Przy takim dekolcie nie można się skupić! Sylwia Gliwa kusi seksownymi kształtami

Dziś media żyją już imprezą magazynu Glamour, jednak żadna z gwiazd nie pokazała tak imponującego dekoltu jak Sylwia Gliwa na wtorkowym pokazie najnowszej kolekcji duetu Paprocki&Brzozowski.
Sylwia Gliwa Sylwia Gliwa Kapif

Sylwia Gliwa

Sylwia Gliwa założyła na pokaz duetu Paprocki i Brzozowski sukienkę maxi w czarno-biały print. Dobrała do niej turkusową torebkę na srebrnym łańcuszku i wzorzyste kolczyki. Najwięcej spojrzeń przyciągał jednak jej dekolt! Do tej pory aktorka skąpiła nam takich widoków, a naprawdę jest na co popatrzeć. Wydawałoby się, że długa suknia kojarzy się ze skromnością, ale nie kiedy ma taki dekolt. W głębokie wycięcie wszyta była siateczka, spod której prześwitywał czarny stanik.

Sylwia GliwaKapif

Sylwia Gliwa Sylwia Gliwa Kapif

Sylwia Gliwa

Aktorka z dumą prezentowała swoje ponętne kształty. Taki dekolt rzeczywiście działa na wyobraźnię!

Sylwia GliwaKapif

Sylwia Gliwa Sylwia Gliwa Kapif

Sylwia Gliwa

Sylwia Gliwa była tego wieczoru w wybornym nastroju, a z jej twarzy nie schodził uśmiech.

Sylwia GliwaKapif

Na pewno zdawała sobie sprawę, jak seksownie wygląda :)

Sylwia GliwaKAPiF

Sylwia Gliwa Sylwia Gliwa Kapif

Sylwia Gliwa

Dobry nastrój nie opuszczał Gliwy do samego końca pokazu. Nawet, kiedy wychodziła już z imprezy, nie mogła opędzić się od paparazzi!

Sylwia Gliwa

Kapif

Sylwia Gliwa. Sylwia Gliwa. WBF

Sylwia Gliwa

Ostatnio Sylwia Gliwa wybiera coraz odważniejsze kreacje. Najwyraźniej pokochała seksowny styl! Na pokazie mody marki Pierre Balmain zachwyciła nas dopasowanym białym strojem, który przełamała czerwoną torebka. Wyglądała zjawiskowo! Gliwa nie boi się też mini. Na premierę filmu "Układ zamknięty" założyła ultrakrótką sukienkę.

04.04.2013 Warszawa  Premiera filmu ''Uklad Zamkniety''  N/Z: Sylwia Gliwa  fot. Adam Jankowski/REPORTERREPORTER/fot.Jankowski/REPORTER

Aktorka zdecydowanie polubiła odsłanianie swojego ciała! Jak nie dekoltu, to nóg...

Sylwia Gliwa, Marcin BiernackiKapif