Umiecie rozróżnić Zuzę i Tamarę Kołodziejczyk? [5 podpowiedzi]

Siostry Kołodziejczyk są łudząco do siebie podobne, ale nie takie same. Czym różni się zwyciężczyni 3. edycji Top model od swojej siostry bliźniaczki?
Zuzanna Kołodziejczyk Zuzanna Kołodziejczyk Screen Facebook.com

Włosy

Długość włosów dziewczyn to pierwsza z różnic dzielących siostry. Kiedyś obie miały włosy jednakowej długości. Ale w programie Top Model, fryzjerzy zajmujący się metamorfozą dziewczyn, obcięli Zuzię i teraz włosy sięgają jej za ramiona. Zaś Tamara ma włosy do pasa.

Zuzanna KołodziejczykScreen Facebook.com

Zuzanna Kołodziejczyk Zuzanna Kołodziejczyk Screen Facebook.com

Kolczyk w nosie

Dziewczyny to fanki piercingu. Obie są posiadaczkami kolczyka w nosie. Różni je jednak miejsce przekłucia. Zuza, która nosi kolczyk coraz rzadziej, ma przekłutą przegrodę nosową, tzw. septum. Tamara ma natomiast kolczyk w płatku nosa.

Zuzanna KołodziejczykScreen Facebook.com

Zuza KołodziejczykScreen Facebook.com

Zuzanna Kołodziejczyk Zuzanna Kołodziejczyk Screen Facebook.com

Ulubiona fruzura

Dziewczyny często noszą rozpuszczone włosy, co zdecydowanie ułatwia ich identyfikację. Co jednak zrobić, gdy akurat obie je upięły? Podpowiadamy! Zuza zdecydowanie preferuje spinanie włosów w wysoki kok, Tamara plecie długi warkocz!

Zuzanna KołodziejczykScreen Facebook.com

 

Zuzanna KołodziejczykTVN/X-News

Zuza kołodziejczyk Zuza kołodziejczyk Screen Facebook.com

Modelka i fotografka

Jeśli kiedyś natkniecie się na wspólną sesję sióstr Kołodziejczyk, Zuza na pewno będzie stała przed obiektywem, zaś jej siostra - za. Zuza kocha modeling, Tamara deklaruje natomiast, że o wiele lepiej czuje się robiąc zdjęcia niż pozując. W "DDTVN" powiedziała nawet, że planuje zacząć naukę w szkole dla fotografów.

Zuza kołodziejczykScreen Facebook.com

Zuzanna Kołodziejczyk Zuzanna Kołodziejczyk TVN/X-News

Waga

Siostry zawsze miały taką samą wagę i figurę. Ale pobyt w domu modelek i treningi z Witoldem Szmańdą zmotywowały Zuzę do zrzucenia kilku "zbędnych" kilogramów. Obwód w biodrach modelki zmniejszył się aż o 7 cm i - jak nam powiedziała - schudła 3,5 kilo. Zuza waży teraz 55 kg i jest szczuplejsza od siostry. Popatrzcie, jak schudła od sesji na basenie!

Zuza KołodziejczykX-news/Kapif

 

Tamara KołodziejczykKapif