Twarz Ady Szulc trochę się zmieniła. Czyżby coś poprawiała? Zapytaliśmy!

Ada Szulc coraz częściej bywa na salonach. Wokalistka we współpracy z DJ Adamusem rozkręca swoją karierę. Na pokazie Roberta Kupisza zapytaliśmy ją o sprawy zawodowe i... domniemaną operację nosa! Co odpowiedziała? Zauważyliście jakąś zmianę na na jej twarzy?
Ada Szulc Ada Szulc KAPiF

Ada Szulc

O Adzie Szulc usłyszeliśmy, gdy wzięła udział w programie "X Factor". Była skromną dziewczyną, która urzekła Kubę Wojewódzkiego. Od tamtego czasu wydała płytę, dzięki hojności Jolanty Pieńkowskiej i Leszka Czarneckiego, a teraz realizuje projekt kolejnej, we współpracy z DJ Adamusem. Jednak nie tylko jej życie zawodowe uległo zmianie...

Ada Szulc Ada Szulc KAPiF

Ada Szulc

Na pokazie najnowszej kolekcji Roberta Kupisza  zapytaliśmy Adę Szulc co u niej słychać i jak wygląda jej życie po "X Factorze".

X Factor na pewno dał mi wiele, pomógł się wybić. Dzięki niemu mogłam poznać DJ'a Adamusa, z którym teraz nagrywam płytę. Po programie szybko stałam się bardzo rozpoznawalna, co nie zawsze jest fajne - powiedziała wokalistka.

Opowiedziała też co nieco o teledysku do piosenki "1000 miejsc", który kręciła na Kubie wraz z DJ Adamusem. Premiera wspólnej płyty planowana jest na wrzesień.

Ada Szulc, DJ AdamusKapif

Ada Szulc Ada Szulc KAPiF

Ada Szulc

To jednak nie koniec zmian w życiu Ady Szulc. Oprócz tego, że mocno schudła, mamy wrażenie, że coś stało się również z jej twarzą. Pojawiły się plotki, że wokalistka poddała się operacji nosa. Zapytaliśmy ją o to wprost:

Nie, nie, to wszystko plotki. To nieprawda. Jeżeli ludzie chcą gadać, to niech gadają. Ja się tym nie przejmuję - odpowiedziała wokalistka.

A Wy jak uważacie? Czy jej twarz wygląda inaczej niż w czasach "X Factora"?

Ada SzulcKAPiF

Ada SzulcWBF

Ada Szulc Ada Szulc KAPiF

Ada Szulc

Twarz Ady Szulc podczas występów w "X Factorze" i screen z jej najnowszego teledysku do piosenki "1000 miejsc". Widzicie różnicę?

Ada SzulcKAPiF/Screen z Youtube.com

Ada SzulcScreen z Youtube.com/KAPiF

 

Ada Szulc w jednym z odcinków "X Factora" i obecnie, na pokazie Roberta Kupisza.

Ada SzulcKAPiF

Ada SzulcKapif

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.