Pamiętacie Sarę Faraj? Mamy jej najnowsze zdjęcia w BIKINI z Dubaju. Pozuje też ze swoim bratem, który jest...

Sar Faraja, znana głównie jako była dziewczyna Kuby Wojewódzkiego, związała swoją karierę z modelingiem, do którego ma idealne warunki. Świadczą o tym jej fotki z Dubaju, na których pokazuje swoje ponętne ciało w bikini. Zdobyliśmy też jej zdjęcie z bratem, który, jak się okazuje, jest całkiem znany... Sprawdźcie, kim jest!

Sara Faraj

O Sarze Faraj zaczęło być głośno, kiedy uczestniczyła w programie "Supermodelki", prowadzonym przez Agnieszkę Maciąg. Studiuje na Uniwersytecie Warszawskim psychologię, ale swoje plany na przyszłość związała z modelingiem.

Sara FarajScreen z sophistifashion.pl

Sara Faraj Sara Faraj Plotek Exclusive

Sara Faraj

Ma na koncie sesje zdjęciowe dla australijskiego wydania miesięcznika "Maxim" oraz fińskiej edycji magazynu "Cosmopolitan". Wystąpiła też w odważnej sesji z finalistką "Top model" Oliwią Downar-Dukowicz dla "Lounge Magazine".

Sara Faraj, Oliwią Downar DukowiczLounge Magazine.

Sara Faraj, maximSkan Maxim

Sara FarajSkan Cosmopolitan

Sara Faraj Sara Faraj Plotek Exclusive

Sara Faraj w bikini

Sara podzieliła się z nami prywatnymi zdjęciami z czasu, jaki spędziła w Dubaju. Jej egzotyczna uroda i piękne ciało idealnie nadają się do modelingu. Pozując w bikini na plaży w Dubaju tylko nas w tym utwierdziła.

Sara FarajPlotek Exclusive

Sara Faraj w bikini

W zeszłym roku plotkowano o jej romansie z Kubą Wojewódzkim, który jak wiadomo, lubi młode i piękne dziewczyny. Ile w tym prawdy, do końca nie wiadomo. Jedno za to jest pewne: udało jej się wypromować. Sara ma za sobą epizody w serialach: "Brzydula", "Czas honoru" i "Teraz albo nigdy". Wystąpiła róweniż u boku Mike'a Tysona w reklamie napoju energetyzującego "Black".

Sara Faraj Sara Faraj Plotek Exclusive

Sara Faraj

Modelka ma też znajomych w świecie celebrytów. Pod koniec zeszłego roku wybrała się na wakacje razem z byłą dziewczyną Borysa Szyca, Kają Śródką. Przyjaźni się też z Klaudią Wróbel, modelką i dziewczyną Radzimira Dębskiego.

Sara Faraj, Kaja ŚródkaScreen Facebook.com

Sara Faraj z bratem Shadi Sara Faraj z bratem Shadi Plotek Exclusive

Sara z bratem

Sara odziedziczyła swoje egzotyczne rysy po ojcu, który jest bogatym i bardzo konserwatywnym Arabem. Niestety nie akceptuje on kariery córki jako modelki. Jego pupilem jest za to Shadi, jak się okazuje, bardzo znany w Emiratach Arabskich.

Shadi FarajPlotek Exclusive

Shadi Faraj Shadi Faraj Plotek Exclusive

Shadi Faraj

Parę lat temu wygrał tam idola, po czym nagrał płytę. Jest częstym gościem w telewizyjnych programach, a jego koncerty przyciągają dużą widownię.

Shadi FarajPlotek Exclusive

Fragmenty z "Idola"  z udziałem Shadiego.

Shadi FarajPlotek Exclusive

Shadi Faraj Shadi Faraj Plotek Exclusive

Shadi Faraj

Shadi jest prawdziwym idolem w lokalnych, arabskich kręgach, do których skierowana jest jego muzyka. Słyszeliście kiedyś o nim?

 

Shadi FarajPlotek Exclusive

Shadi FarajPlotek Exclusive

Więcej o: