kurczę, myślałem, że to tylko mnie się zdarza. Jak oni na to wpadli? - powiedziała wtedy w wywiadzie dla Pbskids.org.

Jej ogromną pasją już wtedy były konie.

Mam 8 koni na podwórku - dodała w wywiadzie. - Jeżdżę cały czas. Ostatnio było tak gorąco, że nie dało się jeździć zbyt często, jedynie kilka razy w tygodniu. Zwykle, gdy nie jest gorąco, jeżdżę przynajmniej 4 razy w  tygodniu.

MacKenzie RosmanFacebook.com

MacKenzie Rosman.Facebook.com

MacKenzie Rosman. MacKenzie Rosman. Maxim

Rozebrała się dla "Maxima"

Słodka mała Ruth, którą pamiętamy z serialu "Siódme niebo", dorosła. Właśnie zafundowała sobie sesję dla "Maxima". Odwagi aktorce wystarczyło, żeby się rozebrać do bielizny. Kiedy "Maxim" zapytał, czy ludzie nie będą zaskoczeni widząc ją w bieliźnie, odparła.

Mogą być. Ale wiesz, co? Taka właśnie jestem.
MacKenzie Rosman. MacKenzie Rosman. Maxim

Całowała się z dziewczyną

To pierwsza "rozbierana" sesja aktorki. Jednak w 2008 roku do sieci wyciekło pikantne zdjęcie na którym 19-letnia wtedy "słodka Ruth" całuje się z... inną dziewczyną. To zdjęcie możecie zobaczyć na przykład tutaj.

MacKenzie Rosman. MacKenzie Rosman. Facebook.com

Miała depresję

Kiedy zakończono produkcję serialu, Rosman została bez pracy. W dodatku zmarła jej przyrodnia siostra chora na mukowiscydozę. Aktorka wpadła w depresję.

Byłam zamknięta w swoim domu, ale to koniec. Teraz jestem szczęśliwa - wyznała w 2010 roku portalowi Purepeople.com.

Aktorka nie grywa zbyt często w filmach, choć ostatnio jej kariera znacznie przyspieszyła. Po 2 latach od jej ostatniego filmu "Fading Of The Cries" w tym roku będzie ją można zobaczyć w "Beneath", "Ghost Shark" i "Nightcomer". I oczywiście w "Maximie".

Actress Mackenzie Rosman arrives at the Academy of Television Arts and Sciences' "A Father's Day Salute to TV Dads" in the North Hollywood section of Los Angeles on Thursday, June 18, 2009. (AP Photo/Matt Sayles)AP/Matt Sayles

MacKenzie Rosman. MacKenzie Rosman. Facebook.com

Jest wolna

Jest wolna. W 2005 roku łączono jej nazwisko z kolegą z planu, Tylerem Hoechlinem, ale ona sama nigdy tego nie potwierdziła. W 2012 roku na Facebooku zamieściła zdjęcia na których widzimy ją z pewnym przystojniakiem.

Mój były chłopak... po prostu przyjaciel.

MacKenzie RosmanFacebook.com

Jak się Wam podoba dorosła MacKenzie Rosman?

MacKenzie RosmanMaxim/ Facebook.com

Jessica Biel. Jessica Biel. Gear

Jessica Biel

Rosman to nie jedyna aktorka z "Siódmego nieba", która sobie zafundowała rozbieraną sesję. Wcześniej zrobiła to Jessica Biel. Był z tego niezły skandal, ponieważ Biel miała wtedy zaledwie 17 lat.

Miałam wtedy chyba 9 lat, ale pamiętam to - wspomina Rosman. - Magazyn został zakazany na planie. Myślę, że z polecenia Aarona Spellinga. Było wtedy mnóstwo plotek wśród dziewczyn z "Siódmego nieba".

Jessica Biel żałowała potem, że się rozebrała.

Chcę powiedzieć, że... ponieważ... miałam 17 lat - nieco niezręcznie się tłumaczyła na portalu Ign.com. - To była moja pierwsza dorosła sesja, która miała być... miała być... nie miałam być naga, to miało być... no wiesz, w bieliźnie.