Kuzynka striptizerka i wujek narkoman. Jakie jeszcze sekrety skrywa rodzina księżnej Kate?

Nie wszystko w życiu księżnej układa się jak w bajce. Czasami codzienność dopada z najmniej oczekiwanej strony. I wtedy okazuje się, że arystokraci są takimi samymi ludźmi jak wszyscy. Mają dziwnych krewnych i zdarzają im się zwyczajne potknięcia na prostej drodze. Księżna Kate nie jest wyjątkiem.
Katrina Darling. Katrina Darling. Playboy

Kuzynka striptizerka

Ta ubrana w samą bieliznę szatynka na okładce "Playboya" to Katrina Darling, kuzynka księżnej Kate. Wprawdzie nie jest to jakieś specjalnie bliskie pokrewieństwo, ale rzadko która striptizerka może się pochwalić, że jest spokrewniona z księżną Anglii.

katrina darlingscreen z Facebook.com

 

katrina darlingscreen z Facebook.com

James Middleton, Księżna Kate. James Middleton, Księżna Kate. Reuters

Brat ekshibicjonista

Brat księżnej Kate też przysporzył jej rodzinie niezłego wstydu. Jakiś czas temu w sieci pojawiły się jego dosyć frywolne zdjęcia. Na jednym jest całkowicie nagi, na innym... dmucha sobie suszarką do wnętrza bokserek! Zdjęcia opublikowano w Australii, ponieważ brytyjscy wydawcy nie chcieli ryzykować, ale oczywiście dzięki internetowi poznał je cały świat.

James Middleton

Siostra imprezowiczka

Pippa Middleton, młodsza siostra księżnej Kate to oficjalnie wcielenie elegancji i dobrego smaku. Jednak 2 lata temu w sieci pojawiły się zdjęcia na których widać ją w trakcie imprezy. Wszystko jest jak zwykle w takich sytuacjach: wyluzowane towarzystwo, bałagan dookoła i flaszki na stole. Wyjątkiem jest Pippa Middleton owinięta w... papier toaletowy.

Pippa Middleton

Gary Goldsmith. Gary Goldsmith. screen z newsoftheworld.com

Wujek narkoman

Gary Goldsmith jest wujem księżnej Kate. Jeszcze przed ślubem swojej siostrzenicy wsławił się słabością do pań lekkich obyczajów oraz skłonnością do marihuany i kokainy.

Ludzie lubią myśleć, że jestem czarną owcą, złym chłopcem. A ja naprawdę nie jestem - tłumaczył z rozbrajającą naiwnością portalowi "Dailymail". - Miałem swoje momenty - nie jestem całkowicie niewinny - ale żebym nie lubił swojej rodziny? Nie, to po prostu nieprawda. Mam dobre serce i dbam o ludzi.
Nawet księżna Kate nie uchroniła się przed niebezpiecznym spotkaniem z wiatrem Nawet księżna Kate nie uchroniła się przed niebezpiecznym spotkaniem z wiatrem Bulls

Księżna Kate i wiatr

Księżna Kate też miała małe wpadki. W czerwcu na lotnisku w Calgary wiatr sprawił, że sama księżna w sposób mało dystyngowany pokazała pokazała więcej, niż zwykły to robić koronowane głowy.

Księżna Kate. Księżna Kate. AP

Księżna Kate i kratka kanalizacyjna

Nawet zgrabne nogi księżnej Kate potrafią przegrać pojedynek ze zdradliwymi kratkami kanalizacyjnymi. Nogi księżnej z gracją złożyły się w "X", a ona sama musiała własnymi dłońmi uwolnić się z pułapki.

Księżna Kate i książę William, Dzień Świętego PatrykaAP