Seksowne dziewczyny w bikini, dmuchana lalka i czekoladowy penis. Co się działo na wieczorze panieńskim Joanny Krupy?

Ślub Joanny Krupy i Romaina Zago przekładany był już wielokrotnie. Tym razem zanosi się jednak na to, że w końcu do niego dojdzie. W sobotę w Las Vegas odbył się wieczór panieński celebrytki. Z kim świętowała swoje ostatnie, panieńskie chwile?
Joanna Krupa Joanna Krupa Screen Twitter.com

Joanna Krupa

Na imprezie Joanny Krupy w Las Vegas zjawiły się jej koleżanki z planu "The Real Housewives of Miami". Krupa wykorzystała okazję do promocji linii kostiumów kąpielowych sygnowanych swoim nazwiskiem. Wszystkie panie seksownie prężyły się w kolorowych bikini do zdjęć przy basenie luksusowego hotelu.

Joanna KrupaScreen Twitter.com

Joanna Krupa Joanna Krupa Screen Twitter.com

Joanna Krupa

Jak na prawdziwie udany wieczór panieński przystało, nie obyło się bez śmiesznych gadżetów. Joanna dostała w prezencie dmuchaną "męską" lalkę oraz... ogromnego penisa z czekolady! Jak widać na zdjęciach, była bardzo rozbawiona prezentami. Pod jednym z nich napisała nawet, że zakochała się w nowym, gumowym facecie.

Joanna KrupaScreen Twitter.com

Joanna Krupa Joanna Krupa Screen Twitter.com

Joanna Krupa

Jak na prawdziwe gwiazdy przystało, panie podczas zabawy znalazły także chwilkę czasu, by pozować przy ściance.

Joanna KrupaScreen Twitter.com

Romain Zago Romain Zago Screen Twitter.com

Romain Zago

W tym samym czasie jej narzeczony, Romain Zago, przebywał w ich domu w Maimi. Zago wysłał Krupie swoje roznegliżowane zdjęcie, a Joanna pokazała je wszystkim na Twitterze i napisała:

Jestem w Vegas na wieczorze panieńskim, a Romain wysyła mi te seksowne zdjęcie! Aż chce mi się wrócić do domu do mojego ukochanego.

Romain ZagoScreen Twitter.com

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.